Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki, to już spokojnie mogę się wypowiedzieć ;-) Wielkie gratulacje dla wszystkich którzy startowali... Łukasz... Piotrek... Robert... "Małolacik" (a nóż wejdzie tu i przeczyta ;-)

 

Fantastycznie było Was poznać i wspólnie pojeździć :-) Piotrek i "Małolacik"... Szkoda, że się tak szybko zmyliście, liczyłem że jescze polatamy sobie po tak pięknie ośnieżonym torze... "Las" czekał ;-)

 

Robert, wielki szacunek za to co zrobiłeś i Twoją decyzję! Czapki z głów!

 

Piotrek, już Ci zazdroszczę Karowej :-)

 

Do zobaczenia wszystkim :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznie było Was poznać i wspólnie pojeździć

I wzajemnie :P

Robert, wielki szacunek za to co zrobiłeś i Twoją decyzję! Czapki z głów!

Można jakieś szczegóły?

 

Chłopaki, to już spokojnie mogę się wypowiedzieć ;-)

Janusz, a mógłbyś tak szczerze, bez kamer :mrgreen: i całego tego show ocenić nasze poczynania i przekazać swoje uwagi co zmienić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega zmęczony , ale bardzo szczęśliwy :idea: bo , po pierwsze Carlos dostał sie do finału :idea: i zdobył drugie miejsce , przejazd z makinenem po karowej, po drugie poznałem zajebistego gościa robertabielany , stary musimy sie spotkac w wawie :idea: jesteś debeściak :mrgreen: , po trzecie wygrany ( czyli młody :D ) strasznie fajny gość :idea:

po czwarte wczorajsza impreza z dorotą g. i ekipa tvn , nalezy do do moich tapmdel :mrgreen:

A jak by ktos przez przypadek chciał startować w drugiej edycji , a bedzie napewno :idea: , to ja jestem chętny na osobę towarzyszacą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A jak by ktos przez przypadek chciał startować w drugiej edycji , a bedzie napewno :idea: , to ja jestem chętny na osobę towarzyszacą :twisted:

 

Będzie tytuł:

"Wydaje Ci się że umiesz jeździć i potem pić, a rano wstać i dalej jeździć żeby wieczorem wypić ?!" :P

 

 

GRATULACJE CHŁOPAKI !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

estem mega zmęczony , ale bardzo szczęśliwy :idea: bo , po pierwsze Carlos dostał sie do finału :idea: i zdobył drugie miejsce , przejazd z makinenem po karowej, po drugie poznałem zajebistego gościa robertabielany , stary musimy sie spotkac w wawie :idea: jesteś debeściak :mrgreen:

 

 

Czyżby Cię pokonał w Twojej koronnej wieczornej konkurencji :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!! Gratulacje!! przejechać się z Tomim po karowej to porostu jest coś.Weź kamerę czy cuś żeby on-board pokazać.Gdyby jeszcze Tomi pozdrowił Forum to mieli byśmy coś ekstra a tym od Evo by z zazdrości kurniuki na maskach wyrosły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, to już spokojnie mogę się wypowiedzieć ;-) Wielkie gratulacje dla wszystkich którzy startowali... Łukasz... Piotrek... Robert... "Małolacik" (a nóż wejdzie tu i przeczyta ;-)

 

Fantastycznie było Was poznać i wspólnie pojeździć :-) Piotrek i "Małolacik"... Szkoda, że się tak szybko zmyliście, liczyłem że jescze polatamy sobie po tak pięknie ośnieżonym torze... "Las" czekał ;-)

 

heyka, dopiero wróciłem do domu, prosto z Kielc udałem sie na afterparty Andrzejkowe do Wrześni, i nie miałem okazji nic klepnąć wcześniej...

 

Janek jesteś prze-gość, zresztą kto tam nie był fajny :D

 

To była niesamowita przygoda, mówię o czasie spędzanym na planie oraz po nagraniu - długo można by kadzić :wink:

 

Janusz myslałem że sobie jajka robisz z tym pośmiganiem po torze, z Małolacikiem przetworzyliśmy rozmowę dopiero na wysokości Bliskiej w drodze do Łodzi i jednoznacznie doszlismy do wniosku że to nie był wstęp do "Mamy cię...." :lol:

 

Piotrek, już Ci zazdroszczę Karowej

 

 

to może być Coś... 8) fajnie że mogę skorzystać z nagrody tak szybko

 

Janusz, a mógłbyś tak szczerze, bez kamer :mrgreen: i całego tego show ocenić nasze poczynania i przekazać swoje uwagi co zmienić

 

...daj spokój, ale byłby wstyd :P

 

po drugie poznałem zajebistego gościa robertabielany

 

Robercik potrafi urzec człowieka subtelną komunikacją werbalną - hehehehehe ...jest prze - kozak, miałem okazje dzielić z Nim "kwatery" we Wrocławiu i Kielcach i dał się poznać z bardzo dobrej strony, a mówią że "dresiarze" to niesympatyczne typy :lol::lol:

 

Jestem mega zmęczony

 

:lol::lol::lol: powiem Ci że "kondychę" i zapał to masz

 

"Wydaje Ci się że umiesz jeździć i potem pić, a rano wstać i dalej jeździć żeby wieczorem wypić ?!

