Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Łotr 1, długo mi schodziło,aż wreszcie dziś... ;)

Mówiliście o wbijaniu w fotel, o kalce tego, co było na początku itp.  No właśnie, ta kalka trochę mnie już przestaje cieszyć, chyba wolałbym coś bardziej świeżego, nawet eksperyment, bardziej mroczny, brudny...

Pierwsze Star Warsy oglądaliśmy jako dzieciaki, były wyjątkowe, zapadły nam w pamięć, były i są do dzisiaj czymś w rodzaju świętości. Powrót do tej sagi nową trylogią był...nieporozumieniem, infantylny Jar Jar i drewniana gra aktorska, aż woła o to, by o tym nie pamiętać. 

Powrót jest ok, ale wolałbym mocniej, tzn trochę inaczej. Rozumiem, że obraz jest skierowany do szerokiego odbiorcy, więc jest skrojony również pod 10-latka i musimy przyjąć ten mainstream. Inaczej nie będzie, ktoś zrobił badanie rynku i zmiany kierunku nie przewiduję.

 

Podsumowując: film bardzo mi się podobał, a po wyjściu z kina usłyszałem pytanie: czy wybrałbyś się na niego jeszcze raz?   odpowiedziałem....nie....na razie nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, bajka straszna
 

Dzięki!  Coś bieda ostatnio w kinach....

 

Czy ja wiem, ostatnio były :

Przełęcz ocalonych

Łotr 1

Zwierzęta nocy

Nowy początek

Służąca

Paterson

teraz jest Manchester by the sea i La la land

według mnie znajdzie się coś dla każdego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, ostatnio były : Przełęcz ocalonych Łotr 1 Zwierzęta nocy Nowy początek Służąca Paterson teraz jest Manchester by the sea i La la land według mnie znajdzie się coś dla każdego

 

No tak... Ale wiesz, chciałbym w końcu obejrzeć jakąś naprawdę dobrą produkcję. Do której chętnie bym wrócił. Taki film, gdzie oglądając go więcej niż raz zwracasz uwagę na różne wątki itd. To jest wg mnie dobry film, jeżeli oglądasz go drugi albo trzeci raz i okazuje się, że są wątki których w ogóle nie zauważyłeś. 

Albo jakiś film może i pod względem fabuły nie powalający ale za to gra aktorska i obsada robi wrażenie, to też bym zaliczył do dobrego filmu. :)

Edytowane przez thomson0073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" - zabawny i zaskakujący, chwilami można się wzruszyć, mógłby dłużej trwać - polecam!!

 

Przebój kinowy we Włoszech 2016 roku, trzeba go zobaczyć.

Dzięki za propozycje, zajebisty film :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

La la Land - naprawde przyjemny musical.

Przyjemny to fakt ale z ilością nominacji gruba przesada. Ciut za długi wg mnie.

Przyjemny to dobre określenie. Zgadzam się, że tych nominacji trochę dużo. Może to efekt porównania do innych produkcji z zeszłego sezonu, a może kwestia sentymantelnych wyborów wśród nominujących ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...