Skocz do zawartości

Szybka ciezarowka...


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cudo i to bez Vatu :)

 

niop a jeszcze jak pomyśłę o odliczniu vatu od kosztów paliwa.

 

 

Ciekawe która to firma daje takie auta służbowe, bo chętnie do nich swoje CV wyślę 8) :wink: w którym będzie zdanie KOCHAM SUBARU :oops:

 

Michał wyhamuj z tymi materiałsami bo mi zamieszanie robisz na pulpicie mej Windozy i teraz zmuszony jestem usunąć czarnego CTR mimo, iz wczoraj wepchnąłem go na piedestał równocześnie spychając w strefę mroku czerwone Ducati 999 R :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu "defektyzm" rozsiewa jak to mówił kabaret TEY

 

WRXy defekują się i gwarancja się przydaje...

 

Jak ktoś ma tyle kasy to po co mu ciężarówka i tak obciążoną za szybko na tych felgach u nas nie pojedzie?

 

no zgadza się :twisted:. Ale po tych modach to ona po towar jeździć nie będzie, bo szkoda męczyć tak fureksa- bo do takich celów wymyślono SC Van, Kangoo i inne tego typu pojazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie widze zastosowania dla tego auta, ale skoro ktoś ma na to kasę to czemu nie. Zarobią oponiarze i dystrybutor felg.

 

BTW: ostatnio słyszałem fatalne opinie o zaciskach Tar-Oxa ciekaw jestem opinii kogoś kto dłużej jeździł na jakimś modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto robi wrazenie na zywo. ogladalem w piasecznie i stwierdzilem, ze te zaciski jakies

takie niewielkie :wink: ... przy tych 19. gdzie jezdzic na takich kolach to nie wiem, w krakowie

sobie tego nie wyobrazam. rownie dobrze moznaby zalozyc 20 i ranty na czarno malnac :lol: :wink:

o ile dobrze pamietam, to gosc jest przedstawieciem firmy produkujacej te obrecze -

no coz, jezdzaca reklama.

 

pozdr,

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ja i tak kiedys zbuduje Ducato V8 bi-turbo na cwiartke :lol:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Zainspirowałeś mnie. Stanę do tej konkurencji... Tylko muszę UAZ-a, co u szwagra rdzewieje w szopie po dzwonie, lekko przystosować... :twisted:

 

Bo URAL to chyba byłaby przesada? Miałem ostatnio okazje na tani demobil z likwidowanej firmy wiertniczej na Ukrainie... :lol: Hmmm... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, że dzięki tym wielgachnym kołom owe konie, których drzemie pod maską cała gromadka, mogą rozbiec się w nieznanym kierunku. A szkoda by ich było !

Michał, pomierzyłeś już tego kombiwara ?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: ostatnio słyszałem fatalne opinie o zaciskach Tar-Oxa ciekaw jestem opinii kogoś kto dłużej jeździł na jakimś modelu.

 

To pewnie taka sama prawda jak to, że: w Miśkach dyfry po 30 KKm padaja, albo że w Subrach turbiny klękaja po 50kkm, ludzie straszne historie opowiadaje zupełnie bezpodstawnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miale jeszcze pomysl, zeby zrobic murzynskiego Autosana. Czyli:

chromowane 24' felgi

olbrzymie glosniki w lukach bagazowych

ciemne szyby

lakier perlowy

cyfrowe wyswietlacze na wszystkich 30 zaglowkach (przepraszam za brak polskiej czcionki - nie chodzi mi o zaglowki w znaczeniu: jachty, ale o czesci foteli :wink: ) :lol:

oczywiscie porzadny body-kit

itp. itd.

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miale jeszcze pomysl, zeby zrobic murzynskiego Autosana. Czyli:

chromowane 24' felgi

olbrzymie glosniki w lukach bagazowych

ciemne szyby

lakier perlowy

cyfrowe wyswietlacze na wszystkich 30 zaglowkach (przepraszam za brak polskiej czcionki - nie chodzi mi o zaglowki w znaczeniu: jachty, ale o czesci foteli :wink: ) :lol:

oczywiscie porzadny body-kit

itp. itd.

 

:P

 

Ja od zawsze chce Zuka/Nyse z silnikiem okretowym ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...