Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

no no tam BK robia ludzie z RSMP. adi gasnica stracila waznosc?

 

 

Gaśnica była ważna. Technik od BK stwierdził jednak,że mocowanie jest niewystarczająco "mocne".

Na tym punkcie uwalił chyba z 6 aut. Chłopaki poprzytwierdzali więc gaśnice do mocowań...pasami zaciskowymi na sztywno.Gość zaczął szarpać gaśnicą tak,że cały samochód się przechylał.Kiedy nie udało się jej wyrwać,zatwierdził badanie. Tylko ja się pytam - po co w aucie gaśnica,której nie da się wyjąć w razie potrzeby?

Dla mnie niestety nie starczyło pasów,więc mimo opłacenia niemałego wpisowego musiałem się obejść smakiem.

Nerwy jeszcze mnie trzymają :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Elku i Olu jeszcze raz baaardzo wielkie dzięki za wszystko, za Waszą gościnę i zajebistą atmosferę :wink:

(za fanty też :P:mrgreen: )

 

Żeby nie robić OT:

2. Dzięki Elkowi na jeziorze:

 

byłem 8)

 

widziałem :mrgreen:

 

JEŹDZIŁEM :!: :!: :!: :twisted: (choć tylko na prawym :lol: )

 

Pełen szacun dla chłopaków, widzę teraz, że nie ma znaczenia czy to jest RWD, FWD czy AWD, jak ktoś ogarnia to ogarnia i jest wieczny banan na ryjku :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Szkoda tylko, że kubły były takie wąskie :twisted: :wink:

 

Jeszcze raz, przez Elka, wszystkim dziękuję, wrażenia były absolutnie niezapomniane :D

podobnie jak i spaghetti i żeberka :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, my również dziękujemy za odwiedziny i usługę transportową :lol: , i pragnę zauważyć, że przyjemność była również i po naszej stronie :), jak wiesz, Sanktuarium stoi niezmiennie otworem przed wszystkimi Forumowiczami Dobrej Woli :P:) a dla innych mamy psa i aluminiowy patyk.........dołączyłeś do Grupy Naocznych Świadków Mojego Istnienia (w skrócie GNŚMI) :lol: , bo już się zastanawiałam, czy może rzeczywiście jestem tylko wirtualnym wytworem mojego faceta, jak to by chcieli niektórzy frustraci chętnie widzieć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może rzeczywiście jestem tylko wirtualnym wytworem mojego faceta,

Ja tam sie zawsze zastanawialem jak sie udalo temu oldboyowi taka sztuke upolowac :lol:

 

A skąd wiesz, kto na kogo polował? :P

 

Witku, zajrzyj do ,,dlaczego dostałem bana, szanowna inkwizycjo" :twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, my również dziękujemy za odwiedziny i usługę transportową :lol: , i pragnę zauważyć, że przyjemność była również i po naszej stronie :), jak wiesz, Sanktuarium stoi niezmiennie otworem przed wszystkimi Forumowiczami Dobrej Woli :P:) a dla innych mamy psa i aluminiowy patyk.........dołączyłeś do Grupy Naocznych Świadków Mojego Istnienia (w skrócie GNŚMI) :lol: , bo już się zastanawiałam, czy może rzeczywiście jestem tylko wirtualnym wytworem mojego faceta, jak to by chcieli niektórzy frustraci chętnie widzieć... :)

Jeżeli nie byłaś projekcją hologramową lub zmaterializowanym wytworem wyobraźni Elka to stwierdzam, że Olu istniejesz, a co więcej również sama stukałaś w klawiaturę, gdyż w tzw. międzyczasie Elek zajęty był rozprawami z JD tudzież ze mną :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Podsumowując powyższe od teraz jestem dumnym członkiem GNŚMI , a Elkowi Forum niech lekkim będzie... :twisted::P :wink:

 

THX :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...