Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

beben, problem w tym, że kompletnie nie ma dla STI alternatywy. Evo IX to żadna alternatywa, lanosa nie kupię, Evo X mnie nie kręci... Wizja dożywocia tego STI w moich rękach staje się coraz bardziej realna, bo teraz wszystkie kolejne generacje wozów będą napakowane systemami-ogłupiaczami i prawdziwego wozu już nie uświadczysz... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, problem w tym, że kompletnie nie ma dla STI alternatywy

 

a jakaś bejca z diodami pod autem cie nie kręci :?: . Weź się jeszcze raz zastanów, masz klienta na to swoje padło z przystanku zrobione to wykorzystaj :lol:

 

Evo x mi się osobiscie bardzo podoba, ale seryjne słyszałem że jest na poziomie wrxa czyli troche za wolne, a mojej kasie nie mam co marzyć o konkretnym dłubnięciu bo wypalę się na zakup.

Evo IX z braku ciekawego Sti jest dla mnie coraz poważniejszą alternatywą :roll: Kto wie czy na Cynie nie wystartuje w klasie "inne" :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo IX z braku ciekawego Sti jest dla mnie coraz poważniejszą alternatywą Kto wie czy na Cynie nie wystartuje w klasie "inne"

Egoista :!:

 

 

 

Nawet ostatnią uciechę - dzwięk boxera człowiekowi zabiorą :razz:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, polecam usługi Subaru do ślubu. Sprawdziłem i wszystko działa bez zarzutu. :mrgreen:

 

ogs, bardzo dziękuję za zorganizowanie Sti. Wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów. Para młoda zadowolona. :wink: Poniżej kilka zdjęć ślubnego Sti w wersji Solberg. IMO wyglądał pięknie. :mrgreen:

 

00c68257b7fae4a6m.jpg

85936deb62270444m.jpg

6f65b268839da118m.jpg

f30d0a9bcbf9b4aam.jpg

cc4a0151a16ad297m.jpg

 

Mam nawet przygotowaną bazę zdjęć tylko muszę znaleść chętnego do modernizacji...

 

Jeśli chcesz, mogę spróbować pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, te "kfiatki" to na gumie, po której trzeba zrobić polerkę? ... czy odeszły bez problemu?

 

Kwiatki były przyklejane na plastelinę. Z tego co wiem, nie było żadnego problemu z ich zdjęciem. Nie ma też żadnych uszkodzeń maski. Właściciel czuwał i patrzył kwiaciarzom na ręce. :mrgreen:

 

Jak mi powiedziano w kwiaciarni plastelina jest bardzo OK, tylko trzeba ją usuwać na zimnym silniku i wystudzonej masce. Wtedy nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

26 XII 2009 nastapi GAME OVER ;)

w zwiazku z tym chcialbym sobie uprzyjemnic ten dzien i pojechac do slubu impreza WRX lub STI po 2002 roku... glosny wydech i BOV mile widziany :mrgreen:

kruczek jest taki, ze chcialbym sam poprowadzic i porwac panne mloda ;-)

czy ktorys z forumowiczy za odpowiednim wynagrodzeniem jest w stanie poswiecic swoje cacko na ok 5 km jazdy?? ;):twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...