Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Są takie wały na mobile.de podane tylko miasto telefon i bardzo atrakcyjna cena. Dzwonisz a koles mówi że ok wyślij nam zaliczke 1000 euro a my przywieziemy ci auto pod dom. Mówie że nie ma potrzeby bo akurat jestm w tym mieście gdzie stoi auto i nagle dzyń.... koleś się rozłącza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?it ... s%C5%82any.

 

Witam wszystkich allegrowiczów... Mam dzis do zaoferowania auto marki Subaru Impreza GL AT w kolorze perłowy metalik...Auto jest technicznie sprawne, serwisowane, sprowadzone z Niemiec w 2005 roku i zarejestrowane w Polsce ( jest w ciągłej eksploatacji)...Auto posiada aluminiowe felgi( widoczne na foto) ; ABS ; 2xAirbag SRS ; El.szyby i lusterka ; immobilajzer ; centralny zamek ; RM.....Pojemność silnika 2000 benzyna o mocy 92 KW...Cena jaka mnie interesuje to 18.500zł bądź zamiana na Subaru Impreza Kombi Turbo Diesel....woj.Dolnośląskie...Powiat Kłodzki!!!więcej szczegółowych informacji pod numerem telefonu 607 835 440...Auto polecam osobom lubiącym szybka i bezpieczną jazdę...

 

 

Moze ktoś się zamieni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat temu z hakiem omal nie zostałem jego klientem - wtedy jeszcze chyba nie było firmy w dzisiejszej formie, PK z kumplem coś tam dłubali za stodołą... Ostatecznie ja nabyłem co innego, a odbudowanego przez chłopaków Range'a kupił mój ówczesny szef - ale co się przy okazji naupalaliśmy po okolicy, to nasze :twisted: Nawet jakąś kryptoreklamę do telewizora im przy okazji nakręciliśmy :wink:

Własnie wtedy i tam złapałem terenowego bakcyla - zostało mi na długo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel chyba Turchan

Bingo!!! Krzysiek chyba, nie...? :roll:

Nie znam go osobiście,ale mamy wielu znajomych. W każdym razie firma Land Serwis jest chyba najlepszym serwisem w Polsce (opinia wielu ludzi, którzy bawią się tymi autkami w off-road)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Krakowem znajomy z lat dawnych ma takie coś, zrobione na bazie Range... Kiedyś nawet był opisywany w AMiS :roll: - straszliwie to zapieprza... :twisted:

 

Kojarzę autko ;-) Z tego co pamiętam to chyba szykują start w Dakarze.

 

A oryginalny Bowler ma silnik z TVR i jest nazywany terenowym WRC :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...