 

widzę że masz kontakty w TVNie, bo taki był tytuł roboczy programu, ale potem wyszło, że się nie da i zmienili na prostszy :D

 

 

 

oczywiście Lukass, postaram się zdobyć autograf Tommiego ze specjalną dedykacją dla Ciebie...

 

 

 

...a teraz na zakończenie, aby nie było tak kolorowo - w piątek rano dojechałem na Tor w Kielcach dość wczesnie, ekipy TVNu jeszcze nie było, miałem więc mozliwość wykorzystać ten czas i pojeździć chwilkę, swoim po torze. No i jak się skończyło - 5-7 min jazdy i uszczelka stwierdziła, że nie będzie juz dłuzej ze mną współpracować :evil::evil: ...ehhh no ale nic, pora na ARP

 

 

serdecznie dziękuję wszystkim za gratulacje, oraz za czas jaki poświęcili na śledzenie tego wątku - do zobaczenia na Karowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznie dziękuję wszystkim za gratulacje, oraz za czas jaki poświęcili na śledzenie tego wątku - do zobaczenia na Karowej

 

A jak by ktos przez przypadek chciał startować w drugiej edycji , a bedzie napewno , to ja jestem chętny na osobę towarzyszacą

 

 

to się zaraz połowa forum na drugą edycję zapisze :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora na mnie... Małolat, Małolacik, Młody- to ja :) Witam serdecznie na forum ;) Zalogowałem się poczytać, ale jest tyle pozytywnych komentarzy w moim kierunku, ze nie moglem się powstrzymać od napisania kilku słów. Zacznę od tego czym byłem na eliminacja w Ułęży- Kadett C Caravan z 1973 roku :P 1200 ccm i 60 KM w dniu wyjechania z fabryki (jakies fotki są na stronie umieszczonej w podpisie www.oldtimerdoslubu.pl ) ;) Jadąć na nagranie w Białej Rawskiej naderwałem wydech więc od razu przepraszam za warkot który będzie towarzyszył moim przejazdom w TV. Emisja już od 11 grudnia o 11.3o (taka jest ostatnia wersja którą słyszałem od producenta...).carlos-wrx, Robertbielany, lukass, carfit, Janusz Dudek, wielka 5 dla Was! Kozak chłopaki i naprawdę wiele cennych uwag od Was pozwoliło mi (mniej lub bardziej zasłużenie) wygrać tą imprezę !!! Powiem szczerze, że po niej świta mi gdzieś w głowie wizja kupna Justy do zimowych zabaw i doskonalenia jazdy (odkręcania jak nie chce skręcać! ;) ). Znajomości kozak, fury kozak, konkurencje kozak no i oczywiście imprezy wieczorne przekozak- czego chcieć więcej? Chyba tylko tego, żeby ta przygoda trwała dłużej. Mam nadzieje, że po emisji programu "nie będzie wstydu na dzielni", ale tak jak doszliśmy do wniosku w drodze powrotnej z carlos-wrx (za którą bardzo serdecznie mu jeszcze raz dziękuję) i tak znajdą się malkontenci, którzy będą pisali że zrobiliby to 5 razy lepie i 3 razy szybciej ;)Janusz Dudek, przepraszamy, że zawinęliśmy się tak szybko, ale Piotrek miał przed sobą ponad 300 km trasy, a pogoda Nas nie rozpieściła- może jeszcze kiedyś będzie okazja żebyś przewiózł nas przez "Las" :) Oj powiem Wam, że wcześniej zależało mi na tym żeby auto leżało nisko na dobrym kapciu, a teraz chciałbym odszykować jakiegoś youngtimera (może Justy 1 generacji) i poszaleć trochę po torach w Kielcach, Poznaniu czy lotnisku w Ułęży. Jeszcze raz wielkie dzięki za super zabawę i wielka 5 dla Was za cały pobyt we Wrocławiu i Kielcach! Musimy to kiedyś powtórzyć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...