Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

a nie mielibyscie ochoty na jakis kameralny treneing na rakieotwej? tak abysmy sobie wzieli tor w tygodniu na godzinke, na pare aut to wyjda grosze, gdyby byli chetni to pociagne organizacje, w sensie telefonow i rezerwacji :)

Edytowane przez pawel_20vt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mielibyscie ochoty na jakis kameralny treneing na rakieotwej?

Bardzo chetnie ale w tygodniu praca i to w nocy a do rakietowej daleko... weekend za tydzien byl by moze ktos chetny jak by bylo wolne torowisko? :)

 

ps. Fotografafa bym zabral do fajnych zdjec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak wycofałem mój post, ale asfalt mogliby porawić :D

 

Macias: raczej prEVOkacja :biglol: :biglol: :biglol:

 

nie wiem czy zdaze, oddałem auto do JETRONIC i się stroi, zobaczymy co się tam wyhamuje,pzdr

Edytowane przez kamilwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wybieram na WLTA. Wprawdzie nie jeździć, a pooglądać, ale jednak. Jak myślicie, o której ruszą mocniejsze furki, ok 11.00?

 

....Przemek czemu nie jeździć?..;)

 

lekki trening w prawdzie za sobą już masz...;)

...a propos treningu....może się wybierzemy któregoś dnia.... sami pojeździć?....

 

zabierzemy jeszcze kilka osób....i trochę pokręcimy kierownicą...?...:)

 

tylko oleje i filtry... trzeba zmienić po Kielcach... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Pawel

2. aprzemek

3. Macias - taka mała prowokacja :)

Może i wpadnę ale paździerzem, jak narazie nic pewnego. Przygotowujemy sie do eliminacji rally masters, jeśli termin zapasuje to kto wie. Edytowane przez macias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel_20vt tyle że ja amator jestem jeśli chodzi o jazdę , nigdy technicznie nie jeździłem a i subaraka nie opanowałem więc wiesz trochę wstydu sobie narobić to nie sztuka ;p Jak jadę to mówią " Turbina gwizda,tylko kierowca pipa." :P

Edytowane przez tofikgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, nie kręci mnie WLTA bo tam jest koło setki załóg więc jeżdżenia za wiele nie ma.

 

Dużo bardziej bym wolał kameralny, forumowy trening na 15-20 aut, gdzie się można najezdzić.

 

Macias, jesteś moim mistrzem silnej woli.

Wyobrażam sobie, taką sytuację: pustynia, wydmy, zbłąkany wędrowiec od wielu godzin, w pełnym słońcu przemierza piaskowe wydmy. Nagle, ni stąd, ni zowąd widzi kaktusa. Podchodzi bliżej, a pod kaktusem, jak cudowe zjawisko, czteropak, zmrożonego piwka. Co robi statystyczny Kowalski? Rzuca się na czteropak. Co robi Macias? Mówi "posiorbię sobie trochę soku z kaktusa, a czteropaka zawinę, wezmę ze sobą, bedę bronił jak skarbu, ale pod żadnym pozorem nie tknę, co by się nie działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, nie kręci mnie WLTA bo tam jest koło setki załóg więc jeżdżenia za wiele nie ma.

Dużo bardziej bym wolał kameralny, forumowy trening na 15-20 aut, gdzie się można najezdzić.

Macias, jesteś moim mistrzem silnej woli.

Wyobrażam sobie, taką sytuację: pustynia, wydmy, zbłąkany wędrowiec od wielu godzin, w pełnym słońcu przemierza piaskowe wydmy. Nagle, ni stąd, ni zowąd widzi kaktusa. Podchodzi bliżej, a pod kaktusem, jak cudowe zjawisko, czteropak, zmrożonego piwka. Co robi statystyczny Kowalski? Rzuca się na czteropak. Co robi Macias? Mówi "posiorbię sobie trochę soku z kaktusa, a czteropaka zawinę, wezmę ze sobą, bedę bronił jak skarbu, ale pod żadnym pozorem nie tknę, co by się nie działo :)

Ooooosssz Ty... ;)

Na początku czerwca jestem umówiony na rewizje skrzyni i jakieś tam pierdoły, wtedy zobaczymy a do tej pory na rakietową mam Paździerza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pawel_20vt tyle że ja amator jestem jeśli chodzi o jazdę , nigdy technicznie nie jeździłem a i subaraka nie opanowałem więc wiesz trochę wstydu sobie narobić to nie sztuka ;p Jak jadę to mówią " Turbina gwizda,tylko kierowca pipa."

 

spokojnie, ja tez ;) to ma byc zabawa i sprawdzenie mozliwsci autka w kameralnym gronie bez zadnego spinania kto szybciej i glosniej :)  

 

 

 

nie ktos tylko ja chętnie

 

nie smialbym kolezanki angazowac i obarczac takim klopotem, jesli bedziemy glodni to podjedziemy gdzies na szybka bulke ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...