Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie bo konkretow brak. Zaproponuje wiec termin 31.05 - sobota godzina 14 wynajecie toru na godzinke, Zeby to mialo sens musimy uzbierac 5 aut....wszystkim tym, ktorzy wpisali sie na liste pasuje? moze ktos jeszcze? zapraszam serdecznie!

Mi pasuje na razie więc git reszta jeszcze niech potwierdza i można rezerwować ;) (wszystko zależy od kosztów)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale którego :D Nie no co do imprezy to powoli coś tam rusza się do przodu więc może może pójdzie na dniach :) Jak się wszystko ładnie sprzeda to wtedy poszukiwania i może w końcu będę wiedział co chce kupić bo teraz to miliony pomysłów mam chociaż jedno jest pewne, że to będzie Subaru :) Ale wszystko na spokojnie i po kolei :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi pasuje na razie więc git reszta jeszcze niech potwierdza i można rezerwować (wszystko zależy od kosztów)

 

wiec jest nas dwoch pewnych, czekam do piatku, jak uziebieramy jeszcze przynjamniej 3 autka, tak by wyszlo po 70 zl to dzwonie i klepie termin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiec jest nas dwoch pewnych, czekam do piatku, jak uziebieramy jeszcze przynjamniej 3 autka, tak by wyszlo po 70 zl to dzwonie i klepie termin.

 

Paweł, ja też potwierdzam Rakietową. Optymalnie byłoby mieć tak z 15 furek i 2 godziny, ale w mniejszym składzie też damy radę.

Wrzucałeś może info na kreskę? Boosti pewnie zmontuje ekipę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca!

Poszukuję doświadczonego handlowca do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, branża stolarki otworowej:

- okna pcv, drewniane, alu, rolety

- drzwi wew/zew

- bramy garażowe

 

Info po numerem: 601 siedem dwa pięć 989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklejka jak biżuteria :) Marsi, przyjezdzaj jak najbradziej z grillem czy bez!

 

Napisalem juz do Redeco z rezerwacja terminu, mialem gdzies do nich numer, jakby ktos mial to poprosze, bo nic nie odpisali, a ja nie lubie zalatwiac tak waznych spraw tylko przez internet :P

Edytowane przez pawel_20vt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wysprzęglika / siłownika sprzęgła do mojego STI V4 z 98 roku najlepiej z Wrocławia - ktoś coś gdzieś może wie na temat takiej części nowej bądź używanej ? Na Rogowskiej i Zaporoskiej nie ma i w hurtowniach, które ich zaopatrują też pustki - temat dosyć pilny.

 

Edit:

Nieaktualne.

Edytowane przez Shabat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...