Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, jak najbardziej, to o której dokładnie??

 

tofikgt: legalnie to nigdzie nie mozna latac szybko i niebezpiecznie, ale Ja mam swoje miejscówki delikatnie poza wro (kotowice kolo wrocławia), piekna utwardzona szutrowa droga miedzy lasami i w dodatku bez dziur wiekszych, dookola jest piekna woda i liczne stawy, troche czasami wedkarzy to denerwuje ale niekiedy rzucaja wedki i ida na wał popatrzec jak latam i sie cieszą (szczególnie młodzi- nie badz jak twój stary) :biglol: :biglol: :biglol:

 

jakby ktos chciał super mega polatac na miejscu pasazera tj. jako moj pilot to zapraszam na PW (zrzutka na paliwo obowiazkowa z przyczyn oczywistych) hehehe  biorę max jedną osobę na taki przejazd, reszta moze jedynie popatrzec poźniej ew. zamiana :yahoo:, to jak?

 

jacyś chetni???

 

pampersy prosze zabrac OBOWIAZKOWO!!!! :D :D :D

 

 

Szutry?! Ja chętny! To co? Robimy dzisiaj te Kotowice? Dużo winkli czy więcej prostych? Może start z KFC Bielany?

Edytowane przez booSTi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosti: dzisiaj raczej tylko spocik. na szutry musimy sie wczesniej zgadywac zeby wiecej ludzi w razie co zebrac, okolica jest przepiekna, grill w kółeczku no i rybki mozna polowic-złowie szczupaka na grilla jak chcecie.

 

moze w nastepnym tygodniu sie zbierzemy i polecimy wszyscy razem. kto sie pisze to pw lub na forum. wezme grilla wegiel itp, i niech kazdy wezmie cos wedle uznania-procz alko oczywiscie

 

bylby to pierwszy spot tak idealnie zorganizowany i naprawde spoko,pzdr bede o 2o dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czterech-miód poprostu,

 

Boosti: nie stresuj sie tak, bedzie jeszcze czas posmigac-ja tez lubie latac wiec w nastepny week zorganizujcie sie wieksza ekipa i lecimy wszyscy do Kotowic, najlepiej za dnia tam byc i zostac do wieczorka, łybki,woda,grill itp,

 

zróbcie jakąs liste na forum i niech kazdy sie dopisuje, mamy cały tydzien na to

 

w razie czego jakby ktos chciał jechac a nie mial czym, to moge zabrac max 4 osoby a najlepiej 3+Ja,

 

zrobimy ogien na grilla i ogień z wydechów :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zbierze się aż tylu chętnych...

Nie każdy lubi upalać ;-)

A jak za dużo hałasu zrobimy to policja przyjedzie.

Poza tym ciężko z czasem stoję więc zamiast godziny spotowania wolę godzinę upalania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doskonale cie rozumiem, nawet jesli bedzie nas tylko dwoch to lecimy :yahoo:

policja nie ma takich aut zeby tam dojechac a gdyby nawet to najblizsza komenda jest we wro lub w oławie wiec nic nam nie grozi, mozna zamontowac cb radio i słuchac co sie dzieje w razie czego( no i trzeba jeszce udowodnic ze to my tam jezdzilismy)


dobra lece na spota, nara

Edytowane przez kamilwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doskonale cie rozumiem, nawet jesli bedzie nas tylko dwoch to lecimy :yahoo:

policja nie ma takich aut zeby tam dojechac a gdyby nawet to najblizsza komenda jest we wro lub w oławie wiec nic nam nie grozi, mozna zamontowac cb radio i słuchac co sie dzieje w razie czego( no i trzeba jeszce udowodnic ze to my tam jezdzilismy)

dobra lece na spota, nara

Chyba we Wro i Trzebnicy do Oławy to masz jeszcze ... e kawałek i to nie w tą stronę :P Ale polatać ... Zawsze :drool::twisted:

Edytowane przez gucio1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy :) A więc :

Wstępnie widzimy się w sobotę około godziny 14/15/16 (do ustalenia) miejsce odjazdu też do ustalenia czy we wrocku czy w radwanicach , i z tamtąd lecimy razem na kotowice polatać,pogrillować (jak pogoda dopisze)  

 

Fotka gdzie robaczki trzymają się razem :) post-11509-0-78707400-1399232529_thumb.jpg

 

gucio1200 kotowice są to 2 miejscowości jedne na pęgów drugie na oławe 

Edytowane przez tofikgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...