Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

 

A mieliśmy dostać to:Honda-Civic-Type-R-concept-show-floor-si

I wyszło jak zwykle :(

Jezeli mnie pytasz to dwa rożne auta koncept wyglada naprawdę zacnie a to na gorze to jakaś nieudolna kopia......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda kto ma kupić i tak kupi aczkolwiek jest zapewne pewien % dla których ten wygląd zauważy o kupnie.

To tak jak w moim wypadku z STI MY15.Jezdzi fajnie prowadzi sie jeszcze lepiej ale z wyglądu jest tylko OK.Gdyby miał wygląd który zwalił by mnie z nóg zapewne juz dawno bym nim jeździł pomimo 2.5T i chorej ceny u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A mieliśmy dostać to:Honda-Civic-Type-R-concept-show-floor-si

I wyszło jak zwykle :(

Jezeli mnie pytasz to dwa rożne auta koncept wyglada naprawdę zacnie a to na gorze to jakaś nieudolna kopia......

 

 

Jak dla mnie to co pokazali to dramat. Koncept był przekozacki a produkcyjna wersja wygląda jak marny wieśtuning. Jestem tym bardziej rozczarowany bo karmili nas od 1.5 roku teaserami z konceptami w tle a teraz dają takiego badziewiaka. 

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie widze znaczących różnic. Dać serii ciemne szyby, większe Felę i fajny kolor i bedzie taki sam.

 

Też uważam że podobieństwo bardzo duże.. przynajmniej bardziej wyraźne niż w przypadku nowego STI na tle concpetu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O

 

 

Ja naprawdę nie widze znaczących różnic. Dać serii ciemne szyby, większe Felę i fajny kolor i bedzie taki sam.

 

Też uważam że podobieństwo bardzo duże.. przynajmniej bardziej wyraźne niż w przypadku nowego STI na tle concpetu ;)

O, to to :D

post-12134-0-28568700-1425424990_thumb.jpg

Edytowane przez wiechu100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O

 

Ja naprawdę nie widze znaczących różnic. Dać serii ciemne szyby, większe Felę i fajny kolor i bedzie taki sam.

Też uważam że podobieństwo bardzo duże.. przynajmniej bardziej wyraźne niż w przypadku nowego STI na tle concpetu ;)

O, to to :D

 

Może Azjaci mają problem przez te przymrużone oczy ;) Wszystko wygląda: close enough ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem. Pokazują że ma tryb drift a auto trzyma się drogi jak ksiądz ministranta ;) Zresztą bardzo ciekawi mnie ta funkcja bo raczej latać na niej jak driftowóz nie będzie więc może to tylko taki tryb donuts :P

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz spokój z opiniowaniem tego jak sie prowadzi, po oglądnięciu krótkiego filmiku reklamowego. Kilku forumowiczów pisało, ze nowy RS na pewno jest oska, po tym jak oglądnęli filmik reklamowy. A jest AWD ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie widze znaczących różnic. Dać serii ciemne szyby, większe Felę i fajny kolor i bedzie taki sam.

Za wyjątkiem podobieństwa w kształcie karosseri i lamp to tak na dobra sprawę dwa rożne samochody.blotniki i zdarzaki zupełnie inaczej wyprofilowane , koncept miał bardzie i inaczej wyprofilowane blotniki w produkcyjnej wersji wyglądają jak przyklejone nakładki wszystkie listwy zderzaki maja inaczej wloty i są inaczej wyprofilowane.To dwa rożne auta i wyglada na to ze można za to podziękować księgowym którzy chcieli użyć jak najwiecej z brązowego modelu kosztem drobnych modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz spokój z opiniowaniem tego jak sie prowadzi, po oglądnięciu krótkiego filmiku reklamowego. Kilku forumowiczów pisało, ze nowy RS na pewno jest oska, po tym jak oglądnęli filmik reklamowy. A jest AWD ....

Nikt nie opiniuje tego jak RS jeździ, raczej to że filmik jest do d..y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie filmik jest do D...... natomiast sam rodzaj przeniesienia napędu nie jest całkowicie mechaniczny ze stałym rozdziałem w 50% na tył lub wiecej tylko jest to taka troche hybryda haldexa wiec przód wykonuje tu zazwyczaj większa prace dlatego auto ma pewne maniery auta FWD jak każdy inny haldex co widac na niektórych filmikach.Jak to działa w praktyce , cieżko powiedzieć na pewno na pokazanych materiałach prezentuje sie lepiej niż konkurencyjny haldex w R , RS3 czy A45 ale zeby to ocenić trzeba sie albo samemu przejechać albo zdać sie na relacje kumatych dziennikarzy jak Chrisa Harrisa czy Steva Sutcliffa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ok 1500 kg

Nowa Honda konkurencja bardzo duża dla STI 15, po paru Subaru i wpadkach jak dla mnie nie do przyjęcia, mówię wpadkach silnikowych. Brał bym Hondę. Mam dość remontów ciągłego szukania części i chorych cen. Mam nadzieje że Honda nie poszła w ślady Subaru z awaryjnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...