Skocz do zawartości

Szybka ciezarowka...


michal

Rekomendowane odpowiedzi

chromowane 24' felgi

 

 

:P

 

a gdzie spinerki :D, zresztą teraz to juz nudne. Bo trendi, o sorkacz TJ "si" są felaszki wysadzane kamyczkami, lub przypominające tornado albo kształt piłki do kosza pewnej firmy na W......... Sztuka Bling-Bling wiecznie żywa, zapodać sobie jeszcze skład hh The money cash i jazda...... Bym zapomniał o zawieszeniu pneumatyczznym bo to podstawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:shock: CUDO!! Brak mi słów! Po prostu piękno w najczystszej postaci :!:

 

ps. Ktos sie pytal o zastosowanie... Ja widze tylko jedno - polykanie kilometrow niemieckich autostrad :wink: Ciekawe tylko przy ilu mu sie skrzynia skonczy, wie ktos :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatosowanie 19' ma dwa zasadnicze cele:

1. pokazanie felg MilleMiglia

2. tylko ten rozmiar umożliwiał prezentację 12 tłoczkowych zacisków Tar-ox

Ilość koników pokazuje:

1. możliwości warsztatu Szczepana

 

Jednym słowem - democar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Ktos sie pytal o zastosowanie... Ja widze tylko jedno - polykanie kilometrow niemieckich autostrad :wink: Ciekawe tylko przy ilu mu sie skrzynia skonczy, wie ktos :?:

 

Impreza na autostrady to strata pieniędzy. Jest dużo samochodów lepszych na autostrady, a kilka w porównywalnych cenach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: ostatnio słyszałem fatalne opinie o zaciskach Tar-Oxa ciekaw jestem opinii kogoś kto dłużej jeździł na jakimś modelu.

Ostatnia anegdotka związana z tarczami Tar-ox'a: Na Bemowie podchodzi poddenerwowany młodzieniec z pretensją, że po zakupie tarcz i ich zamontowaniu hamulce już przy drugim hamowaniu się palą, dym, utrata skuteczności. Zmiana klocków i płynu nie pomogła, ostatnio zalany dot5.1 nie zmienił nic, człowiek w serwisie Renault, po przejażdżce i oględzinach stwierdził, że trzeba reklamować u dystrybutora. Chłopak, kolejny raz ryzykując życie, przyjechał ze Śląska na zawody na Bemowie i tam dotarł do Szczepana.

Ciężko było coś wymyślić jaka przyczyna, ale skoro samochód (Renault Megane) było na miejscu, więc pozostały oględziny. Dramat, okazało się, że warsztat gdzieś na Śląsku założył tarcze odwrotnie, a serwis Renault też tego nie zauważył :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, żeby rozjaśnić, ja słyszałem te dośc niepochlebne opinie od ludzi z poważnego teamu wyścigowego którzy po kilku startach i ciąglej walce z Tar-Oxem przesiedli się na AP Racing i są szczęśliwi bo zapomnieli że w aucie sa hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, żeby rozjaśnić, ja słyszałem te dośc niepochlebne opinie od ludzi z poważnego teamu wyścigowego którzy po kilku startach i ciąglej walce z Tar-Oxem przesiedli się na AP Racing i są szczęśliwi bo zapomnieli że w aucie sa hamulce.

 

W zastosowaniu stricte wyścigowym czy bardziej cywilnym, bo sam się zastanawiam nad zakupem do Audika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryflowane tarcze na odwrót, czyli lewa na prawą stronę auta, a prawa na lewą

 

 

Hehe to jest zabawne bokażda firma inaczej każe zakładać. Dziś i wczoraj zakąłdaliśmy takie które były opisane dokładnie wbrew zdrowemu rozsądkowi, ale uznałęm ze ktoś mądrzejszy te naklejki wymyślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryflowane tarcze na odwrót, czyli lewa na prawą stronę auta, a prawa na lewą

 

 

Hehe to jest zabawne bokażda firma inaczej każe zakładać. Dziś i wczoraj zakąłdaliśmy takie które były opisane dokładnie wbrew zdrowemu rozsądkowi, ale uznałęm ze ktoś mądrzejszy te naklejki wymyślał.

 

Może ktoś w fabryce złośliwie źle strzałki nakleja :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym takiego nie chciał. Bez gwarancji i w ogóle... Za to chciałbym zobaczyć te felgi po szybkim przejechani przez Wrocław :twisted:

buhahahah :lol::lol::lol: no jak bym jechal z mojej wsi i wjechal na pulawska to po 10 km chyba laweta by mnie dowiozla do pracy bez kol w subaraku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza na autostrady to strata pieniędzy. Jest dużo samochodów lepszych na autostrady, a kilka w porównywalnych cenach...

Ja to wiem :lol: Ale nie widze innego zastosowanie dla TEGO auta na TYCH felgach i na TYCH oponach. A to, ze impreza sie na autostrady nie nadaje to dosc oczywiste... Tak narginesie to nie wiem czy mi sie wydaje, ale dosc wysoko stoi ta imprezka :?: I przy okazji ponawiam pytanie... Przy ilu konczy sie skrzynia w WRX, wie ktos moze :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o Vmax... Z tego co wiem nawet "napakowane" wrxy za szybko nie jezdza bo im sie "obroty koncza" Prawdali to? Po glowie chodza mi wartosci rzedu 24x km/h :?:

 

ps. Wyslalo sie 3 razy... wybaczcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Na seryjnej skrzyni i oponach 205/50/16 na piątce można teoretycznie pojechać 280 przy 7tys obrotów.

 

Dzięki za rzeczową odpowiedź! Właśnie o coś takiego mi chodziło :) Mam w związku z tym kolejne pytanie - do ile km trzeba by podkręcić silnik imprezy, zeby w ten sposób "zamknąc obrotomierz" ? 350 km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...