Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek Subaru

Witam wszystkich,jestem nowym uzytkowniekiem, oczywiście fanem subaru

W czerwcu tego roku żenię się i moim marzeniem było pojechać do ślubu niebieskim STi, tylko nie w nowej budzie.

Niestety moja sytuacja finansowa nie jest na tyle mocna żebym mógł pozwolić sobie na zakup własnej Subarynki.

Interesuje mnie zatem wynajem auta bez kierowcy, oczywiście kaucja. Co do samochodu to oczywiście niebieska i tak jak mówiłem w starszej budcce.

Jeżeli ktoś może mi pomoc będ wdzięczny

piotr.zolciak@gmail.com

0 503 140 830

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, gratuluje

 

imgw, do ustalenia ... jakie masz wymagania?

OGS, wymagania to ja mam duze :twisted:

nie orientuje sie w tych sprawach, bez kierowcy to dodatkowe obciazenie dla moje psyche :wink:

zupelnie nie wiem jak sie do tego zabrac, propozycje prosze :wink:

 

po pierwsze zobacz czy w ubezpieczeniu nie masz klauzuli o udostepniania auta osobom trzecim bo to moze zamknac sprawe ;) poza tym czasami ubezpieczalnie maja klauzule ze auta nie prowadzi osoba ponizej jakiegos tam wieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, no niestety przemyslalem sobie i za bardzo sie boje o swoje cudo

a wynagrodzenie niestety nie jest adekwatne do poniesionych strat - psychicznych

Kiedys miałem Porsche a z róznych wzgledow nie mogłem odmówić pozyczenia auta zakochanemu "delikwentowi' :twisted: który w dodatku sam musiał/chciał kierować. Poniewaz własny ślub ( pierwszy :idea: ) nie wpływa dobrze na " pana mlodego " ze wzgledu na pewne rozkojarzenie zwiazane , byc moze :roll: , z wieczorną " konsumpcja" :razz: i zwiazanym z tym ryzykiem :twisted: czy też.... dalszymi nie dajacymi sie przewidziec konsekwencjami :!: :!: :!: , miałem powazne obawy o auto :shock: . Zrobilem tak : podstawilem auto na 15 minut przed wyjazdem.....spokojnie drugim autem z kolega jechalismy za mloda parą , zabezpieczylismy auto w miejscu egzekucji :mrgreen: i to samo do miejsca wesela/przyjecia . Jest to jakis sposob by wilk był syty i auto cale :wink: ( koszty pewnie wieksze...)

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bociek_krakow, MIcky jak nie sprzeda białego. Ja mogę jak nie sprzedam niebieskiego ;) Poza tym w Krakowie jest jeszcze pare osób więc zastępostwo też się znajdzie. Znasz szczegóły?

 

Jazdy będzie ok. 50 km. OGS gdybyś to Ty był daj znać na PW jakie koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

20 Czerwca 2009 w Chelmie (woj. Lubelskie)

 

http://mapy.google.pl/maps?f=q&source=s ... iwloc=addr

 

Ktoś chętny z tamtej okolicy?

 

[ Dodano: Czw Lut 19, 2009 12:07 pm ]

Oraz druga prpopzychja

 

13 czerwca 2009 w Limanowej pod Krakowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy

 

przyszla kolej i na mnie :) czy jest jakis forumowicz z okolic Biłgoraja w lubelskim, który mialby chwile czasu 30 maja podwiesc mnie z wybranka do slubu ? :) co do wymogów odnosnie modelu to nie koniecznie niebieska Impreza :) Mile widziane rowniez Forki i Legasie.

 

prosze o wszelkie info na PW

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy

 

przyszla kolej i na mnie :) czy jest jakis forumowicz z okolic Biłgoraja w lubelskim, który mialby chwile czasu 30 maja podwiesc mnie z wybranka do slubu ? :) co do wymogów odnosnie modelu to nie koniecznie niebieska Impreza :) Mile widziane rowniez Forki i Legasie.

 

prosze o wszelkie info na PW

 

pozdrawiam

 

mieszkam 25km od Biłgoraja.

Auto takie jak w podpisie :) głośne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Impreza WRX STI kolor oczywiście ten niebieski :) i złote :) i model nie ten najnowszy :)
A dlaczego akurat Subaru, a nie Audi A8 lub Mercedes. To auta z klasą. Większe, wygodniejsze, no i ludzie będą zazdrościć.

 

Między innymi z tego samego powodu dlaczego właściciele SUBARU nie wybrali A8 czy Mercedesa... Wygodnie się siedzi w domu na sofie przed dużym TV, a nie w korku przed ekranem nawigacji 8" paląc 25 l/100 za wygodny fotel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...