Skocz do zawartości

Dakar 2011


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WP-1 Hołek jest 4, Carlos coś zwolnił, albo miał przygodę. Na WP-2 Hołek piąty, 2 sek. za Carlosem.

 

bardzo blisko Hołek jest Sainza na razie 8) a do mety jeszcze daleko :roll:

 

-- 4 sty 2011, o 15:32 --

 

na WP3 Sainz przyspieszył :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w klasyfikacji generalnej do Sainza ma 17,5 minuty, a do 4 miejsca ( De Villiers) niecałe 6 minut.

 

-- 4 sty 2011, o 15:38 --

 

Alvarez w Subaru dzisiaj ciśnie, przeskoczył Sargo, który był najlepszy z Subaraków do tej pory :wink: :mrgreen:

 

-- 4 sty 2011, o 16:03 --

 

Na każdym WP Hołek dokłada około 4 min Terranovie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvarez (Subaru) ze 139 miejsca wjechał na razie na 28 pozycję. Sargo (Subaru) ze 150 miejsca na 54. Bulacia (Subaru) ze 134 na 31.

Jak dojadą to myślę że w następnym rajdzie może ktoś z czołówki wsiądzie do Subaru. Może El Matador, a może Krzysiu Hołowczyc ? Ale było by fajnie.

 

-- 4 sty 2011, o 20:45 --

 

Nie wiem czy to ważne ale Hołek zrobił De Villiersa na 11 sek na WP 12 i jest czwarty w tym miejscu

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojadą to myślę że w następnym rajdzie może ktoś z czołówki wsiądzie do Subaru. Może El Matador, a może Krzysiu Hołowczyc ? Ale było by fajnie.

 

moim zdaniem w przyszłym roku jeszcze fabryka nie wystawi swojego teamu a nawet gdyby to nie sądzę żeby akurat ktoś z tej dwójki chciał wystartować Subaru :idea: oni chcą wygrać Dakar a mimo wszystko nie wydaje mi się to możliwe Forkiem w 2012r

 

ale Hołek idzie ogniem :P:P 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, czy on trochę zbyt optymistycznie nie podszedł do rajdu z tym swoim wynalazkiem? RWD na pustynie ?

 

 

sżdzisz że amerykanie tylko dzieki swojemu optymizmowi od paru dekad skutecznie scigają sie w swoich wyscigach baja?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...