Skocz do zawartości

[Kraków] FSIPBP - Spot [09/05/2006]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pozostaje nic innego jak brac kiełbachy na wynos i przenosic sie gdzies indziej

 

Z zebranych informacji stwierdzam, że spotkanie odbędzie się u Moni...

 

:shock:

 

:mrgreen:

 

8)

 

...to teraz pozostaje tylko jakoś dyplomatycznie przekazać Monice, że się na takie coś zgodziła... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanawiam sie tylko, jak ona to... przelknie :roll:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pierwowo stakana nie zakuszajet. A patom uże liehko... :lol:

 

Tu trza chitrością i podstępem. Najpierw, trzeba gdzieś dziewczę zwabić - do jakiegoś przyjemnego lokalu. Lekko zbajerować i podlać.

Następnie zastosować sposób "na niespodziewajkę" - kobiety są ciekawskie, więc jak się zapoda temat: "A teraz zapraszam Cię na super imprezę do takiego jednego nowo otwartego lokalu - ale to niespodzianka, dowiesz się na mniejscu..." to nie ma bata żeby się nie skusiła.

 

Dla zwiększenia ekscytacji nieznaną nowością mówi się, że zawieziemy ją tam, ale po drodze oczy będzie miała zawiązane - sama poleci po szal, żeby jej ślepka zawiązać... :lol:

 

No a potem to już nie będzie miała wyjścia... :mrgreen:

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a ja mam takie pytanko, czy może ktoś się nie chce wybrać na rozpoczęcie sezonu narciarskiego na słowacje do rohaczy w tą niedzielę :?: ....... wybieramy się z kumplem (od białego seja) ..... koleżanki nasze z roku jadą autokarem :mrgreen: ...... może ktoś się przyłączy do ekipy :?:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje nic innego jak brac kiełbachy na wynos i przenosic sie gdzies indziej
Z zebranych informacji stwierdzam, że spotkanie odbędzie się u Moni...

:shock:

:mrgreen:

8)

...to teraz pozostaje tylko jakoś dyplomatycznie przekazać Monice, że się na takie coś zgodziła... :mrgreen:

 

no ładne kwiatki..ledwo człowiek odejdzie od kompa a tu się zaczyna już knucie.. 8)

przeciez mnie po takiej imprezie z domu wyeksmitują..i kto mnie wtedy przygarnie??nooo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...