Skocz do zawartości

"DYSZCZ"


zaki79

dyszcz  

73 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nawiązując do panującej aury chciałem zapytać czy u Was też tak leje? Czy w ogóle są gdzieś miejsca gdzie nie pada deszcz? Ostatnio takie opady miały miejsce chyba w 1997 roku (chociaż wydaje mi się, że teraz jest jeszcze gorzej).

 

2. Czy ktoś na forum zajmuje się ekologią i, nie daj Boże, kwestią tzw. "ocieplenia klimatu"? Jeśli tak to chętnie mu "przysolę" :twisted: :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie udało mi się dzisiaj dojechać na uczelnie w Bielsku. DK1 w CZ-DZ jest zalana wodą. Szkoda, że nie pojechałem Foresterem - może udałoby się przejechać po rozlewisku. Staliśmy w korku przez godzinę i zdecydowaliśmy się wrócić do domu. Chwile później dostałem informację, że ewakuowali uczelnie bo było zagrożenie, że komunikacja całkowicie padnie. Dziś mam więc wolne i proszę mię foruma nie zamykać. Jest duża szansa, że jutro również popracuję w domu.

A sytuacja ogólnie jest dramatyczna. Widziałem kilka rzek, które na codzień maja metr szerokości i głębokosć do kolan. Dzisiaj mają 300 metrów szerokości, a niewielka zapora zniknęła pod taflą wody. Co się dzieje w Bielsku wiem tylko z przekazów znajomych ale mówi się, że jest ciężko a najgorsze dopiero przed nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem powiedziec, ze jadac na Rajd Lotos w sobotę rano na trasie troche padało, jednak na samym rajdzie przez całe dwa dni na Kaszubach nie spadła na mnie ani kropla deszczu. Natomiast wracając do domu 100km przed Wawą zaczęło lac i poza małą przerwą nie przestało do teraz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja studiuję Ochronę Środowiska, ale zajmuję się odpadami, więc chyba mi się upiecze :P

 

Moim zdaniem jest to wina ostatniej zwiększonej aktywności wulkanicznej. I powiem Wam tylko tyle, że moim zdaniem to dopiero początek takich nieszczęść pogodowych. Nie zdziwcie jak w lato będą u Nas olbrzymie burze i huragany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prosze Cie bardzo... krew mnie zalewa, bo wszystko od tego debila splywa do mnie i tylko patrzec jak drzewa ktore pielegnuje od ponad 8 lat szlag trafi. O tym, ze nie mozna przejsc po dzialce to juz nawet nie wspomne. Mam teraz kladziona na domu elewacje i dzisiaj musialem dac robotnikom wolne, bo ziemia tak przesiaknieta woda, ze nie mozna bylo bezpiecznie postawic rusztowania, bo grzezlo i sie chwialo...

 

25235507.jpg

 

dy2v.jpg

 

dy3.jpg

 

dy4.jpg

dy5.jpg

dy6.jpg

 

 

 

 

 

I tak, wiem oczywiscie, ze w calym kraju takie powodzie, ze gina ludzie, ale najzwyczajniej w swiecie jestem wsciekly, bo gdyby gosc sobie po chamsku nie podniosl terenu majac wszystkich w dupie to nie byloby tyle wody u mnie... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy ktoś na forum zajmuje się ekologią i, nie daj Boże, kwestią tzw. "ocieplenia klimatu"? Jeśli tak to chętnie mu "przysolę" :twisted: :wink:.

 

Ekoterroryści. Scum of the Earth. Pojechałem po nich ostatnio w pewnej gazecie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy ktoś na forum zajmuje się ekologią i, nie daj Boże, kwestią tzw. "ocieplenia klimatu"? Jeśli tak to chętnie mu "przysolę" :twisted: :wink:.

 

Ekoterroryści. Scum of the Earth. Pojechałem po nich ostatnio w pewnej gazecie :twisted:.

 

O, gdzie można to poczytać? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...