Skocz do zawartości

Książki, czyli co czytamy


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżę temat. Czytał ktoś książkę Bena Collinsa "Jak prowadzić", co Ayo się pytał o nią trzy posty wyżej?

Czytałem w wersji angielskiej. Fajna książka, dużo niezłych porad, które mogą się przydać. Oczywiście nie będziesz od razu lepszym kierowcą ale nadmiar wiedzy nie zaszkodzi.

 

Krótka recenzja znajomego: http://99octanow.pl/collins-ben-jak-prowadzic-recenzja/

 

Edytowane przez grummi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z. Szczerek "Przyjdzie Mordor i nas zje, czyli tajna historia Słowian". Książka w sam raz na jeden wieczór, po przeczytaniu której można wpaść w stan totalnej ambiwalencji ;) Zdecydowanie polecam.

Z. Szczerek "Siódemka". Czytana aktualnie dla równowagi wobec powyższej.

D. Rosiak "Ziarno i krew. Podróż śladami bliskowschodnich chrześcijan". W poczekalni. Bardzo cenię Rosiaka jako dziennikarza i reportera Polskiego Radia. Zobaczymy jak się sprawdził w roli pisarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skończyłem "Gwiazdozbiór Psa"
 

Czytałem niedawno. Czułem lekki powiew klimatu filmowego Mad Maxa, ale podobała mi się.

 

Gorąco polecam też Morfinę Szczepana Twardocha. Naprawdę mocna, a czasami wstrząsająca lektura, ze swojskim, warszawskim kontekstem.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam też Morfinę Szczepana Twardocha. Naprawdę mocna, a czasami wstrząsająca lektura, ze swojskim, warszawskim kontekstem.

 

Zupełnie o niej zapomniałem, a rzeczywiście czytałem b. pozytywne recenzje ... a skoro jeszcze Ty polecasz to tym prędzej sięgnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

DanioRS - z w miarę nowych i całkiem dobrych masz jeszcze Cywilnych Wojowników i wspomnienia brytyjskiego J-TACa (tytuły nie pamiętam, ale znajdziesz ;) ) No i oczywiście temat mocno wałkowany we wszystkich książkach SEALów - Lone Survivor, Czerwony Krąg, Niełatwy Dzień, Zwykły Bohater....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem "Osiem cztery" Mirosława Nahacza, Łemka z Beskidu Niskiego. Niezwykle utalentowany chłopak, książkę o pokoleniu '84 napisał w wieku 19 lat. Rzadko się spotyka autorów, którzy nie piszą a w zasadzie malują słowami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja bardzo lubie projekt Miasto Archipelag. Zaczynu i Miedzianki słuchałem w Trójce i były fantastyczne. Miedzianka ma dla mnie jeszcze jeden wymiar. Mieszkam w Wawie, ale jestem z Wrocławia i to juz na zawsze będą moje okolice i moja tematyka.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś szuka lekkiej, zabawnej i rozluźniającej lektury (coś w rodzaju Szwejka) to polecam szwedzkiego "Stulatka, który wyskoczył przez okno i zniknął".

Jeszcze nie skończyłem, ale już wiem, że było warto sięgnąć po tę pozycję :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafione przedstawienie ludzi dzisiejszych czasów

 

polecam

Najogólniej - obecnie brakuje umiejętności pt. ZDROWY ROZSĄDEK. I niech nikt mi nie mówi, że przecież mam 3 subaraki znowu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka lekkiej, zabawnej i rozluźniającej lektury (coś w rodzaju Szwejka) to polecam szwedzkiego "Stulatka, który wyskoczył przez okno i zniknął".

Jeszcze nie skończyłem, ale już wiem, że było warto sięgnąć po tę pozycję :)

 A i film dobry, a to nieczęsto w parze chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...