Skocz do zawartości

"DYSZCZ"


zaki79

dyszcz  

73 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W ankiecie nie ma dla mnie odpowiedzi - w Gdańsku świeci słońce.

 

Tragedia co się dzieje na południu.

 

Ja w poniedziałek wyjechałem z Gdańska o 11,30 a przyjechałem do domu wczoraj o 13. Oczywiście nocowałem w Krakowie, bo drogi do Sacza były odciete od świata, wracałem okręzną drogą , ale wesoło u nas nie ma :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde - wysoka woda w W-wie...

I mega korki - z Sadyby na Targówek w 2h bez 3 minut. Subarak miał dosc :( A na wyskości zoo juz usypali wał z worków. Oczywiście po drugiej stronie ulicy zebrała się spora grupa kibiców :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zamieścić link do tematu na CorollaClub, może akurat trafi na kogoś kto może pomóc z okolicy albo i z oddali.

Nie wiem co napisać więcej kumplowi udałosię uratować niemłody samochód córkę i żonę. Na dowidzeia zobaczył pływające już meble.

 

Dla zainteresowanych: http://forum.corollaclub.org/viewtopic.php?t=23621

lokalizacja: Sandomierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy kretynizm jaki może być, to przyjazd samochodem z rodziną nad Wisłę i obserwacja co się dzieje... :roll:

 

Dziś widziałem co się dzieje wzdłuż Wisły przy Wisłostradzie.

A niech Was nagle zaleje... ustąpcie tylko drogę dla tych co tam mieszkają i muszą się ewakuować w razie czego a nie niech zalewa gapiów z Ursynowa... :twisted:

Ech, co za naród...

 

 

Podpalmy Pałać Kultury, ciekawe ile osób przyjdzie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy kretynizm jaki może być, to przyjazd samochodem z rodziną nad Wisłę i obserwacja co się dzieje... :roll:

 

Dziś widziałem co się dzieje wzdłuż Wisły przy Wisłostradzie.

A niech Was nagle zaleje... ustąpcie tylko drogę dla tych co tam mieszkają i muszą się ewakuować w razie czego a nie niech zalewa gapiów z Ursynowa... :twisted:

Ech, co za naród...

 

 

Podpalmy Pałać Kultury, ciekawe ile osób przyjdzie? :roll:

Dokładnie o tym samym pomyślałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem wczoraj Wisłostradą, na wszystkich mostach mnóstwo ludzi, na bulwarach... ot, atrakcja!

 

A w nocy wybrałem się, żeby umacniać wały przy Jeziorku Dziekanowskim, ale trafiłem akurat na przerwę i kiełbaskę, więc po jakiś 15 minutach spłynąłem ( :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przejeżdzając wisłostradą pod Mostem Gdańskim widziałem dwie małe budki, w których sprzedaje się popcorn i watę cukrową. :roll: Oczywiście nie ręcze, że to było na 100% bo tylko przejeżdzałem obok ale niczego innego to nie przypominało... :? A inna sprawa to matoły, które hamuja na moście żeby przyjrzec się wylewającej Wiśle. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...