Skocz do zawartości

[Kraków] FSIPBP - Spot [09/05/2006]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przy czym forumowiczki mogą się zatrzymywać w Kielcach.

Już chyba wiesz dlaczego kielce maja taką piekną obwodnicę.....Warszawskie forumowiczki muszą trafiać bezpośrednio do grodu Kraka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik jak zawsze symaptyczny 8) Miło było zobaczyć się z taki licznie zgromadzoną bracią forumową 8)

Planowaliśmy jeszcze z Guitaristem afterek w Żaczku, ale nas nie wpuścili w związku z tym wylądowaliśmy na Plantach :mrgreen:

 

 

PS. Evo jest super :twisted:tylko szkoda że nie "gada"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie we czwartek obieramy kurs na Krakowskie Centrum Grillowania, czyli Miasteczko AGH. Emil zastanawia się nad koncertem /Hey, Akurat, Coma/, ale pewnie też skończy na szlajaniu sie po Miasteczku :mrgreen: Poza tym jest lipa z koncertami na Juvenalia bo wpuszczają za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej (to pierwszy powód dlaczego nie dostaliśmy się do Żaczka) i jest lipa z biletami (to drugi powód dlaczego do Żaczka nie weszliśmy).

Pewnie w piątek po gokartach też obierzemy kurs na alkoholizowanie się na świeżym powietrzu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest lipa z biletami (to drugi powód dlaczego do Żaczka nie weszliśmy).

Pewnie w piątek po gokartach też obierzemy kurs na alkoholizowanie się na świeżym powietrzu :mrgreen:

no wlasnie slyszalam ze jest problem z biletami. no nic..cos sie wymysli w piatek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan napisał/a:

i jest lipa z biletami (to drugi powód dlaczego do Żaczka nie weszliśmy).

Pewnie w piątek po gokartach też obierzemy kurs na alkoholizowanie się na świeżym powietrzu Mr. Green

 

no wlasnie slyszalam ze jest problem z biletami. no nic..cos sie wymysli w piatek..

 

z dobroci serca 1 zaproszenie na 2 osoby do zaczka moge odstapic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot był super :mrgreen:

 

Spot bardzo udany milo bylo poznac nowych forumowiczow, mam nadzieje ze udalo mi sie przekonac niektorych ze evo to tez fajne autko :) Pozdrawiam

 

gr1zly, że evo jest fajne to wszyscy raczej wiedzą. Liczę po cichu na przewiezienie przy następnej okazji :wink:

 

 

po szybkim lodzie w galerii pojechalismy

 

:shock: :shock: :shock:

Zwłaszcza Niuniek był niepocieszony. Nie lubi widać szybkich lodów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...taaaa spotkanko bardzo udane, frekwencja super.... no i wreszcie przejechałem się lancerem (jako pasażero oczywiście), bo wczesniej nie było okazji, dzieki Gr1zly :D .... cały czas w kółko tylko te subaraki :wink: 8) ..... osobiście dla mnie brakuje dźwięku, nie przypuszczałem, że aż tak tego może brakować w lancerze w porównaniu do efektów dźwiękowych imprezzz..... gr1zly musisz namówić tatę na coś bardziej wydechowego-hardcorowego :mrgreen:

 

pozdrawiam i do piątku

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...