Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

pan cudzoziemiec to brodaty hipster z kolczykiem w nosie... chyba myślał, że wyglądem go wystraszy, a w Faktach płakał, że z trójką dzieci jechał... tym bardziej debil, że się pchał w taki cyrk...

Edytowane przez maniujr
  • Lajk 1
  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łysy, brodaty hipster z kolczykiem w nosie... chyba myślał, że wyglądem go wystraszy, a w Faktach płakał, że z trójką dzieci jechał...

 

1. tak, wygląd kwalifikuje do pobicia, brawo za logikę, ukłon za tolerancję

2. a może to nie kolczyk tylko szew bo ma nos złamany?

 

PS> "normalna rodzinka"

5ACSWX4.gif  yqVzzIC.png

Edytowane przez cOijN
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

łysy, brodaty hipster z kolczykiem w nosie... chyba myślał, że wyglądem go wystraszy, a w Faktach płakał, że z trójką dzieci jechał...

 

1. tak, wygląd kwalifikuje do pobicia, brawo za logikę, ukłon za tolerancję

2. a może to nie kolczyk tylko szew bo ma nos złamany?

 

PS> "normalna rodzinka"

5ACSWX4.gif  yqVzzIC.png

 

 

Kolczyk w nosie jeszcze odróżniam od szwu... jak nie widziałeś materiału w tvn, to nie komentuj panie tolerancyjny i logicznie myślący... przypadkiem nie oceniasz "normalnej rodzinki" po ubiorze ?

 

Trafił swój na swego i tyle w temacie. Na każdego kozaka znajdzie się większy kozak...

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolczyk w nosie jeszcze odróżniam od szwu... jak nie widziałeś materiału w tvn, to nie komentuj panie tolerancyjny i logicznie myślący... przypadkiem nie oceniasz "normalnej rodzinki" po ubiorze ?

 

Trafił swój na swego i tyle w temacie. Na każdego kozaka znajdzie się większy kozak...

 

pomyśl jeszcze chwilę, zanim rozpętujesz flejm, czy może jednak się trochę nie zagalopowałeś, skoro potem musiałeś posta edytować? kolczyk w złamanym nosie, chyba pierwsza rzecz którą się usuwa przed założeniem opatrunku, po przecież mógł się złamać i ranić.

nie po ubiorze, tylko zachowaniu- normalna rodzinka tak się nie zachowuje, a fotka i gif dają do zrozumienia, że jeśli dziewczyna ma coś z nogami/butami/plecami (?) to nie powinna dzieciaka na rękach nosić, ale przecież tatuś się zmęczył obijaniem przyjezdnych i musi ręce zrelaksować w kieszeni ;)

 

Rozgrzeszanie swojego ziomka z Poznania jednak nie zmieni faktu, że większość Poznaniaków go nie zamierza bronić (vide komentarze na http://epoznan.pl/forum-topic-65763).

Jakbym na takiego trafił postąpiłbym prawdopodobnie tak jak ten w czarnym, tylko nauczka na przyszłość- blokować drzwi, bez nerwowych ruchów, żadnego wyprzedzania po chodniku.

 

PS. może nie widziałeś drugiego wyczynu, na wszelki wypadek jeszcze raz: 

http://wtkplay.pl/video-id-20743-kierowca_ktory_pobil_dunczyka_na_jana_pawla_ii_juz_wczesniej_nie_grzeszyl_kultura

na wariatów- tylko spokój, tu filmujący zachował się wzorcowo- uczyć się i naśladować.

Edytowane przez cOijN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Tobą widzę trzeba jak z panami z filmu. Ignorować, omijać i nie wdawać się w dyskusję, bo masz swoje mądrości chirurga/ortopedy/socjologa oraz specjalisty od ruchu drogowego w PL/EU w małym palcu i zawsze masz niesamowicie logiczny kontrargument na wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi byc rosja. jak jechalem w wakacje A9 z Berlina to jechal rosjanin 350 CDI zygzakiem i do tego chcial mnie zepchnac z pasa. Malzonka stwierdzila to na pewno mafija ... trzeba odposcic albo bazuke nastepnym razem zabrac ... w sumie ciekawe rozwiazanie

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadałem z gościem... był posrany i mnie mocno przepraszał.... dobrze, że poszedł bokiem, a ja środkiem...

 

trochę podobną akcję już miałem 2 lata temu, ale wtedy było to mniejszym zaskoczeniem...

 

https://youtu.be/aUlpBlY1WtA

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać jak się obracam, to on prawie daewoo też skasował taki był szybki. Powinien zahamować i się schować, ale to był stary VW z 5cioma dorosłymi mężczyznami na pokładzie, więc przyspieszał jak polonez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary... gruba historia, dobrze że się nie ratowałeś hamowaniem czy rowem tylko na zimno poszedłeś między... żelastwo.  :bowdown:

 

 

 

Dzisiaj się wietrze na moto i jakoś tak zauważyłem, że jestem widoczny jeżeli nie przekraczam 100km/h, powyżej ciężko kierowcom określić gdzie i czy jestem, choć specjalnie kupiłem oczojebną czerwoną kurtkę z białymi odblaskami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam - pokazałem... poryczała się i kazała sprzedać. Zaczynam poważnie o tym myśleć...

 

Paweł - dohamowałem... stanął na koło (widać cień i zachwianie), puściłem i środkiem... nie było czasu ani miejsca na nic innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...