Skocz do zawartości

FSIPBP - Kraków 27.04.2005 :-)


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sie zabawia i wygląda na przygotowanego by dotrzymać kroku WIELKOPOLSCE na Plejadach

Muahahahahaha.... taaa..... wazne, zeby sobie cos wytlumaczyc dobrze. Krakow bawil sie, bawi sie i bedzie sie bawil dobrze. Wielkopolska moze sie duzo nauczyc. Przywiezie co trzeba na "poludnie" i zrobimy integracje i wymiane pogladow i doswiadczen imprezowych :mrgreen:

 

Za chwil kilka beda foteczki ode mnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do galerii FSIPBP, a co do ew. pytan o selekcje i "cenzure" ... zostaly odrzucone takie, ktore badz byly zupelnie niewyrazne, badz nie wnosily nic nowego (zdjecia seryjne).

 

Szukam czegos do kompresji filmow - jak znajde to tez wrzuce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 11:57 am

Widze, ze u Was tez fajowo :) ale ten stadion, czy co to jest, macie PASKUDNE!! :mrgreen:
siem zgadzam z Juniorem..nie takie piękne widoki jak u nas...na ocean ...na nyske..wiadukt 8)

Moni, Thanuś... Ja wiem, że Hala Targowa piękniejsza :mrgreen::mrgreen: (patrz fotka), ale są gusta i guściki... :D (Wybaczcie przeto nieobytym ze sztUką i piĘknem koziołkom... :wink:)

 

 

Kiedyś taki jeden koleś śpiewał taką piosneczkę o tym że "być może gdzie indziej są ziemie piękniejsze, słońce cieplejsze, plaże ładniejsze" i takie tam tamtaramtam, a refren szedł:

"Być może gdzie indziej, lecz sercu jest droższa

Piosenka nad Wisłą i piasek Mazowsza."

 

Dowcip, obawiam się, będzie zrozumiały tylko dla starszych forumowiczów, co pamiętają jeszcze takie programy jak "Czwartek z bratkiem" i prezerwatywy marki "Eros".... :wink:

 

pzdr,

Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty o tej hali to z sarkazmem? :| Nie rozumiem dlaczego :?...

:mrgreen: :wink:

 

Nie, to było żartobliwie... ;))

Dlaczego? No bo jak przeczytałem że "stadion paskudny" (nie wygląda pięknie, fakt) to się okrutnie uśmiałem, bo przypomniały mi się fotki ze zlotu pod halą (i sama hala - "na żywo" też ją parę razy oglądałem).

... I dlatego. :))

 

pozdrawiam,

Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...