Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

grygo, jest to chyba amerykaniec rozebrany do ostatniej śrubki i cały malowany(podobno lekko uszkodzony)ja słyszałem o jakiejś wymianie dachu w tamtym roku jakoś w sierpniu i raczej ten dach był do tego samochodu ale pewności nie mam.Ogólnie to jakiś ulepek niby evo 9 a nie wiadomo ile naprawdę ma części z evo 8 a skąd te fotele z evo 9 GT 400 to ciekawe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

majac takie mozliwosci (warsztat w miejscu pracy) oraz starty w rsmp a co za tym idzie sporo czesci, aut na placu do dyspozycji wcale sie nie dziwie, ze poskladal sobie auto tak jak mu pasowalo czy tez bylo po drodze ;) to ze bylo malowane to wiem i miedzy innymi dlatego napisalem piekna sztuka, chodzilo mi o wyglad tego auta, widywalem je wielokrotnie na zywo i po prostu dobrze sie prezentuje. w mechanike nigdy nie wnikalem, bo to przeciez evo ;)

 

moj subarak jest podobnie "poskladany" skrzynie mam z gt 99, fotele z tapicerka, zderzak, lampy i wcale nie uwazam zeby to byl jakis minus ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majac takie mozliwosci (warsztat w miejscu pracy) oraz starty w rsmp a co za tym idzie sporo czesci, aut na placu do dyspozycji wcale sie nie dziwie, ze poskladal sobie auto tak jak mu pasowalo czy tez bylo po drodze ;) to ze bylo malowane to wiem i miedzy innymi dlatego napisalem piekna sztuka, chodzilo mi o wyglad tego auta, widywalem je wielokrotnie na zywo i po prostu dobrze sie prezentuje. w mechanike nigdy nie wnikalem, bo to przeciez evo ;)

 

moj subarak jest podobnie "poskladany" skrzynie mam z gt 99, fotele z tapicerka, zderzak, lampy i wcale nie uwazam zeby to byl jakis minus ;)

No widzisz grygo, tylko u ciebie zmiany są na plus na rzeczy ładniejsze lub lepsze i to to ja rozumiem :wink: Natomiast evo 9 abrama może i ładne to zalatuje ulepkiem takie kombinacje z silnikiem z evo 8 to raczej krok do tyłu chyba że ma to jakieś uzasadnienie a takie że MIVEC z evo 9 poszedł do rajdówki :roll: W sumie to dziwne kombinacje z evo 9 do rajdówki która jest evo 8 a z rajdówki do evo 9 troche to zawiłe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C8400573

 

 

Ktoś wskaże, co tam dokładnie jest stylizowane na WRXa?

-niebieski

 

n/a niebieskich nie bylo? :shock:

 

-felgi

 

Raczej malo podobne do stockowych od WRXa z tego rocznika. gdyby przymknac oko (i wypic ze cztery setki;), moze przypominaly by troche od STI (poza kolorem) albo stockowe od hawkeye'a...

 

DSCF0642.JPG

 

-koncowka wydechu

 

Przeciez WRX seryjnie mial dwururke :-)

 

-naklejka 4x4 (nie wiedziałem, że subaru robi taki napęd :twisted: )

 

W tym wszystkim biedaczyna zapomnial dziure w masce zrobic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radnor- te felgi, których zdjęcie wkleiłeś, są z US-Speca. Spojler jeszcze jest z WRXa :). Dobrze, że go na drodze nie spotkałem (widzę, że kolo jest z Tarnowskich Gór, a często tam bywam :smile:)

 

Na wyspach (i w australii tez ZTCW) takie same felgi z fabryki wyjezdzaja, mozliwe ze w jeszcze jakims kraju sie uchowaly.. Nalesnik tez na wyspach w GXach byl fabrycznie akurat.

 

Tak czy inaczej, malo kto zwroci uwage na te szczegoly obok maski bez wlotu. No i troche mi to pachnie "trzeba bylo malowac po dzwonie, to zrobilem WRXa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyspach

 

Jakich? :) WRX'y w EU przecież miały już większe zaciski więc nie mogły mieć tych samych felg co amerykańskie- no chyba, że też miały mniejsze hamulce (w co wątpię).

 

 

Mocne- trafiają się na forum czasami takie Trolle :lol:. Mam swojego kandydata w jednym z ogłoszeń, ale poczekam, aż wejdzie do Technicznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyspach

 

Jakich? :) WRX'y w EU przecież miały już większe zaciski więc nie mogły mieć tych samych felg co amerykańskie- no chyba, że też miały mniejsze hamulce (w co wątpię).

 

Przez okno widze moje felgi, widocznie Subaru UK wciska klientom wersje US przerobiona na RHD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...