Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem, że tu taka automatyka. :mrgreen:

 

a jacha! nawet w PW nie bluzgniesz :mrgreen: Hameryka Bracie, Hameryka :twisted:

 

To se musieli posiedzieć trochę nad wszystkiemi odmianami gramatecznemi.

:mrgreen:

 

nie siedzo, komputer czuwa nie moderator, to juz by bylo za duzo cenzury i przegniecie jakby nam nawet pw czytaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan opiekun nie zareagował

Od kiedy klapsy w pupę są zakazanie to opiekunowie kajakowych spływów żeńskich nie reagują...

To teraz normalne...

Klaps wiosłem też ? Przecież wiosłem to aseksualnie raczej tak :mrgreen:

Bo że ręcznie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan opiekun nie zareagował

Od kiedy klapsy w pupę są zakazanie to opiekunowie kajakowych spływów żeńskich nie reagują...

To teraz normalne...

Klaps wiosłem też ? Przecież wiosłem to aseksualnie raczej tak :mrgreen:

Bo że ręcznie ...

 

Tymbardziej ostrzegawczo i w tyl glowy :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan opiekun nie zareagował

Od kiedy klapsy w pupę są zakazanie to opiekunowie kajakowych spływów żeńskich nie reagują...

To teraz normalne...

Klaps wiosłem też ? Przecież wiosłem to aseksualnie raczej tak :mrgreen:

Bo że ręcznie ...

 

Tymbardziej ostrzegawczo i w tyl glowy :mrgreen::mrgreen:

Tak srruuu "z bekhenda" :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak reakcji oznaczał dla mnie chore relacje opiekun-podopieczni . Skora powstała taka sytuacja tzn że dziewczyny czuły się bezkarne i taki stan był już od jakiegoś czasu Dla mnie to dupa nie opiekun . Zastanawiam się co może zmienić ten stan ? Uczeń jest dobry dopóty , dopóki tylko pluje i wyzywa . Uczeń jest niedobry gdy zaczyna bić . Oczekiwanie czegoś innego na drodze od tych dziewczyn za kierownicą jest naiwnością :shock: One się zmienią może dopiero gdy będą pchać wózek . Ile z nich wspomni swoją głupotę to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacier, niestety, takie obrazki to nie rzadkosc, system nauczania i wychowania niestety nie zmierza w dobrym kierunku, nie mowie, ze wszedzie i u wszystkich, ale to zmienilo sie bardzo, pamietam jak ja spedzalem wolny czas majac 10 lat pilka, wlasnie ryby z ojcem, klocki Lego, a teraz dzieciaki do Galerii chodza po szkole, ot nawet jak najmlodsza corka Grazynki i Ryska z klanu we wczorajszym odcinku :mrgreen::twisted::P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak najmlodsza corka Grazynki i Ryska z klanu we wczorajszym odcinku :mrgreen::twisted::P:mrgreen:

Nie oglądam :| No dobra ale powinien zareagować bo widział .

Wracając do początku tematu , to ja gościa nie znam , ale też radzę się oswoić z widokiem tego palca , będzie lżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak najmlodsza corka Grazynki i Ryska z klanu we wczorajszym odcinku :mrgreen::twisted::P:mrgreen:

Nie oglądam :| No dobra ale powinien zareagować bo widział .

Wracając do początku tematu , to ja gościa nie znam , ale też radzę się oswoić z widokiem tego palca , będzie lżej

 

Może to była propozycja seksualna z ich strony? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też miałem dziwne spotkanie z forumowiczem, ale nie w tym stylu. Podjechałem na myjnię a tu patrzę stoi tubowanna z trzodą na lusterku (chyba na grodziskich blachach) no to ja kulturalnie otworzyłem okno i wtaczając się na stanowisko mówię cześć, a właściciel tak na mnie spojrzał jak by mi chciał w "kły" dać - oczywiście nie odpowiedział. Może też dopiero co kupił auto i myślał, że to na lusterku to jakaś dziwna mordka :D

 

blachy WGM? Kurcze w grodzisku z tego co wiem są dwie turbowanny. Moja i taka srebrna jeszcze (ale nie znam gościa).

 

w każdym bądź razie nie robie groźnych min :)

 

ale to była turbowanna GT niebieska więc raczej nie Ty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak najmlodsza corka Grazynki i Ryska z klanu we wczorajszym odcinku :mrgreen::twisted::P:mrgreen:

Nie oglądam :| No dobra ale powinien zareagować bo widział .

Wracając do początku tematu , to ja gościa nie znam , ale też radzę się oswoić z widokiem tego palca , będzie lżej

 

Może to była propozycja seksualna z ich strony? :lol:

 

O ja głupia blondynka :oops: Tego nie brałem pod uwagę .

Może i lepiej bo ja nie jestem Roman Polański i mnie nie stać na takie panienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że temat kwitnie to wrzucam dzisiejszą przygodę. Włączałem się du ruchu pasem do tegoż właśnie celu. Korek jest bo to ranek oczywiście. Jak Pan Bóg przykazał jadę do końca tym pasem do włączania tak żeby sztucznego korka nie robić i nie blokować tych co są za mną i widzę lukę ot taką na pół długości auta. No to ja grzecznie kierunkowskaz i się wklejam powolutku żeby paniki nie siać. Na to jak "pan" w sportowej bryce (Toyota Corolla Verso) na "gaz" i klakson i hajda do przodu (nagle się obudził jełop jeden) i zajechał mi drogę. Ot kultura na drodze.

