Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Znów mam subaru. Teraz trochę bardziej rodzinne, bo kombi.

Czy ktoś z Was może polecić jakiś gazowników, aby zagazować WRXa? Tak, znam wiele powodów, które mówią, żeby nie gazować, ale i tak to zrobie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Znów mam subaru. Teraz trochę bardziej rodzinne, bo kombi.

Czy ktoś z Was może polecić jakiś gazowników, aby zagazować WRXa? Tak, znam wiele powodów, które mówią, żeby nie gazować, ale i tak to zrobie:-)

Git ! Będę mógł w końcu zweryfikować moją tezę :D

 

Co do gazowni - to między wiaduktami na legnickiej gdzieś coś - właściciel sam ma imprezę, z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się przymierzałem do gazu to polecali Grabiszynska 241e firma Sparko u Konrada,gościu konkretny sąsiad robił 2 fury które latają na taxi. Znajomy z serwisu Mazdy tez gazowa u niego Mazdy,mitsubishi galanta v6 , lata i wszystko ok.Wiem z rozmowy ze jeden z pracowników sam ma zielonego GT kombi i mówił ze dużo subaru uturbionych robili. CENA miała być max 3500zl ale dla mnie gdzie robie 10000 km rocznie nie opłacalne, dlatego zamiast gazu kupiłem motor :-)

Ps.Montaż 1 dzień,drugi jest poświęcony na kalibracji,(Nawet Jako potwierdził ze to norma)Gdyby nie Koszt regulacji Zaworów to bym się skusił ale co roku 1500zl dziękuję postoje

 

Marsi akurat nie każde mojego nie słychać i nie widać :-P

Edytowane przez tofikgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę gdzie by tu coś polatać i tak pomyślałem, że może by tak wynająć tor na rakietowej na godzinkę czy dwie i w kilka szuwarków, mitshu i bmw polatać :) ? Ja bym bardzo chętnie zobaczył co bejcunia potrafi na torze :P I będzie się z czego pośmiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Werniks, Mówisz o bmw ze świnką czarna lub zielona ? Bo ostatnio taką we Wro widziałem :) I jak się latało ? To się zobaczymy w sobotę mam wolne więc zapewne wpadnę po oglądać jeszcze :)

@@macias,  To do zobaczenia w sobotę zaraz poczytam co tam się dokładnie dzieje i więcej szczegółów i może może wystartuje :P ale to byłby mój pierwszy raz na torze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu jak na razie nie posiadam auta do wyścigów, ale sąsiad co przygotowuje bmw do wyścigów mocno mnie namawia na taką formę rozrywki. Nie ukrywam że jest to mocno zarażliwe i chyba niewyleczalne. Pozdrowionka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...