Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

jak naśnieży chętnie zorganiuzję jaki strening z czasówka dla suabaraków i evo w celu treningu 4WD na bednarach lub torze

jak ktos zainteresowany może utworzymy listę

pzdr

Piotr Kociałkowski

stanowczo tak, bo u AL'a pogoda nie dopisała :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

jak naśnieży chętnie zorganiuzję jaki strening z czasówka dla suabaraków i evo w celu treningu 4WD na bednarach lub torze

jak ktos zainteresowany może utworzymy listę

pzdr

Piotr Kociałkowski

 

jak bedzie snieg to jestem chetny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na www.RajdowyPoznan.com się podniecają ostatnią imprezą. Ze ponoć taka obłędna... Jednak 3 samochody rozwalone jedna osoba skorzystała z karetki. No onboardzie widać jak długie były próby i jak mega szybkie. Czy nie jest to kuszenie losu ... to że takie próby katują auta pominę bo uczestniczy to wiedzą i się godzą na to, a nawet ich to bawi. Ale pytanie Czy KJSy powinny być tak szybkie. No powyższym forum nie chce sie wypowiadać bo nie byłem nie widziałem. Czy to że prób już sie nie ustawia pod "Maluchy" nie spowodowało że co KJS to prześciga się w coraz szybszych próbach ? Może mi się tylko tak wydaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi się tylko tak wydaje ?

 

nie, nie wydaje Ci sie. Ostatni superoes zaliczylem na gapiacej i generalnie bylo bardzo, szybko, zdecydowanie dla kierowcow, ktorzy sie smierci nie boja, swojej, pilota-pilotki i samochodu. nie byla to zabawa dla amatorow i po wieczornym, piatkowym odcinku cieszylem sie ze nie zdazylem na start :!:

 

wielkie gratulacje dla BigJ'a za zwyciestwo w tej imprezie, nie byla to zabawa dla dzieci watlych a szybkie latanie po wyrypie i miedzy baobabami :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt próby byly strasznie szybkie.

Jednak większości się podobały. Trudno powiedzieć, może faktycznie to troche kuszenie losu.

To jak jeżdżenie między klombami i korzeniami idzie zrozumieć to hopy na kartingu nie mogę pojąć. Każdy ogarniający specjalnie szedł pełnym ogniem przez ten element :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jeżdżenie między klombami i korzeniami idzie zrozumieć to hopy na kartingu nie mogę pojąć. Każdy ogarniający specjalnie szedł pełnym ogniem przez ten element :roll:

 

niektóre auta leciały 0.5 m nad ziemią w tym miejscu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk nie żebym Ci przypomniał pare dni wcześniej :twisted:

Ale Ty byku byłeś zajęty swoim forkiem, że nawet się nie pochwaliłeś, że już nim śmigasz :evil: :wink: :mrgreen:

No właśnie, myślisz że ja pamiętam co było wczoraj, a co dopiero parę dni temu :mrgreen: , to o czym ja tu pisałem, a już pamiętam. To może powtórzymy imprezę, żebym mógł wpaść i sam zobaczyć :mrgreen:

 

przecież się chwaliłem gdzie mogłem, pewnie nawet w tematach jak "dlaczego 2x2=4" :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... muszę się wtrącić w dyskusje :razz: Cóż , rajd faktycznie był szybki i wymagający , ale nie był to KJS tylko SUPER OES a takie imprezy mają mieć właśnie taki charakter. Jeżeli ktoś się nie czuje na siłach to powinien jechać wolniej !

To jak jeżdżenie między klombami i korzeniami idzie zrozumieć to hopy na kartingu nie mogę pojąć. Każdy ogarniający specjalnie szedł pełnym ogniem przez ten element

 

A co tu rozumieć!? Prawie na każdym rajdzie na torze , jeżeli są łączniki szutrowe na kartingu auta troszkę się odrywają od ziemi :lol: A jeżeli nie chcesz skakać to dławisz lewą na hamulcu przed hopą .

 

Szczerze mówiąc to najtrudniejszy odcinek był na klombach , było trochę walki żeby auto jechało między nimi. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...