Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

zasadniczo to jestem tu gościnnie :-) gdyż nie posiadam (niestety) Impezy, aczkolwiek może mazenie kiedyś się spełni :-)

 

Mam następującą sprawę do was.

18 lipca tego roku skończy się kawalerska sielanka i wstąpie w związek małżeński w związku z czym musimy czyms do ślubu pojechać. Nie chce nudnego auta typu jaugar, merc etc, nie chce tez oldtimerow, tylko wlasnie coś troche niestandarowego, czy IMPREZA :mrgreen:

 

Najbardziej interesowala by mnie 2 generacja (druga wersja karoserii GD, lub trzecia wersja karoserii GD) najlepiej w kolorze niebieskim ze zlotymi felgami, taka nostalgia :)

 

Jestem z Warszawy, zaś slub odbedzie sie w piastowie (17:00), wesele w proszkowie.Z tym ze fajnie by bylo tego samego dnia wczesniej pojechac autkiem na zdjecia plenerowe.

 

W związku z powyzszym, kto z was tego dnia mógł by poświecic (oczytwiscie odpłatenie) kilka dobrych godzin na plener, potem slub i przewozke na sale?

 

Bardzo prosze o odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=855084&sid=ab6096c4f98981e2d0cb50a720023642#855084

 

tu masz o tym temat,

 

napisz do ogsa, ja wstepnie mógłbym ci pomóc, gdyby ci mój wieśniak z avatara pasował :mrgreen:

 

Napisałem.

Co do twojego wiesniaka to obrazasz swoj samochod hehe. Podaj mi swojego maila to pogadamy, oki? albo na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=855084&sid=ab6096c4f98981e2d0cb50a720023642#855084

 

tu masz o tym temat,

 

napisz do ogsa, ja wstepnie mógłbym ci pomóc, gdyby ci mój wieśniak z avatara pasował :mrgreen:

 

Napisałem.

Co do twojego wiesniaka to obrazasz swoj samochod hehe. Podaj mi swojego maila to pogadamy, oki? albo na priv

 

no przecież niebieski ze złotymi felgami i monstrualnym skrzydłem to idealny wieśniak. I za to go lubie :lol:

 

mail to b-arek@lamela.pl lub PW jak wolisz :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=855084&sid=ab6096c4f98981e2d0cb50a720023642#855084

 

tu masz o tym temat,

 

napisz do ogsa, ja wstepnie mógłbym ci pomóc, gdyby ci mój wieśniak z avatara pasował :mrgreen:

 

Czesc,

napisalem do ogsa, ale kontakt sie urwal, a mnie zaczyna termin cisnac, bo slub mam 18 lipca.

Co do twojego auta, to wlasnie takiego szukam Mozemy sie jakos umowic, jesli w ogole tego dnia masz czas, to pogadamy?

Moj numer 602 205 826

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W zeszłą sobotę Przemeq wiózł mnie do ślubu. Dzięki Przemku za super przejażdżkę. Były starty spod świateł, nawrót na ręcznym i przypalone sprzęgło pod kościołem. Ponieważ była to moja pierwsza jazda Imprezą, więc można śmiało powiedzieć, że Przemek mnie rozdziewiczył :grin:

Mam nadzieję, że płyta nie sprawiła więcej problemów.

Jeszcze raz dzięki za pełen profesjonalizm w miłej atmosferze. Tylko panna młoda była niepocieszona, bo jak wszyscy razem jechaliśmy, to auto było już przystrojone i kwiatki zaczęły odpadać przy 80km/h :smile:

 

76707375.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą sobotę Przemeq wiózł mnie do ślubu.

 

Fajna jest ta Przemkowa furka. :mrgreen:

California, gratuluję wyboru samochodu i przy okazji wszystkiego naj na nowej drodze. :mrgreen: :mrgreen:

 

BTW - muszę się pochwalić, że zostałem poproszony o zawiezienie do ślubu pewnej pary młodej w Krakowie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, super.

 

Dzięki. Niby taka ślubna jazda to nic nadzwyczajnego, a cieszy. :mrgreen:

 

Wskocz przy okazji do knajpy na obiadek - nazywa się Pod Wawelem (i jest ... pod Wawelem :roll: ) .... i koniecznie idź do WC, poczytaj :)

 

Postaram się. Ciekawe czego mam się spodziewać. :wink:

 

[ Dodano: Pon Wrz 14, 2009 9:57 pm ]

Niestety ze względu na mój dzisiejszy nieteges może się okazać, że nie dam rady zawieźć Pary Młodej do ślubu. :sad:

 

W związku z powyższym mam pytanie, czy ktoś z Was miałby czas i możliwości, żeby w sobotę 26.09 wypożyczyć swojego Sti Lanosa do przejazdu ślubnego? Ślub odbędzie się w Krakowie.

 

Bardzo proszę o info.

 

Pozdrawiam

 

Ps. Proszę o podbicie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W zeszłą sobotę Przemeq wiózł mnie do ślubu. Dzięki Przemku za super przejażdżkę. Były starty spod świateł, nawrót na ręcznym i przypalone sprzęgło pod kościołem. Ponieważ była to moja pierwsza jazda Imprezą, więc można śmiało powiedzieć, że Przemek mnie rozdziewiczył :grin:

Mam nadzieję, że płyta nie sprawiła więcej problemów.

Jeszcze raz dzięki za pełen profesjonalizm w miłej atmosferze. Tylko panna młoda była niepocieszona, bo jak wszyscy razem jechaliśmy, to auto było już przystrojone i kwiatki zaczęły odpadać przy 80km/h :smile:

 

Cała przyjemność po mojej stronie. Dobrze, że wszystkie manewry, nawroty na ręcznym itp. wyszły, bo byłby wstyd, jak by nie wyszły :mrgreen:.

 

Temat płyty ogarnąłem zaraz w poniedziałek - okazało się, że to nie uderza płyta, a sworzeń wahacza. Wymieniony zaraz w ASO, wóz jeździ jak ta lala 8).

 

W każdym razie było mi bardzo miło uczestniczyć w tym ważnym dla Was dniu i cieszę się, że jesteście zadowoleni. A panna młoda niech wpadnie na "Adrenalinę" na Słomczyn 29/11, to ją tak przewiozę legacem, że fest :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...