Skocz do zawartości

Dakar 2011


szubaru

Rekomendowane odpowiedzi

To nie możliwe!

No cóż, kłócić się nie będę ale jak oglądałem park serwisowy (teamy niefabryczne!) to pod maską było wszystko łącznie z własnymi pomysłami na modyfikację ;) Poza tym według przepisów, które podajesz (Załącznik J. Art. 285 – Grupa T1) jest informacja o możliwości założenia innego silnika do fabrycznej budy niż montowany seryjnie (co by się w miarę zgadzało z tym co widziałem ;) ) Dalej ostatnie zwycięstwo Jarka Kazberuka w RMF Marocco Challenge zostało ustanowione Mitsubishi Pajero......z silnikiem BMW ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Świstak, pisałem o teamach niefabrycznych więc nie wiem z jaką homologacją idzie auto, niemniej startuje, ma budę np. VW a graty od BMW czy czegoś innego. Przed chwilą gadałem z Jarkiem i mam informację, że większość aut spoza zespołów fabrycznych to "składaki" ze wszystkiego co żyje. Co do Forestera - super, że jedzie na naszych gratach ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to start do oesu wygląda tak:

motocykle:

10:00 Coma, co dwie minuty następny zawodnik

quady:

11:06 Patronelli, co 30sek następny

samochody:

12:20 Sainz, co 3 min następny

ciężarówki:

15:22 Chagin, co 2 min następny

 

A do tych czasów chyba dodać trzeba 4 godziny.

 

-- 2 sty 2011, o 13:49 --

 

http://www.youtube.com/watch?v=wRp-85As ... _embedded#!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat :

 

Krzysztof Hołowczyc: - Trzeba mieć świadomość umiejętności swoich przeciwników. Dołączyłem do fantastycznej grupy bardzo szybkich zawodników. Chciałbym w tej grupie zająć odpowiednie miejsce. Trudno powiedzieć na tym etapie, gdzie ono będzie. Mogę jednak obiecać moim kibicom, że będę cisną gaz ile się da i cały czas się rozpędzał.

 

 

czyli ogień na tłoki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano! Ogień na tłoki. Hołek nie jest z tych co d... wożą. On się ściga. Ściga się do końca. Na razie jest szósty :wink:

 

-- 2 sty 2011, o 17:50 --

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Całkiem śliska scena dla samochodów Deszcz teraz pada mocno na specjalnej scenie dnia i przyznaje obserwacjom TV siekiery przelatujące nad trasą, zawodnicy w kategorii samochodowej wydają się cierpieć niewesoło z wpadania w poślizg i pośliźnięcia się, jak argument za USA jest kierowcą Robby Gordon kto produkuje jakieś całkiem spektakularne pośliźnięcie się za każdym razem on nabiera krzywej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...