Skocz do zawartości

Chorwacja Południowa Dalmacja samochodem.


Adam12

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, thomson0073 napisał:

No i bomba, dzięki za info! Jeszcze tylko 10 dni. @Artman84 mieliście nocleg na Chorwacji wcześniej nagrany czy w ciemno? 

Z dzieciakami nie jeżdżę w ciemno, robiłem rezerwację w czerwcu jak wprowadzili zielone strefy, później trochę się pokomplikowało... Ale na szczęście wszystko się udało...

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karas napisał:

 @Artman84dziękuje. Dzisiaj wyjeżdżamy. Z noclegami ciężko ale udało nam się coś znaleźć . @thomson0073   za 10 dni z noclegami nie będzie problemu bo nadciąga koniec sezonu.

Dlatego zawsze wyjeżdżamy w ostatni tydzień sierpnia lub pierwszy tydzień września, do tego nauczeni doświadczeniem zawsze wyjeżdżamy w środku tygodnia.

Niestety koniec sezonu wiąże się z mniejszą ilością otwartych knajp np. w Albanii, nagradza to brak ludzi:faja:

 W tym sezonie mamy wszystko w nosie, tak noclegi jak i knajpy, zbudowałem mini kampera:OO:

Oczywiście uwielbiamy lokalne jedzenie i walimy do knajpy kiedy tylko możemy, ale w razie draki jest grill.

Właśnie szykujemy się do wyjazduB)

GOPR0173_1623141201182.JPG

IMG_20210603_191342.jpg

IMG_20210610_170828.jpg

  • Super! 8
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Artman84 napisał:

przechytrzyłeś cały system rezerwacji :P

Jeździmy od lat po Bałkanach od hotelu do hotelu, kamperek dał nam niewiarygodną wolność wyboru miejsca w którym nocujemy i ile tam zostajemy.

No i najważniejsze, zawsze śpimy we własnym łóżku:D

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wasze doświadczenia z tankowaniem na Węgrzech. Ja miałem ostatnio sytuację gdzie dystrybutor nabił mi 40 litrów po czym po odpaleniu okazało się że mruga lampka rezerwy. Oczywiście obsługa wzruszyła tylko ramionami. Pomyślałem że może awaria wskaznika no ale przejechałem 20 km i gaz się skończył. Zastanawiam się czy to jakiś regularny wałek czy mój pech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ObywatelX napisał:

Jakie są wasze doświadczenia z tankowaniem na Węgrzech. Ja miałem ostatnio sytuację gdzie dystrybutor nabił mi 40 litrów po czym po odpaleniu okazało się że mruga lampka rezerwy. Oczywiście obsługa wzruszyła tylko ramionami. Pomyślałem że może awaria wskaznika no ale przejechałem 20 km i gaz się skończył. Zastanawiam się czy to jakiś regularny wałek czy mój pech.

Miałem wręcz odwrotnie, przebieg na pełnej butli wzrastał o 100km. Nie słyszałeś podczas tankowania 'lejącego' się gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, koziolek napisał:

Miałem wręcz odwrotnie, przebieg na pełnej butli wzrastał o 100km. Nie słyszałeś podczas tankowania 'lejącego' się gazu?

Właśnie nic takiego nie było. Jedyne co to, że po jakiś 20 litrach zaczął strasznie wolno tankować a po odpięciu dystrybutora nie było tego syknięcia tak jakby zero ciśnienia gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ObywatelX napisał:

Właśnie nic takiego nie było. Jedyne co to, że po jakiś 20 litrach zaczął strasznie wolno tankować a po odpięciu dystrybutora nie było tego syknięcia tak jakby zero ciśnienia gazu.

Po kolejnym tankowaniu jest dobrze? może jakaś awaria wielozaworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, koziolek napisał:

Po kolejnym tankowaniu jest dobrze? może jakaś awaria wielozaworu.

Tak następna stacja i było okej. Troszkę tylko mnie to zezłościło bo miałem wrażenie jakby obsługa wiedziała, że " coś jest na rzeczy". Stąd pytanie czy to nie norma tutaj:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ObywatelX napisał:

Stąd pytanie czy to nie norma tutaj:D

Nigdy nie miałem takich problemów, tankowałem wielokrotnie i w różnych miejscach.

Ostatnimi czasy olewam totalnie kraj Orbana, i już jak muszę przejechać to staram się nie tankować, ani w inny sposób wydawać pieniędzy.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Informacyjnie o cenach paliw po drodze - na pewno się przyda komuś. Diesel.

  • Austria autostrada >2euro - poza 1,55
  • Słowenia autostrada 1,75 poza 1,50
  • CRO - 1,34 - wszędzie od północy do Dubrownika, na wyspach, w interiorze - ta sama cena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...