Skocz do zawartości

Sezon narciarski tuż tuż


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

szczur75, bywasz czasem na GG? :)

 

Pytałem, (też na innym forumie) o wyjazd na narciochy ze snowtrex.pl. Byłeś gdzies z nimi? Są warci zaufania i nie znikną na tydzień przed wyjazdem?

Znalazłem wyjazd do Francji, za cenę pasztet..zbyt wielki pasztet- w cenie karnetu i sie waham troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś zapadła decyzja zamiast na sylwester od 4 do 9 jedziemy do Białki Tatrzańskiej, czy ktoś ma namiar na dobrego instruktora w Białce?

 

Wiem, że już troche późno ale jakby był potrzebny następnym razem to polecam Tomka Śwista. Nie wiee czy jeszcze pracuje na Kotelnicy, bo w zeszłym roku mówil, że planuje odejść. Nie mniej jednak gośc jest niesamowity, jego umiejętności są powalające, do tego ma dar przekazywania wiedzy. Jest trenerem juniorów z Nowego Targu. Jakby trzeba było moge wygrzebać nr do niego. Natomiast stanowczo odradzam instruktora Marka, gośc średniego wzrostu, wiek ok 50 lat. Wzięliśmy lekcje funcarvingu, którego w ogóle nie było, po porstu z nami jeździł przez godzine i gadał jakieś głupoty.

 

Jeśli ktoś szuka alternatywy dla Kotelnicy w Białce, jest początkującym narciarzem i nie chce stać w kolejce, polecam stok www.ukuruca.pl Wjeżdzając do Białki od Nowego Targu, skręcamy w lewo przy ostrym winklu, który prowadzi w prawą stronę. Jedziemy 800m ulicą Pod Grapą i po lewej stronie widzimy niewielką górke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicach zatłoczonej białki polecam czarna górę (skręt w prawo na rondzie od strony bukowiny i za mostem w lewo) Fajny, zwykle bardzo ładnie zratrakowany, choć krótki stok z 4 os krzesłem i duża knajpą na dole, ruch bardzo mizerny wiec mozna najeździć sie do woli. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba coś dla mnie, bo nienawidzę zatłoczonych stoków :)

 

beben_wrc, wielkie dzięki za info, będę musiał się tam przejechać.

 

mam to samo, wole w kółko pojeździć po krótszym stoku kilkusetmetrowym bez kolejek niż czekać pół godz w kolejce i zjechac te 2-3 km na kotelnicy

 

Jak bedziesz tam jechał to pamietaj żeby skręcic w lewo zaraz za mostem bo te większe drogowskazy prowadzą prosto na stacje narciarska Jurgów, to nie o tą chodzi tam jest porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stromy ten stok? Pamiętasz może mniej więcej ceny?

 

adrenaliny raczej tam nie podniesiesz :twisted: , ale pojeździć można. W Polsce niestety masz albo niezły stok i mega kolejki albo mniejsza górkę i pustki. Ja z dwojga złego wolę to drugie

 

Cena za wjazd to 4 zł ale najbardziej opłaca sie czasówka za 40 zł do 14 lub po 14. smiało zaliczysz 20 - 30 wjazdów jesli tylko bedziesz miał ochotę. Czynne do 22, po 21 jeździsz za darmoche :!:

 

beben_wrc, Kotelnica ma 1700m o ile dobrze pamiętam.

 

tym bardziej nie chciałoby mi sie stac tyle czasu w kolejce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili krzesła po drugiej stronie, ale nie dochodzą do szczytu – trochę bez sensu, z punktu widzenia rowerzysty :wink:

I jest nowa trasa po przeciwnej stronie „czarnej” w ~połowie długości gondoli. Wszystko super tyle, że śniegu nie ma :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilki, kapsel, dzięki za sugestie co do miejsca. Znajomi też polecali Białkę, więc pewnie tam się wybierzemy. Oby tylko zakwasy i siniaki zdążyły przez tydzień zniknąć :lol:.

 

To jeszcze może ktoś ma namiary na dobrych instruktorów/szkółkę snowboardu w Białce? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili krzesła po drugiej stronie, ale nie dochodzą do szczytu – trochę bez sensu, z punktu widzenia rowerzysty :wink:

I jest nowa trasa po przeciwnej stronie „czarnej” w ~połowie długości gondoli. Wszystko super tyle, że śniegu nie ma :razz:

Właśnie wróciłem - śnieg jest, najeździłem się do bólu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszym instruktorem byłem ja sam :)

 

Wolałbym jednak, żeby ktoś Żonie pomógł ogarnąć początki jazdy :wink:

 

ja uważam, że dobry instruktor jest wskazany zarówno na błazerii jak i parapecie. często patrze sobie jak ludziska śmigają i na palcach jednej ręki na takim Chopoku można zliczyć osoby które mają "styl-trzymają fason" no krótko mówiąc potrafią jeździć. ja rozumiem, że liczy sie fan i zabawa tylko potem strach między te setki ludzi którzy nie panują nad sprzętem wyjechać nie raz widziałem jak taki "samouk" zmiata kogoś z trasy, niestety mojej Mamie też sie to przydażyło i potem przez pare lat problemy z kolanem :neutral: miała.

oczywiście nie twierdze, że nie można, że sie nie da. pewnie sie da i byc może Wy radzicie sobie z tym świetnie, natomiast ja mam troszke inne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pespektywy czasu stwierdzam ze warto wziac sobie instruktora na poczatku szczegolnie jesli chodzi o dechę. To co samemu lapie sie w kilka dni, intruktor nauczy w jeden dzien. Oczywiscie jak ktos sie nie boi predkosci to nauka bedzie szybsza :)

Jak bym miał znowu zaczynac nauke dechy to tylko z instruktorem, jestem samoukiem ale wtedy jak zaczynalem to ogariających instruktorów snowboardu bylo jak na lekarstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilki, kapsel, dzięki za sugestie co do miejsca. Znajomi też polecali Białkę, więc pewnie tam się wybierzemy. Oby tylko zakwasy i siniaki zdążyły przez tydzień zniknąć :lol:.

 

To jeszcze może ktoś ma namiary na dobrych instruktorów/szkółkę snowboardu w Białce? :roll:

 

wspomniany przeze mnie stok ukuruca.pl -> insturktor Przemek

 

na Kotelnicy nie wiem, mnóstwo ich, musisz szukać opinii gdzie indziej albo zdać się na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...