 

Złożyło się jednak, że kierowca za nim normalnie mnie wpuścił. Ruch ułożył się tak, że za chwilę byłem przed Toyotą. Popukałem się w czoło jak "mister Verso" na mnie zerknął i pojechałem dalej, ale... jako, że się nie spieszyłem za jakieś 5 minut "Verso jego mać" znalazł się za mną w wąskiej uliczce osiedlowej prowadzącej w kierunku ul. racławickiej i pomyślałem sobie, że będę (może już trochę po fakcie) chama uczył kultury metodą doświadczalną. Uliczka osiedlowa więc trzeba ze szczególną uwagą i powoli jechać :twisted: no to 1czka i tak przez jakieś 5-8 minut. Minę miał taką :evil: :shock: :? :(:evil: .... O jakże musiał się zastanawiać o ile szybciej i mniej stresująco by dojechał gdyby mnie normalnie jak człowiek wpuścił a właściwie nie zajechał po chamsku drogi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i pomyślałem sobie, że będę (może już trochę po fakcie) chama uczył kultury ...

 

No cóż, moim zdaniem stałeś się takim samym chamem w tym momencie jak on :? Coś zyskałeś? Chyba tylko swoją chwilową satysfakcję ze złośliwej zemsty za strąbienie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj wyjeżdżałem z lidla na Al. Krakowską . Przy Łopuszańskiej zamiatali wypadek . Chciałem włączyć się do ruchu ale mi zajeżdżali i udawali że nie widzą :evil: . Po przejechaniu kilkudziesięciu aut ktoś się zlitował i zrobił miejsce na włączenie się . Wpuścił mnie dopiero murzyn :shock: :shock: :shock:

Uczmy się od murzynów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i pomyślałem sobie, że będę (może już trochę po fakcie) chama uczył kultury ...

 

No cóż, moim zdaniem stałeś się takim samym chamem w tym momencie jak on :? Coś zyskałeś? Chyba tylko swoją chwilową satysfakcję ze złośliwej zemsty za strąbienie :roll:

 

Normalnie bym się zatrzymał, otworzył okno i zapytał czy zna przepisy, ale ja ani mu nie nawymyślałem ani nie pokazałem żadnego obraźliwego gestu. Może następnym razem się zastanowi kilka razy zanim się tak zachowa. Już chyba gdzieś na forum był poruszany wątek np. włączania się na tzw. "zamek błyskawiczny" i ten koleś to przykład takiego kierowcy, który nie rozumie jak to działa. Nikogo innego nie blokowałem bo pusto było także nie zgodzę się z Twoją opinią.

 

Uczmy się od murzynów :P
więc sprawdza się powiedzenie, że "niektórzy są milion lat za murzynami" :mrgreen: (dowcip trochę nieładny, ale obrazuje ideę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrowa, odpowiedziałeś złośliwością na złośliwość i jeszcze się chwalisz w tym wątku :?:

Moim zdaniem Twój post bardziej pasuje do wątku "Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego".

Podejrzewam, że gdybyś go za chwilę wpuścił przed siebie, to facetowi zrobiłoby się po prostu głupio, a ty miałbyś satysfakcję.

A tak obaj macie zepsuty poranek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrowa, odpowiedziałeś złośliwością na złośliwość i jeszcze się chwalisz w tym wątku :?:

Moim zdaniem Twój post bardziej pasuje do wątku "Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego".

Podejrzewam, że gdybyś go za chwilę wpuścił przed siebie, to facetowi zrobiłoby się po prostu głupio, a ty miałbyś satysfakcję.

A tak obaj macie zepsuty poranek.

Pozdrawiam.

 

Takie rozwiązanie też uważam za słuszne, choć pierwszej wersji się nie wyprę. W każdym razie ja ludziom drogi staram się nie zajeżdżać i jak mogę kogoś wpuścić to robię to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrowa, odpowiedziałeś złośliwością na złośliwość i jeszcze się chwalisz w tym wątku :?:

Moim zdaniem Twój post bardziej pasuje do wątku "Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego".

Podejrzewam, że gdybyś go za chwilę wpuścił przed siebie, to facetowi zrobiłoby się po prostu głupio, a ty miałbyś satysfakcję.

A tak obaj macie zepsuty poranek.

Pozdrawiam.

Tą delikatną irytacją właśnie potwierdziłeś fakt, że każdy czasem wkurza się o byle błahą rzecz :) Czy to na drodze czy na forum :)

Każdy kierowca starający się zarażać współużySZKODNIKÓW uśmiechem i życzliwością, bez względu na rezultat, czasami traci humor, albo gdzieś miarka się przebrała i po prostu chamowi ch#!owi pie$*@#$%emu nie daruje :oops:

I koło toczy się dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrowa, odpowiedziałeś złośliwością na złośliwość i jeszcze się chwalisz w tym wątku :?:

Moim zdaniem Twój post bardziej pasuje do wątku "Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego".

Podejrzewam, że gdybyś go za chwilę wpuścił przed siebie, to facetowi zrobiłoby się po prostu głupio, a ty miałbyś satysfakcję.

A tak obaj macie zepsuty poranek.

Pozdrawiam.

Tą delikatną irytacją właśnie potwierdziłeś fakt, że każdy czasem wkurza się o byle błahą rzecz :) Czy to na drodze czy na forum :)

Każdy kierowca starający się zarażać współużySZKODNIKÓW uśmiechem i życzliwością, bez względu na rezultat, czasami traci humor, albo gdzieś miarka się przebrała i po prostu chamowi ch#!owi pie$*@#$%emu nie daruje :oops:

I koło toczy się dalej :wink:

 

Na drodze jestem spoko małe przegięcie młodego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...