Skocz do zawartości

Video rejestrator, czyli maszynka do pieniędzy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym tygodniu "mili" panowie Policjanci zatrzymali mnie za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 50/80. Terna zabudowany że ja pierniczę. Dwie firmy na krzyż które już o tej godzinie co jechałem nie pracują resztę szczere pole, do tablicy końca zabudowań miałem około 50 m.

Zatrzymałem się zresztą po za terenem zabudowany gdyż miejsce które mi chcieli wskazać uznałem za niebezpieczne. Po zatrzymaniu wyraziłem swoje zdanie o ich pomysłach. Wiadomo czym się skończyło, gaśnica trójkąt itp pan zapali światła...

Rozmowę w radiowozie pominę bo klasyka...

 

Na koniec powiedziałem tylko że wyjechałem do Poznania wcześniej żeby się spokojnie do kulać bo ok 17.00 jest spory ruch. Teraz mam przed sobą 80 km w godzinach szczytu i 40 minut na to ... wiec gratuluje panom prewencji w łapaniu piratów drogowych...

 

Zawróciłem na ręczniku i poszedłem pełną dzidą bo czas leciał !

 

Szlak mnie trafia ! zamiast łapać tych co lecą jak wariaci przez wioski w godzinach szkolnych to nękają tylko dla kasy ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zatrzymali mnie za przekroczenie prędkości że ja pierniczę.

Zawróciłem na ręczniku i poszedłem pełną dzidą!

Szlak mnie trafia ! :

 

Od dzisiaj masz u mamusi ksywke ...MOTOBYDŁO!!!!

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast łapać tych co lecą jak wariaci przez wioski w godzinach szkolnych to nękają tylko dla kasy ...

 

tia, mnie ostatnio na siódemce w lesie przed Ostródą (na 90tce) ustrzelili laserem z kilometra prawie :???: :evil: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza było nie przyjmować, zacząc sprawdzać homologacje na cały sprzęt, kable zasilające na gniazdko zasilania w polonezie, zacząc robić zdjęcia itd

 

Dokładnie !!!

 

... i poprosić ich o okazanie gaśnicy i trójkąta.... :roll: :mrgreen:

 

Suma punktów i mandatu była za mała jak dla mnie żeby się kopać z koniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Suma punktów i mandatu była za mała jak dla mnie żeby się kopać z koniem

 

Ale jeżeli twierdzisz, że trafiłes na złośliwe typy to trzeba było im popsuć humor:

Np. siedząc w radiowozie spytać: "Dlaczego tu tak śmierdzi?" :evil:

 

Hahahha umarłem dobre.

 

Mnie kiedyś zatrzymali bo nie miałem światła z tyłu (przepaliła się żarówka).

Ja zapytałem a wy macie?

 

Zobaczyli, że nie i mnie puścili

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Panowie poziom Waszych postów jest trochę za niski :roll: jako fani motoryzacyjni powinniście moim zdaniem dawać przykład a Wy co? "Dlaczego tu tak śmierdzi?" ?? co to w ogóle za tekst?? :roll: wstyd mi za Was panowie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Panowie poziom Waszych postów jest trochę za niski :roll: jako fani motoryzacyjni powinniście moim zdaniem dawać przykład a Wy co? "Dlaczego tu tak śmierdzi?" ?? co to w ogóle za tekst?? :roll: wstyd mi za Was panowie :sad:

 

tak, jestem tego samego zdania, nie wolno do Panów Policjantów tak niegrzecznie, uważam, że takie zapytanie byłoby zbyt brutalne i wręcz niegrzeczne....niegodne poziomu do jakiego jestesmy zmuszeni się wznieść podczas kontroli policyjnej.....ja bym zapytał, dlaczego tu tak wali :twisted: i zapomnieliscie, że macie księdza w bagażniku? czyba się już rozkłada.... :mrgreen: :smile: nienawidzę, jak burak oderwany siłą od roli (nie uwłączając rolnikom) przyobleczony w mundurek szuka samospełnienia.....jak wbiję się duuuużo za szybko na radar, nie dyskutuje, wyciagam porfel i płacę....ale jak zaczyna się teatrzyk w stylu: no to co my tu, panie kierowco, mamy ...i łażenie z notatnikiem wkoło auta, żeby coś wydłubać, rodzi się we mnie opór i agresja....PAN PŁACI MANDAT.... nie, pan nie płaci...TO JEDZIEMY NA KOLEGIUM....to jedźcie :mrgreen: ..... :lol: (było dawniej, teraz jest: to piszemy wniosek do sądu grodzkiego......to piszcie.....ALE TO TRWA..... spoko, mam czas.... :twisted::mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko co niektórym że ostatnia zmiana w samochodach z wideo rejestratorami kończy się o godzinie 22

 

A rozpoczyna o 10.00pm. Skąd masz takie info? Meganki na siódemce spotykałem przed 24, ciężko je pomylić czy nie zauważyć, bo jak zapodadzą wszystkie lampki, diódki i inne świecidełka, to można oślepnąć w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Panowie poziom Waszych postów jest trochę za niski :roll: jako fani motoryzacyjni powinniście moim zdaniem dawać przykład a Wy co? "Dlaczego tu tak śmierdzi?" ?? co to w ogóle za tekst?? :roll: wstyd mi za Was panowie :sad:

 

Paweł_P - oczywiście, że jeżeli sytuacja jest jednoznaczna a policjanci mili - to dlaczego mam byc złośliwy?

