Jump to content

Poczta na prv.subaru - zdechło...????

WiS

Recommended Posts

Pytanie do innych użytkowników prv.subaru - ktoś wie, jak długo jeszcze będzie zdechnięte?

Pisałem do Flippera, ale nie odpowiada... A już niektórzy znajomi się na mnie obrazili, bo poczta wraca z adnotacją, że "konto zotało zlikwidowane" - i podejrzewają mnie o taką nieelegancką formę zakończenia znajomości :?

• Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No nie... To człowiek tyra w terenie jak dziki osioł, żeby zarobić na Szuwara i nabić kabzę SIP-owi, a tu takie insynuacje i brak zrozumienia... :roll: :wink:

No dobra, już będę wpadać częściej... chyba... :twisted:

Wróciłem z puszcz i ostępów, zaraz sprawdzam pocztę i zamelduję...

Melduję: DO MOJEJ SKRZYNKI NIC NIE DOSZŁO. NADAL NIE MAM TEGO PDF Z INSTRUKCJĄ :cry:

Kupa innych rzeczy przychodzi, a to akurat nie chce. Flipper, przepraszam Cię bardzo, ale pchnij mi to wreszcie jakoś skutecznie, co...?

WiS...jak nie skorzystala..jak sie przynajmniej starala... 8)

kurna Flippus..jak wyjdzie na to ze beda mnie przez Cie przed jaki komisje ciagac bo zobacza ze jakas fundacje wspiertalam..to Ci uszy oberwe..za kare o teraz chce maila BOSKAMONIA@.... :mrgreen:

Odkąd powstały skrzynki mailowe na Subaru to niewiarygodnie dużo osób ma z tym problemy. Nie wiem czy jestem jakiś inny, ale jak dla mnie wszystko było od początku jasno wyjaśnione a i zmiana serwera przebiegła sprawnie i zrozumiale. Czytałem wszystkie maile od Flippera, były napisane jeżykiem "dla wszystkich" tj.: ustawienia były wyjaśnione tak że nawet osoba która tego nigdy nie robiła nie powinna mieć problemów. I chyba bardziej zrozumiale się nie da. No ale zakładam, że nie każdy ma taki sam "Winshit" tj.: nie każdy ma ten system tak samo zchrzaniony jak reszta użytkowników majtkosofta stąd powstają problemy nie przewidziane.

I takie little question na koniec moich wywodów: czy zmienił się adres logowania przez www ?? Sam nie korzystam z tej opcji jednak na wszelki wypadek chciałbym znać ten adres. Pod prv.subaru.pl wywala tylko rejestrację. I pewnie zaprzeczając samemu sobie w tym momencie było to napisane w mailach albo gdzieś na forum, no ale najwidoczniej było dla mnie nie wystarczająco jasno napisane.

Pozdrawiam, Tomasz sam sobie przeczący

:wink:

Się dla odmiany zalogować przez www nie mogę... :cry: I strona główna SIP mi się też nie otwiera... :evil:

Czy to źli ludzie znowu psują zabawki...?

Edit: o , jak się poskarżyłem, to się zalogowałem :lol:

Ale www.subaru.pl nadal mi się nie chce otworzyć. Tylko ja tak mam, czy inni też...?

A u mnie się, kurczę, wciąż otwiera tylko kawałek góry i tak zostaje :shock: A wszelkie inne strony, nawet z dużymi grafikami - błysk i są... :evil:

Zobaczymy, może samo przejdzie... Jak nie, to się będę martwił.

A u mnie się, kurczę, wciąż otwiera tylko kawałek góry i tak zostaje :shock: A wszelkie inne strony, nawet z dużymi grafikami - błysk i są... :evil:

Zobaczymy, może samo przejdzie... Jak nie, to się będę martwił.

WiS - jak na mnie nie masz zainstalownego, albo masz źle zainstalowanego Flash-a. Z uwagi na konkurs dot. Rajdu Rzeszowskiego jest inna strona startowa serwisu www.subaru.pl i właśnie jej większa część zrobiona jest we flashu.

Wejdź na Macromedia.com, tam jest narzędzie do sprawdzania, czy masz w ogóle/dobrze zainstalowanego flash playera, a jeśli nie, możesz stamtąd wrzucić darmową aktualizację.

• 1 month later...

Nie żebym się niecierpliwił, albo coś w tym rodzaju. Ale wypełniłem i wysłałem stosowny formularz konieczny do otrzymanie subarowego konta jakiś miesiąc, a najpewniej dwa m-ce temu. Miała przyjść odpowiedź a tu nic. Może ktoś się orientuje ile trwa weryfikacja, czy się konto należy czy nie? Czy obejmuje ona także sprawdzenie teczek w archiwum IPN :? ?