Skocz do zawartości

FSIPBP - Kraków 27.04.2005 :-)


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wypadło na mnie pierwszego bo niestety najwcześniej musiałem opuścić spotkanie, które dopiero się rozkręcało. Tak więc dzięki wszytkim za przybycie, poznanie - o ile fajniej pisze się na forum do ludzi których się zna w postaci zmaterializowanej a nie tylko wirtualnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moi drodzy!! specjalnie sie zalogowałem (pierwszy raz gdzieś od ponad tygodnia, z wiadomych naukowych 8) względów jak też wspominałem "na żywo"), w celu podziękowania za chyba nailiczniejsze dotychczas spotkanie krakusowych forumowiczy i jakież było moje zdziwienie: 2242 nieprzeczytane posty, 157 tematów z nowymi postami !!! ludzie przecież ja tego przez tydzień nie przetrawie 8) ...... no nic, w takim razie dzięki za spotaknie, pare nowych twarzy i aut się pojawiło to cieszy i buduje :wink: ...... mnie osobiście oczarował legas turbo Abt z wybornym wydechem jak i rownie wybornie grająca wgniotka w primerze Thana :mrgreen: .......

 

pozdr. matt (mk.si)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mnie osobiście oczarował legas turbo Abt z wybornym wydechem...

 

dziekuje bardzo, ale czy faktycznie tak fajnie gada :?: :P

chyba musisz sie przejechac, to zrobie odsluch z zewnatrz :wink: :twisted:

 

abt

 

ojj gra gra i to jeszcze jak :D jak wysiadlem pod Żaczkiem to z 30 sekund po odjeździe Abt slyszalem dzwieki boxera jeszcze z oddali :shock:

A co do spotkania to ludzi bylo tluuum i bylo bardzo fajnie :) Dzieki Wszystkim :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie! ON ZMIENIL NICKA!! jak to?

 

....... no jak to jak ??? przecież widziałeś, że flipper dziś piwo pił :wink: ...... a na serio to tak za darmo wcale się to nie odbyło, musiałem "popracować" na rzecz marki 8) ........ flipper cwany jest, a co Wy myśleliście ........ :mrgreen: 8) ........

 

chyba musisz sie przejechac, to zrobie odsluch z zewnatrz

 

.... a chętnie, chętnie 8) nie doceniasz tego wydechu a on naprawde ładnie gada .......

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, prawie bym zapomnial:

 

NALEZY SIE OPIEPRZ KIEROWNIKOWI NIEBIESKIEGO WRXA KOMBIWARA ZA TO, ZE WCZORAJ KOLO 20.15, KIEDY MY STALISMY PRZY KIELBASKACH, ON BEZCZELNIE JADAC OD STRONY WISLY SKRECIL ZA WIADUKTEM Z DIETLA W LEWO :!::!::!::!: :x :x :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu chwila żeby podziekować wszystkim za spotkanko, :shock: :D - tak wygladałem jak podjechaliśmy z WRC fanem moim maluszkiem pod halę i zobaczyliśmy co tam już stoi, a później jeszcze Mamusia z ekipą dojechała i Alex śwoją czarną bestyjką :), tego mi było trzeba po zje.... dniu, zdjęcia postaram się za chwilę wrzucić do galerii jak rozkminię w którym dokładnie miejscu powinienem :roll: chyba, że Flipperek wrzuca na serwerek corsy to mu podeślę do dołączenia

jeszcze raz wielkie dzięki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek wrzuciłem do galerii ale chyba nikt ich narazie przez to nie może oglądnąć :roll: narazie wrzucam kilka z furkami - mam nadziejęże właściciele mnie nie powieszą :)

pod warunkiem,że znajda się również fotki z Tobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...