Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Marsi: swietnie Ci szło (wszyscy widzieliśmy :biglol:), niektóre Panienki w porównaniu do Ciebie nie umieją nawet rozpędzić kaszlaka :biglol: :biglol: :biglol:, uwazam, ze mimo wolnossaka szło Ci zaj...scie!!! No,... gdyby nie Boosti to pewnie bys lepiej te zakrety pokonała, ale......bylo widac zaciecie i ten pazur hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Moge powiedzieć ze sam devil mnie uczył ;)

Marsi: swietnie Ci szło (wszyscy widzieliśmy :biglol:), niektóre Panienki w porównaniu do Ciebie nie umieją nawet rozpędzić kaszlaka :biglol: :biglol: :biglol:, uwazam, ze mimo wolnossaka szło Ci zaj...scie!!! No,... gdyby nie Boosti to pewnie bys lepiej te zakrety pokonała, ale......bylo widac zaciecie i ten pazur hehehe

miało byc bez wyśmiewania :P

trim.94856816-E71F-477E-A5E4-BE2674CB64F4.MOV

trim.F0952183-2159-4C85-9D57-05FF22681FA5.MOV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no......dawac te filmy i fotki(pepe ty masz chyba najwiecej filmów :yahoo:), niech przynajmniej Krzychu zobaczy jak wypadliśmy i niech oceni.

najfajniejsza była akcja jak Boosti leciał bokiem a trawa wpadła przez okno do Pepe subaraka i niebieskie kombi bylo całe w trawie i błocie, myslałem ze niewyrobie ze smiechu :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tofik dobrze gada-polac mu!!! wolnossaki lecą przodem i prowadza, do tej pory mi głupio :(

 

Marsi: nie wysmiewam sie, to tylko zarcik, uwazam ze jestes rowna Babka i dotrzymujesz zawsze Nam chłopom dobrego towarzystwa nawet jak jestes sama. Chce Cie widziec na nastepnym spocie, tyle.

 

swoją drogą to ten Twój ssak chodzi prawie jak turbo, jadąc za Tobą dzisiaj to ludzie patrzyli na Twoją strzałe ze zdziwieniem, nie dosc ze ładny subarak to w srodku jeszcze laska prowadzi, ale musiało ich zabolec :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny byc zdjecia z opisem "przed" i "po"

Marsi: nie wysmiewam sie, to tylko zarcik, uwazam ze jestes rowna Babka i dotrzymujesz zawsze Nam chłopom dobrego towarzystwa nawet jak jestes sama. Chce Cie widziec na nastepnym spocie, tyle.

 

swoją drogą to ten Twój ssak chodzi prawie jak turbo, jadąc za Tobą dzisiaj to ludzie patrzyli na Twoją strzałe ze zdziwieniem, nie dosc ze ładny subarak to w srodku jeszcze laska prowadzi, ale musiało ich zabolec :D :D :D

Będę na następnym, przeciez sałatkę musisz spróbować ;) Wiem ze patrzą i nie wierzą :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsi no skoro proponujesz ;)

 

Kamil a no mi i mojej siostrze też tak troche głupio z tej całej sytuacji, ale co zrobić jak się nie ma 200 koni pod maską ;) Całą trasę starałem się was nie zgubić i mniej czy bardziej was widziałem dopiero na przejeździe przez obwodnice jak zapaliło się czerwone to znikli Wy całkowicie i jeszcze tam kawałek jechałem, ale zaczęły się boczne uliczki więc już Was nie odnalazłem i stąd powrót mojego zawrócenia bo nie było sensu błądzenia ;) Ktoś już pod Wrocławiem jak byłem to do mnie dzwonił, że kucharz zaginął, ale już byłem za daleko by wracać i nie było sensu.

Co do miejsca, tego poligonu nie widziałem, ale uważam, że Kotowice (ta Twoja miejscówka była dobra) było miejsce na grilla kto chciał mógł poupalać ;) No z resztą jak Ty prowadziłeś na miejsce to jakoś nie miałem problemu was dogonić no z resztą jechałem w środku ;) Następnym razem może się uda ;) doczepie jakaś linke holowniczą do was czy coś innego ;)

 

 

Ps.: Żeby ktoś nie pomyślał, że się gniewam czy coś bo nic takiego nie ma miejsca ;) do następnego ;)

:) Ja dzwoniłem - gdyż wszystko zaczeło się od pytania gdzie jest grill... - potem drogą dedukcji doszliśmy wspólnie do wniosku że kolega który zabrał grila - gdzieś znikną..., jak już dogrzebaliśmyśmy się do numeru... Chcialiśmy po Ciebie jechać na poszukiwania , ale wróciłeś... Trochę głupio wyszło... 

 

BTW. Bardzo wyszystkim dziekuję - bo było naprawdę mega - nad organizacją musimy jeszcze trochę popracować - ale chyba wszyzstko idzię w dobrą stronę i tak jest progres :D W sumie z tego wszystkiego zapomniałem o sałatkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

BTW. Bardzo wyszystkim dziekuję - bo było naprawdę mega - nad organizacją musimy jeszcze trochę popracować - ale chyba wszyzstko idzię w dobrą stronę i tak jest progres :D W sumie z tego wszystkiego zapomniałem o sałatkach...

Ty zginales wlasnie tez jak sałatki jedliśmy..

miałam momentami takie mysli zeby blokować skrzyżowania, zeby wszyscy przejechali, ale bałam sie ze ja potem zginę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...