Skocz do zawartości

Dakar 2011


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

obyśmy dłużej Forki oglądali 8)

 

Byłoby fajnie zobaczyć znowu Forka w akcji Dakar. :wink:

 

BTW - ciekawe ile kosztuje udział w takiej imprezie jak Dakar w opcji pasztet. :mrgreen: Ot jakby się chciało prywatnie pojechać, żeby sobie przejechać kilka odcinków dla zabawy. 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek w BMW walczy o wygraną :P

 

Myślę że ma szansę na dobry wynik ale bez podejścia do Sainza, Al-Attiyaha czy Peterhansela..

 

Chyba ten argentyński team, który startował w zeszłym roku, znowu się przygotowuje...

Jadą dwa Forki, jeden w barwach Argentyny a drugi Boliwii

 

BTW - ciekawe ile kosztuje udział w takiej imprezie jak Dakar w opcji pasztet. :mrgreen: Ot jakby się chciało prywatnie pojechać, żeby sobie przejechać kilka odcinków dla zabawy. 8) :wink:

 

na kilka odcinków nie ma sensu..logistyka to spora część tej kasy :mrgreen: jak szaleć to szaleć..

Budżet jest pochodną konkurencyjności auta i tego na jaki wynik liczy załoga.. ok X00 000,00 euro, w miejsce X musisz podstawiać liczbę większą niż 5 i mówimy tu o opcji pasztet..

 

jak co roku niecierpliwie czekam na start...mrrrrrrrrrr 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek w BMW walczy o wygraną :P

 

Myślę że ma szansę na dobry wynik ale bez podejścia do Sainza, Al-Attiyaha czy Peterhansela..

Ten rajd jest tak nieprzewidywalny że trudno bliżej coś powiedzieć o szansach na osiągnięcie mety, a o wyniku to już wcale. Myślę że gdyby sprzęt nie sprawił żadnego psikusa to Hołek może powalczyć z w/w. Oczywiście nie jest tu faworytem, ale też tak bardzo od nich nie odstaje.

 

Przydała by się mapka GPS, tak jak to dawniej bywało. Można było śledzić wybrane załogi i kibicować. Jedzie, nie jedzie, o kurcze stoi, za długo stoi, jest ruszył, jedzie jedzie, goni go :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się mapka GPS, tak jak to dawniej bywało. Można było śledzić wybrane załogi i kibicować. Jedzie, nie jedzie, o kurcze stoi, za długo stoi, jest ruszył, jedzie jedzie, goni go

 

strona rajdu :

 

http://www.dakar.com/index_DAKus.html

 

 

czy ja się jeszcze doczekam kiedyś powrotu Dakaru do Dakaru?

 

 

ciężko będzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rok temu jechały 2 forki, oba odpadły :(

 

Wracając do tematu Hołka, generalnie ciekawa sprawa, do tej pory startowali autem stajni Overdrive Racing czyli firmy Jean Marca Fortin'a sam byłem Ciekaw czy Fortepian w takim przypadku pozostawi swój team i pojedzie z Hołkiem, ale widać zdaje sobie sprawę, że w BMW mogą powalczyć o wszystko, a przy okazji... podpatrzy sobie jak pracuje fabryczny team i będzie mógł to w przyszłości wprowadzić do Overdrive Racing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pytałem swojego lokalnego eksperta dakarowego ;) i po raz pierwszy Jarek jest bardzo optymistycznie nastawiony do startu Hołka i powtarza jak mantrę: byle nie przedobrzył ;)

Ja trzymam kciuki ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek z sercem VW ?

To możliwe ;) Tak naprawdę samochody Dakarowe przypominają auta seryjne tylko z wierzchu ;) Graty pod spodem to w większości przypadków kombinacja tego co się da dosztukować, wymyślić albo wyrwać konkurencji ;) Oczywiście teamy fabryczne mają własne autorskie projekty ale one też mają tyle wspólnego z seryjnym autem co ja z astronomią (znaczy wiem, że Słońce to gwiazda i.....no i w zasadzie tyle ;) ) Pamiętam jak upadł mój "salonowy" argument o Mitsubishi Pajero po całodniowym słuchaniu wykładu Peterhansela i łażeniu po parku serwisowym ;) Auto w specyfikacji Dakar z samochodem seryjnym miało wspólną nazwę i znaczek na masce. Jak Peterhansel zobaczył zawód na mojej fizjonomii to się uśmiechnął, klepnął mnie w ramię i powiedział, żebym się nie przejmował bo za 20 lat ta technologia trafi do salonu....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...