Skocz do zawartości

SJS dla forumowiczów numer II


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Jeszcze raz dzięki dla umysłowego.

 

To ja dziękuje za możliwość popilotowania Ciebie. Wczoraj spełniło się jedno z moich marzeń 8) Było naprawdę fajnie. Polecam sie na przyszłość :wink:

 

i korzystając z okazji chciałem jeszcze podziękować:

-panu AL za cenne rady

-całej ekipie forumowiczów za doping 8) Naprawde miło było wiedzieć że ktoś nam kibicuje na danej próbie 8)

-Cossiemu, że dzielnie zniósł trudy rajdu i dane nam było go ukończyć

-dziękuje samemu sobie że nie popełniłem żadnego poważnego błędu :mrgreen:

 

DZIĘKI :!: :D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za wspolny wyjazd. mam nadzieje, ze nastepnym razem bedzie o jednego antyka wiecej 8) .

wczoraj z ogniska forumowego wpadlem na grilla do kolegi. temat wiodacy... kielce i sjs.

wstepnie okolo 8 chetnych :D . mysle, ze realnie 3-4 dotrze, wiec moze byc ciekawie.

bardzo dziekuje piotrowi za kolejny wspolny wypad, emilowi (mam nadzieje, ze druga rura juz ok) i azraelowi za bardzo mile przejazdy 8) .

z reszta uczestnikow nie mialem przyjemnosci sie przejechac, ale wszystko do nadrobienia :twisted: .

serdecznie podziekowania naleza sie naturalnie panu andrzejowi, pawlowi i panu jackowi z ratunkowego lanosa

(na szczescie nikomu nie byl potrzebny :) ).

wis, nie masz sie czym przejmowac.

wszystko bylo dobrze zorganizowane, a takie male niezrozumienia z gospodarzem to predzej smiesza niz zloszcza.

 

pozdr,

jacek

 

ps. welniacz - na tym http://www.forum.subaru.pl/download.php?id=103574 zdjeciu jest blad.

powinno byc zaturbiony antyk - co zreszta dalo sie zaobserwowac w poczynaniach kierowcy :twisted:

a tutaj http://www.forum.subaru.pl/download.php?id=103577 powinno byc sci, prawie jak STI 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszce kilka słów ode mnie. Impreza zarąbista! Szczególnie, że pierwszy raz miałem okazję pośmigać w takich warunkach a przede wszystkim poznać WAS! Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i umiejętności organizatorów SJS! Wielki dzięki!

Na koniec chiałbym podziękować mojemu Forysiowi za znoszenie ze stoickim spokojem idiotycznych zachowań kierowcy :D Subaru jednak jest wytrzymałe.

Co tu dużo pisać, z góry klepię miejsce na następny SJS forumowy w Miedziance.

Pozdraffka!

P.S. Gratulacje dla Azraela i WRCfana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest fajne. Objechaliśmy N-11 jadąca na slicku, z kłowa skrzynią, Ohlinsem, ALSem i każdym wynalazkiem jaki można mieć za pomocą paroletniego Forda.

 

Nie wspomniałeś o kierowcy :wink:

 

:?: :?: :?:

 

> Azrael - GRATULACJE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest fajne. Objechaliśmy N-11 jadąca na slicku, z kłowa skrzynią, Ohlinsem, ALSem i każdym wynalazkiem jaki można mieć za pomocą paroletniego Forda.

 

A czy aby nie tą? ;)

 

http://forum.subaru.pl/download.php?id=103598

 

http://forum.subaru.pl/download.php?id=103599

 

(Jak z tego linku wstawić obrazek?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrazenia:

-bardzo sympatyczne towarzystwo

-duzo zabawy na torze

-ciesze sie ze pies nikomu nie przeszkadzal ani na torze ani w Sielpi

-jeszcze raz podziekowania dla wszystkich pomagajcych przy usuwaniu problemu technicznego (Azrael, Michal., Piotr, Abt....)

 

A kiedy te onboardziki beda?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy te onboardziki beda?

 

.... onboardziki będą jak je Johnny zmontuje, przestylizuje, zmodyfikuje, upiększy itd itp :mrgreen: ...... miejmy nadzieje, że cos z tego mojego materiału da się zrobić, bo kamerzysta ze mnie ledwo początkujący jak nie raczkujący :lol: ....... aha no i chyba przy okazji będzie bonus czyli sjs z 15 stycznia 2005 a tam m.in. onboardy z solberga michala, cossiego (to standard :wink: ), wrx-a Luckowego i imprezy gt Buffiego 8) ....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matt wiele osób czeka z niecierpliwością.

 

..... Kuba: ja rownież się do tych osób zaliczam bo moja "praca" skończyła się w momencie kiedy skończyliście jeździć a na liczniku było ok. 55 minut nagranego materiału :D .....

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... mam niestety złe wieści ...... jak się okazało Johnny nie ma takiego sprzętu, żeby zgrać z kaset DV tak więc, jak narazie nici z filmu chyba, że któryś z forumowiczów pomoże i wystarczy, że zgra filmy ....... a resztą czyli montażem już zajmie się Johnny 8) ....

 

... wspólnymi siłami napewno się uda :wink: .....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... mam niestety złe wieści ...... jak się okazało Johnny nie ma takiego sprzętu, żeby zgrać z kaset DV tak więc, jak narazie nici z filmu chyba, że któryś z forumowiczów pomoże i wystarczy, że zgra filmy ....... a resztą czyli montażem już zajmie się Johnny 8) ....

 

... wspólnymi siłami napewno się uda :wink: .....

 

pozdr. matt

 

Ja mam możliwość zgrania materiału DV na HDD :) Swoją drogą wystarczy do tego zwykłe złącze FireWire obecne w wielu nowych kompach - a jak kto nie ma to za kilkadziesiąt złotych można się o takowe wzbogacić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam możliwość zgrania materiału DV na HDD Swoją drogą wystarczy do tego zwykłe złącze FireWire obecne w wielu nowych kompach - a jak kto nie ma to za kilkadziesiąt złotych można się o takowe wzbogacić

 

.... dokładnie, wiem o tym ....... ale mi to nie jest potrzebne bo to nie moja kamera, a jej właścicielka jeszcze nie zaopatrzyła się w to złącze ..... to co aflinta :?: wpadniesz na kawe, odbierzesz filmy i zgrasz, ma sie rozumieć :twisted::mrgreen: .... a na serio: bylibyśmy wdzięczni jakbyś pomógł :D .....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co aflinta :?: wpadniesz na kawe, odbierzesz filmy i zgrasz, ma sie rozumieć :twisted::mrgreen: .... a na serio: bylibyśmy wdzięczni jakbyś pomógł :D .....

 

Mogę podrzucić jutro do SIP przed południem kartę FireWire z mojego laba, zgrasz filmy i ją zabiorę - w końcu teraz mam blisko z pracy do Was :)

 

EDIT

 

Oczywiście filmy też moge odebrać, ale nie mam kamerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...