Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Teraz kumam.Spotkalem to auto kiedys na miescie i pamietam ze tak jechalem za nim jakis czas i w koncu zatrzymalem sie kolo niego na swiatlach ale chlopak mial jakas taka mine niewyrazna wtedy i nie chcial podjac zadnego wyzwania :) ciekawe dlaczego..... ;)

 

I to jest wlasnie bol takich wynalazkow.Ale przebudowany kompleksowo ma nawet zegary od GT.Ciekawe czy to by Gtek i po prostu zrobil Kabum i ktos wsadzil N/A czy przebudowa N/A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. ja jedyne co pewnie w niedalekiej przyszłości zrobie to zapodam przedni zderzak z GT. co prawda dla niektórych to i tak bedzie szczyt wieśniactwa ale to jest dla mnie kwestia gustu. zderzaki N/A są po prostu koszmarne. natomiast za żadne pieniądze nie zrobiłbym sobie wlotu na masce. nie jestem aż takim aktorem żeby udawać niewzruszonego jak na światłach zjada mnie jakas 150 konna calibra. mając maske bez dziury przynajmniej wiadomo, że to nie gietek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciach wyglada calkiem calkiem, ale ja jestem przeciwnikiem takich wynalazkow

 

 

dlaczego?

 

wolisz, żeby po ulicy jeżdziły same jedno kolorowe auta które różni tylko wyraz twarzy kierowcy?

 

Bzdura!!!

 

To jest sens tuningu.

 

[ Dodano: Pią Wrz 08, 2006 10:50 am ]

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/17-Chrom ... 2367QQrdZ1

 

Nie mogę wyobrazić coś sobie imprezy z takimi felgami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie felg - ostatnio widziałem coś strasznego, ale nie zdołałem odpalic aparatu w telefonie. Na stalowych felgach w samochodzie Opel Vectra A były kołpaki, podobne do tych, jak w powyższym linku. Ale nie to było najgorsze. Środki tych kołpaki się kręciły !!!! Takie spinnery dla ubogich. DRAMAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie ciułam grosik do grosika i na razie kupuje Subarynki w skali 1:24, ale myślę że już niedługo.. hm... brrrrummm...

 

A co dobrego można za ok 35 koła kupić?

 

za 35 k plnow juz mozesz sobie znalezc GieTeka 97/98 w bardzo dobrym stanie

 

moj 97 w stanie powiedzmy dobrym kosztowal mnie mniej niz te 98 N/A i to duzo mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie felg - ostatnio widziałem coś strasznego, ale nie zdołałem odpalic aparatu w telefonie. Na stalowych felgach w samochodzie Opel Vectra A były kołpaki, podobne do tych, jak w powyższym linku. Ale nie to było najgorsze. Środki tych kołpaki się kręciły !!!! Takie spinnery dla ubogich. DRAMAT

 

 

Bo widzisz - w tym szaleństwie jest metoda...

 

Nikt ci czegoś takiego nie ukradnie :P (a potrafia kołki zdejmowac nawet kapsle za 30zł- przynajmniej w Łodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie felg - ostatnio widziałem coś strasznego, ale nie zdołałem odpalic aparatu w telefonie. Na stalowych felgach w samochodzie Opel Vectra A były kołpaki, podobne do tych, jak w powyższym linku. Ale nie to było najgorsze. Środki tych kołpaki się kręciły !!!! Takie spinnery dla ubogich. DRAMAT

 

 

Bo widzisz - w tym szaleństwie jest metoda...

 

Nikt ci czegoś takiego nie ukradnie :P (a potrafia kołki zdejmowac nawet kapsle za 30zł- przynajmniej w Łodzi)

 

I nie ma co ukrywać jest to hitem dla golfiarzy i całej reszty syfu na drodze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie felg - ostatnio widziałem coś strasznego, ale nie zdołałem odpalic aparatu w telefonie. Na stalowych felgach w samochodzie Opel Vectra A były kołpaki, podobne do tych, jak w powyższym linku. Ale nie to było najgorsze. Środki tych kołpaki się kręciły !!!! Takie spinnery dla ubogich. DRAMAT

Co tam Opel, toć to lymuzyna. Wyobraź sobie takie coś w cieniasie. Bo tego obdrapanym i brudnym.

Tylko nie rób tego po jedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie nie dziwi. (znaczy nie aż tak bardzo). nawet u nas stare fso 125 zaczynają pojawiać się na allegro po 10k pln. w końcu zabytek. a do anglii poszło tego naprawde dużo. może licytujący mają jakieś miłe wspomnienia związane z poczciwym fortepianem?

powiem szczerze, że jakieś 1,5 miesiąca temu miałem okazje pojeździć jeden dzień fiaciorem MRem czyli już tym niby "gorszym". kurde żADNE auto (osobowe) nie wybiera tak pięknie naszych fantastycznych dziur. ja tam se kiedyś kredensa jeszcze kupie. przez sentyment. jak miałem 6 lat to ojciec zaczynał mnie uczyć jeździć takowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie dublowac pytania (znalazlem to na allegro w koncu :P), prosilbym szanownych kolegow aby wypowiedzieli sie w watku http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=310469#310469 na temat tego czarnego wrx'a - sti look

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. ja jedyne co pewnie w niedalekiej przyszłości zrobie to zapodam przedni zderzak z GT. co prawda dla niektórych to i tak bedzie szczyt wieśniactwa ale to jest dla mnie kwestia gustu. zderzaki N/A są po prostu koszmarne. natomiast za żadne pieniądze nie zrobiłbym sobie wlotu na masce. nie jestem aż takim aktorem żeby udawać niewzruszonego jak na światłach zjada mnie jakas 150 konna calibra. mając maske bez dziury przynajmniej wiadomo, że to nie gietek :)

 

No wiesz w zderzaku nie widze nic zlego bo nie jest zbyt urodziwy a poz tym impreza wychodzila w wersji SPORT i sedan mial przedni zderzak identyczny jak GT i nalesnika z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...