 

Ale jeżeli trafiam na buców którzy mają akurat "Te Dni" i szukają haka na siłę to dlaczego mam byc dla nich miły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, ciekawe jak byś skomentował i opisał panów, któzy by stwierdzili, że ten twój wydech jest za głośny - pewnie emituje za dużo szkodliwych dymków i na wszelki wypadek zabierają dowód :)

 

(oczywiście ci tego nie życzę...) można trafić na kumatych, życiowych policjantów i na zwykłe "burki", którzy nie wiadomo co z Tobą by zrobili a od następnego kierowcy wezmą 20 zł "na obiad..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak zaczyna się teatrzyk w stylu: no to co my tu, panie kierowco, mamy ...i łażenie z notatnikiem wkoło auta, żeby coś wydłubać, rodzi się we mnie opór

Ja osobiście nie miałem takich sytuacji - praktycznie zawsze jest 100% kulturalnie z mojej i ich strony, ale Intakwrx sam zaczął gadać agresywnie (tak wnioskuję z wpisu) więc oni w odwecie przetrzepali mu auto - sam się o to prosił :roll: Krótko żyję na świecie ale dawno już się nauczyłem że agresja rodzi agresję więc jak sądzę gdybyśmy byli gliniarzami to też byśmy chętnie utarli nosa jakiemuś (bez obrazy) agresywnemu bucowi :twisted:

 

Paweł_P, ciekawe jak byś skomentował i opisał panów, któzy by stwierdzili, że ten twój wydech jest za głośny - pewnie emituje za dużo szkodliwych dymków i na wszelki wypadek zabierają dowód :)

Stary, ja tylko komentuję wpis forumowicza, dał ciała i zamiast przyjać i tak (jak wspomniał) niski mandat to zaczął robić sajgon i jeszcze pisać o tym na forum, moim zdaniem nie ma się co chwailić i jeszcze szukać poparcia na tak zacnym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zapytał, dlaczego tu tak wali i zapomnieliscie, że macie księdza w bagażniku? czyba się już rozkłada....

 

Kompletnie nie widzę związku pomiędzy dzisiejszą drogówką a Samodzielną Grupą "D" Departamentu IV MSW w roku 1984 - chociaż, oprawcy mieli na sobie mundury Wydziału Ruchu Drogowego MO - może dlatego masz takie skojarzenia?

 

Znakomita większość z nas wykonuje jakąś pracę. Jeden jest rzeźnikiem i zabija świnie, drugi jest kanarem i nęka małolatów, których nie stać na bilet, trzeci jest dozorcą w teatrze i nie wpuszcza bez biletów, a czwarty służy w policji, gdzie zadaniem jego jest pilnowanie, czy aby społeczeństwo przestrzega przepisów, zawartych w różnego rodzaju kodeksach.

 

nienawidzę, jak burak oderwany siłą od roli (nie uwłączając rolnikom) przyobleczony w mundurek szuka samospełnienia.....

 

Nie uogólniaj. Czasy, w których większość f-szy to ludzie po podstawówce, bezpowrotnie minęły. Teraz absolutnym minimum jest matura, a wielu policmajstrów ma dyplom wyższej uczelni. Zresztą... są rolnicy ponadprzeciętnie inteligentni tak samo jak są magistrzy czy doktorowie, którym słoma z butów wystaje.

 

no to co my tu, panie kierowco, mamy ...i łażenie z notatnikiem wkoło auta, żeby coś wydłubać

 

Jeśli istnieje uzasadnione podejrzenie, że kontrolowany pojazd nie spełnia wymogów, określonych w Kodeksie Drogowym - to policjanci wykonują swoją pracę. Zenony, "dziurawe" wydechy, niebieskie spryskiwacze - kodeks nie respektuje takich zabawek.

 

Kierowca chciałby jeździć po drogach wg własnego widzimisię, a tu klops, istnieje kodeks drogowy i trzeba się do niego stosować. Tzn. nie trzeba, ale wtedy należy mieć świadomość, że w przypadku przyłapania będzie mandat. Jeśli jadę szybciej, niż pozwalają na to znaki, to w przypadku nadziania się na radar/video etc. mogę mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie. Zresztą nie raz już się nadziałem i nigdy jeszcze policjant nie zrobił mi nic na złość - wręcz przeciwnie, o wysokość mandatu można się targować. Wystarczy tylko zrozumieć, że ten człowiek także jest w pracy, a dokładniej na służbie i ma określone obowiązki.

 

Oczywiście nie wykluczam obecności złych policjantów, na takiej samej zasadzie, na jakiej istnieją źli księża, źli mechanicy i źli politycy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety pies na zawsze bedzie psem. ostatni przypadek przekonal mnie o tym dobitnie. "znajomy", ktorego poznalem przez swojego dobrego kumpla (chodzilismy wszyscy razem na mecze, bylismy na browarze/soku na ktory pojechalismy MOIM SUBARU) zatrzymuje mnie do kontroli (juz wlaczajac kogut wiedzial kogo zatrzymuje, bo drugiego takiego auta nie ma w olsztynie) i zaczyna jakas gadke o wyposazeniu obowiazkowym, za glosnym wydechu i za malej kierownicy. chcialem mu podac reke i sie przywitac, ale jak uslyszalem co gada to zrobilem taka mine :shock: dowodu nie zabral, ale niewiele brakowalo, bo moja kierownica ma 34,5cm zamiast wymaganych 35 (doslownie). i to ma byc wykonywanie swoich obowiazkow? to sie nazywa sk... w najczystszej postaci. moglem powiedziec temu frajerowi, ze jak go wiozlem na browara to mu za mala kierownica nie przeszkadzala :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...