Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

siemka wszystkim,

 

Ja nawet za deszczem jestem, fajnie się lata kiedy Ci dupa odjezdza a przód zaczyna  juz ciągnać, mega dobra zabawa ale nie dla debiutantów sportów szybko-błotnych :biglol:

 

zamierzam dobrze polatać i pogoda jest bez znaczenia, oby autko nie nawaliło bo ostatnio cyrki sobie stroi-nieładnie oj nieładnie moja (KASIU), z łacińskiego przetłumaczone: Kamila-Siubaru :biglol: :biglol: :biglol:, pozdrawiam i dozobaczonka pod Selgro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety muszę podziekować i przeprosić, sobota wyjątkowo w pracy - nic nie poradzę,  pomimo zapewnień koleżanka Marsi też nic nie wskórała ;) 

życzę udanego spotkania, przy okazji następnego pewnie się pojawię, trochę mi tęskno za subaru, chciałbym chociaż pooglądać, a nawet dotknąć ;) 

pozdrawiam, Paweł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi się groźnie....czemu nie, zapaszamy :yahoo:


witam,

 

jutro sobota, wiec pomyslałem, ze wczesniej skoncze prace i podjade zobaczyc co sie dzieje "tam" na miejscu. Jako, ze poleciłem tą miejscówkę to wolałbym uniknąć rozczarowania. Mam nadzieje, ze znajdziemy jakąs dobrą miejscówke, zeby ustawic tam tyle aut( SZOK), ale pewnie cos sie znajdzie jak znam zycie.

 

Nie wyobrazajcie sobie codów, kto tam był ten wie, ze drózki sa waskie ale za to jak fajne i zakretow kilka jest i w dodatku dookola las :biglol:, kto bedzie niezadowolony to przepraszam bardzo, ale Ja tam jezdze i mi pasuje, liczy sie dobra zabawa i spotkanie nie tylko pod Orbitą czy Ikea, pzdr i dozobaczonka Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi się groźnie....czemu nie, zapaszamy :yahoo:

witam,

 

jutro sobota, wiec pomyslałem, ze wczesniej skoncze prace i podjade zobaczyc co sie dzieje "tam" na miejscu. Jako, ze poleciłem tą miejscówkę to wolałbym uniknąć rozczarowania. Mam nadzieje, ze znajdziemy jakąs dobrą miejscówke, zeby ustawic tam tyle aut( SZOK), ale pewnie cos sie znajdzie jak znam zycie.

 

Nie wyobrazajcie sobie codów, kto tam był ten wie, ze drózki sa waskie ale za to jak fajne i zakretow kilka jest i w dodatku dookola las :biglol:, kto bedzie niezadowolony to przepraszam bardzo, ale Ja tam jezdze i mi pasuje, liczy sie dobra zabawa i spotkanie nie tylko pod Orbitą czy Ikea, pzdr i dozobaczonka Kamil.

Mam stracha lekkiego. ;)  Ja jeszcze nie dziczałem na innej nawierzchni niż asfalt, więc to będzie mój pierwszy raz…  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj widziałem na przejeździe kolejowym w smardzowie Niebieska wrx kombi na rej Doa i czarnego buga kombi więc pozdrawiam :-P Werniks również pozdrawiam :-)

A więc to byłeś ty... :ph34r: Zastanawiałem się tak właśnie...

Długo mnie widziałeś ? :P

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...