Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie by było gdyby jakiś szacowny Master Forumowicz opisał co i jak w związku z Plejadami. Zapisy, noclegi itd. Z dedykacją dla nowicjuszy oraz tych z problemami z pamięcią

 

masakra Panie, masakra, komitety kolejkowe, namierzanie sklepów z artykułami pierwszej potrzeby, szukanie zdjęc satelitarnych najbliższych lotnisk, torów wyścigowych i lesnych przecinek, interwencyjne zakupy PB98 w okolicach zlotu, przybijanie, przytwierdzanie hoteli i domków do podłoża... różnie to bywa, może się jakis domek zgubić albo przemieścić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie :idea::mrgreen:

 

 

Rok temu w Wawie formowaliśmy konwój z ekipą z południa i kierowaliśmy się na północ.

W tym roku kierujemy się na południe, a więc zapraszamy do konwoju ekipę z północy :twisted::mrgreen:

dziekuje za zaproszenie, I'm probably in :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie w tym roku znów będę persona non grata :lol: bo z konieczności zmieniłem MY06 na MY07 i pewnie bedę znów za młody żeby dostapić zaszczytu :cool: . No cóż trzeba się przyzwaczajać, może w kolejnych latach :wink: .... bo na lanosa raczej się nie przesiąde :twisted:

 

 

Napomnę tylko, że dealer Subaru z Bielska jest właścicielem hotelu Jawor, ciekawa miejscówka .

 

widziałem że właściciel jeździ nowym Outbackiem które parkuje pod samym wejściem do hotelu :twisted: teraz wszystko jasne.

 

To będą moje pierwsze Plejady i wpadłem na genialny pomysł Fajnie by było gdyby jakiś szacowny Master Forumowicz opisał co i jak w związku z Plejadami. Zapisy, noclegi itd. Z dedykacją dla nowicjuszy oraz tych z problemami z pamięcią Ktoś chętny?

 

najprościej wejść w wątek Plejady 2009 i tam wszystko jest jak na dłoni, choc większość i tak juz powiedziała Apal i Chojny reszta w swoim czasie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chwila nieobecności i już się dzieje :twisted:

 

Ja już urlop mam "zaklepany" na plejady - tylko ciekaw jestem czy się w tym roku dostane ...

No i hotele mogli by bliżej siebie znaleźć coby "integracja" spokojniejsza była :razz:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...