Skocz do zawartości

SJS dla forumowiczów numer II


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To w takim razie ja się deklaruję do zgrania filmu do DIVX'a jak tylko dostanę kasetę to będzie to wykonane w max dwa dni a najprawdopodobniej juz w ten sam pod warunkiem, że kasetę dostanę wmiarę rano... :mrgreen: Wreszcie będę miał swój wkład... w film oczywiście... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... aflinta, dzięki za chęć pomocy ....... z kajtkiem już się dogadaliśmy i on załatwia sprawe zgrania ..... także, prosimy uzbroić się w cierpliwość i czekać ......... sztab ludzi już nad filmem pracuje 8) ......

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mogę podrzucić jutro do SIP przed południem kartę FireWire z mojego laba, zgrasz filmy i ją zabiorę - w końcu teraz mam blisko z pracy do Was

 

Po tym gdy ADMINISTRATOR ( o Panie nie wiem czy to Pan F czy A mie tak potraktował, ani na czyje polecenie: Seniora, czy Juniora, ojjjj.... mmoojjaa wwiinnaa.... :( :?:

 

Tak czy owak, ktoś mnie zbanował i dlatego wiem, ze nie mogę liczyć na odpowiedż :(

Ale gdyby tak nie było, to deklaruję, że mam ciekawy materiał z Wysowej.

Jeśli potrtafiłbyś z tego coś zrealizować, to mogę Ci go przesałać

 

pozdrawiam :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym gdy ADMINISTRATOR ( o Panie nie wiem czy to Pan F czy A mie tak potraktował, ani na czyje polecenie: Seniora, czy Juniora, ojjjj.... mmoojjaa wwiinnaa.... :( :?:

Tak czy owak, ktoś mnie zbanował i dlatego wiem, ze nie mogę liczyć na odpowiedż :(

 

?????????????????????

 

Ale gdyby tak nie było, to deklaruję, że mam ciekawy materiał z Wysowej.

Jeśli potrtafiłbyś z tego coś zrealizować, to mogę Ci go przesałać

 

W jakiej postaci masz ten materiał? Taśma DV czy jakiś inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztab ma czas do soboty wieczora bo w niedziele wyjezdzam

Do tego czasu na pewno bedzie film zgrany ale za pewne nie obrobiony... :|

Jeśli potrtafiłbyś z tego coś zrealizować, to mogę Ci go przesałać

Jeżeli będę miał chwilkę to ja mogę to "coś" z tego zrobić. Niestety nie w najbliższym czasie. Z tym właśnie mam problem. Udało mi się go wygenerować tyle, żeby zrobić z filmikiem z Kielc. Chwilowo odpadam z dalszych czynności zgrywania. Może w przyszłym miesiącu około dziesiątego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiem ile zajmuje po zgraniu bo nie mam jeszcze kaset. :| są to dwie kasety po 60min. chodzi o problem ze zgraniem na kompa... o miejsce sie nie boję ponieważ mam na "twardzielu" jakieś 160GB 8) wilnej przestrzeni, która zasysa wszystko jak czarna dziurwa i w dodatku może sie rozszeżać :twisted: w każdej chwili o kolejne 20GB. myślę, że starczy :mrgreen:

 

PS. będę chciał zrobić tak, żeby każde 60min. zajmowało 700MB po kompresji. Jeżeli nie to całość po zgraniu będzie miała 700MB. Zależy od jakości jaka wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...