Skocz do zawartości

Dni otwarte SIP


gr1zly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... heh aflincie tak się podobało na dniach otwartych, że był dwa razy, wczoraj i dziś :P i jeszcze czapeczke Subarową zakupił 8) ..... natomiast pod koniec rzutem na tasmę jeszcze Abt się zjawił z zadaniem specjalnym :wink: ......

 

i uwaga dla ekipy kilbasowo-krakowskiej !!! ... miałem okazje poznać EsEm-a (Sławka), który również pojawił się na Dniach Otwartych i obiecał, że od lipca czynnie zacznie uczestniczyc w naszych spotkankach "halowych" razem se swoim Outbackiem rodem z USA, zresztą bardzo ładnym (no no spotkania pod halą nabiorą chcarakteru międzynarodowego, tu amerykaniec, tu ten niemiec hans, reszta japońców i polski grunt :P ), .... także trzymamy za słowo i do zobaczenia :D

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...natomiast pod koniec rzutem na tasmę jeszcze Abt się zjawił z zadaniem specjalnym :wink: ......

8) szkoda, ze "od kopa" nie udalo sie zadania rozwiazac. moze zrobie tak jak proponowales :idea: .

chyba, ze mi kogos podsuniesz :wink:

...miałem okazje poznać EsEm-a (Sławka), który również pojawił się na Dniach Otwartych i obiecał,

że od lipca czynnie zacznie uczestniczyc w naszych spotkankach "halowych" razem se swoim Outbackiem rodem z USA...

 

czy ta sztuka jest moze bordowa ?? spotkalem taka ostatnio w pewnym zakladzie mechanicznym...

 

pozdr,

jacek

 

 

ps. pozdrowienia rowniez dla L.K., z ktorym spotkalismy sie na opolskiej.

jechal czarnym prosiakiem 911 turbo na niemieckich blachach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. pozdrowienia rowniez dla L.K., z ktorym spotkalismy sie na opolskiej.

jechal czarnym prosiakiem 911 turbo na niemieckich blachach.

 

Ha! A ja dzisiaj na błoniach ujarzmiałem łyżworolki i też mi mignęło 911 turbo na niemieckich numerach ze znajomą twarzą w białej koszuli - a teraz to mnie tylko upewniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze "od kopa" nie udalo sie zadania rozwiazac. moze zrobie tak jak proponowales .

chyba, ze mi kogos podsuniesz

 

.... pojawiło sie światełko w tunelu 8)

 

czy ta sztuka jest moze bordowa ?? spotkalem taka ostatnio w pewnym zakladzie mechanicznym...

 

.... tak bordowa, ale z EsEm-em rozmawialiśmy i zdaje się, że jeszcze jedna taka sztuka jest ....... chyba, że ktoś się plącze w zeznaniach :mrgreen:.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeznania , zadania..ło matko..powiem tylko tyle..byłam..i chyba będe częściej :wink:

od drzwi zostałam zaatakowana przez osobnika zduszonego krawatem :twisted: co mi porponował kawe, wino i inne takie kazał sie rozsiąść na kanapie..chyba mi sie to podoba 8) miło było powspominać Plejady i posnuć plany :wink:

 

nie zamykajcie drzwiiii...zostawcie uchylone laaa llalalaaaa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowieziona przez Mamusię - też tam byłam....... Imprezą JEŹDZIŁAM, wino piłam i lulki paliłam, a więc jest co wspominać.

 

Ps. Podziękowania dla miłego Pana z obsługi za praktyczne porady i rajdową "przewózkę" ale do miękkich nóg było mi jeszcze daleko, można zapytać Mamusi - najlepiej wie że nie jestem cykor!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...