Skocz do zawartości

FSIPBP - Kraków 27.04.2005 :-)


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Delegację ze Stolycy można ściągnąć, nie widzę problemu... Z takiej okazji niejeden chętnie przyjedzie! :twisted:

 

Dooobra, chyba kończę offtopa pt. "Moninogi" - bo wyjdzie, że Cię rwę... a ja jestem w końcu stateczny mąż i ojciec... :roll: :mrgreen:

A że damskie nogi w mini mnie kręcą i lubię popatrzeć, to inna sprawa... W końcu własną żonę poderwałem WYŁĄCZNIE z powodu widoku, który mnie kiedyś olśnił - pozostałe zalety odkrywałem później, stopniowo... :twisted:

Moni, Ty się zastanów - kiedy będziesz latać w krótkich kieckach? Na emeryturze!? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe tej normalnie oglądam te fotki i se myśle, że wy Krakusy to jestescie nieźle zakręceni na punkcie lokalnego patriotyzmu. Nie chodzi bynajmniej, żebym próbował insynuować coś na temat jakiej marki kiełbaski tam były :mrgreen: aczkolwiek zwróciłem uwagę, że zajmują znaczną część reportażu :D , ale rozchodzi się o to co się tam wyprawiało. A mianowicie na jednej z fotek kolega, niejaki Charlie, trzymając w ręku szklankę tańczy przed wcinającą frytę Moniqą ... KRAKOWIAKA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops::oops::oops:

siostra pamięta czy to był krakowiak czy nie :?: bo ja jakoś kompletnie nie mogę zczaić tego momentu uwiecznionego przez Flippera (hmmm chyba czeka nas Flipciu rozmowa na temat cenzury... :twisted: ), cosik mnie się tu wydaje że Flipper chyba się photoshopem bawił albo coś :roll: zdjęcia mojego autorstwa już się mulą to je Admin dorzuci pewnie z równie twórczymi podpisami jak te już zamieszczone - sorki za takie opóźnienie ale wtajemniczeni wiedzą że praca aktualnie ma palmę pierwszeństwa (nadworny fotograf SIPu :?: normalnie czuje się zawstydzony takim komplementem - obiecuję możliwie godnie spełniać na Zlocie powierzoną mi właśnie odpowiedzialność :twisted::twisted::twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA3, według moich informaacji, to oni w ogóle krakowskim targiem ustalili godzinę spotkania, choć niektórzy krakali, ze będzie padać - a potem przy tych kiełbaskach marki "Krakus" (a'propos, wyroby Constaru teraz idą pod tą marką) co niektórzy dyskutowali o metodach krakingu w naszym przemyśle... i siadali przy tym okrakiem na ławkach!

Dobrze, że Flipper jeszcze żadnej pokraki nie sfotografował, bo normalnie... by człowiek już nie zdzierżył od tego szowinizmu galicyjskiego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogos tu zazdrosc widze skreca...

 

Moni, Moni... jaja sobie z pogrzebu robicie koleżanko! :mrgreen: Spotkanie we wtorek, połowa za kółkiem, ci bez kółka tak czy siak nazajutrz do roboty, zbiórka przed północą...

 

 

GTA3, według moich informacji, to oni w ogóle krakowskim targiem ustalili godzinę spotkania...

 

Ba! Żeby dać temu lepszy wyraz spotkali się koło Hali Targowej

Krakowska perwersja rzuca mnie na kolana :D

 

krakali, ze będzie padać - a potem przy tych kiełbaskach marki "Krakus" (a'propos, wyroby Constaru teraz idą pod tą marką) co niektórzy dyskutowali o metodach krakingu w naszym przemyśle... i siadali przy tym okrakiem na ławkach!

Dobrze, że Flipper jeszcze żadnej pokraki nie sfotografował, bo normalnie... by człowiek już nie zdzierżył od tego szowinizmu galicyjskiego!

 

ROTFL :!: :!: :!:

A tak się zastanawiam jeszcze nad tym wtorkowym spotkaniem... może to tak specjalnie? W końcu, jak wieść niesie Krakusy to Poznaniacy skazani na banicję za sknerstwo.

Może to tak celowo w środku tygodnia, no bo oszczędnie z piwem wyjdzie i na TAXI z 4tą taryfą nie trzeba wydawać.

:twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhmm.... a kto to sa te "Krakowiaki" bo z tego co wiem to moze nawet wiecej jak 50% obecnych nie pochodzi z grodu Kraka :mrgreen:

 

Co do czynnosci wykonywanych na w/w spotkaniu... mamy sie integrowac to sie integrujemy 8) Poczekac nalezy, az ktos mi pomoze znalezc jakis program do kompresji avi do czegos normalnego to zobaczycie na prawie zywca jak to bylo.

 

Co do Monii ... no ja tego zaszczytu juz dostapilem (i to na pierwym spotkaniu :wink: ) i doczekac sie kontynuacji jakos nie moge. Wezme nastepnym razem nozyczki to zrobimy co Matusia (Natura :wink: ) nie przetlumaczyla. Wiosna idzie i odziez wierzchnia zdejmowac nalezy... albo przynajmniej skracac :mrgreen:

 

@Charlie: gazet nie czytasz ? Czasy cenzury juz za nami :P

 

@Monia: ty wiesz.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nikt mi opisow nie zrobi pod zdjeciami

...i ja bym taki pewny wszystkiego nie byl. Kara i tak musi byc.

Zbierze sie Mafia i sie naradzi. Za czyn tak niecny i niegodny Forumowicza SIP zostaniesz ukarany w najgorszy z mozliwych sposobow. :mrgreen:

 

Prawda, prawda ? :twisted::mrgreen:

 

Nie dam sie 8)

 

Wpisalem sobie ten spot nawet w kalendarz... ale mialem taki nawal w pracy, ze wyszedlem o 23 ... zupelnie nie myslac o kielbaskach... Nastepnym razem zjem 2 :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...