Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Czy Grysia jeszcze tutaj zagląda? Jak tam typer sie trzyma? :D Spocimy?

 

W zeszłym roku też było takie spotkanie. To chyba cyklicznie, nie? :P Chociaż, wyszło na spontanie :D

 

Może jutro wieczór - prognoza wygląda zacnie

 

 

Nie jestem pewien prognoz, bo rzadko się sprawdzają, aczkolwiek myślę, że wstępnie można by się umówić :) Proponuję 20:00 parking przy M1. Komentować, jeśli komuś nie pasuje, deklarować obecność w innej sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wpadłem na chwilę Uno pod M1, faktycznie było trochę aut i było ślisko. Ale żadnego subaru nie widziałem ;p

przed 8 byłem ja i SubAdr , niestety skończyło się to źle dla mnie i mojego Forka :cry: auta zaparkowane i sobie gawędzimy zSubAdr i nagle słyszę uwaga. Odwracam się i widzę Seata, który bokiem bez kontroli zbliża się na mojego Forka. Jechał całe szczęście powoli - przygniótł mi nogi do mojego forka i uszkodził trochę drzwi. Ja dostałem w prawe kolano...

Za kółkiem 18 latek, autem firmowym kogoś z rodziny........ A jechałem tylko po zakupy. Szczęście w nieszczęściu, że prędkość była tak mała bo 10km/h więcej moje kolana by nie przeżyły.

 

SubAdr - jeszcze raz dzięki za pomoc.

 

P.S - właśnie dostałem sms od tego chłopaka, że drzwi do forka są na allegro po 150 PLN :-P ale się uśmiałem.

Edytowane przez kitewinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kitewinger moze jemu chodzilo do "dźwi", a nie o drzwi :P

ja przed chwila bylem na parkingu pod Pajo, ale przegonili mnie chlopaki w Bolidach Młodzieży Wiejskiej. W sumie to sam ucieklem, bo sadzac po tym co wyprawiali, wizyta u blacharza, w szpitalu czy tez w kostnicy, nie była im straszna ;)

Edytowane przez kaczor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Grysia jeszcze tutaj zagląda? Jak tam typer sie trzyma? :D Spocimy?

 

Bry, oczywiście że zagląda, ale zanim jeszcze śnieg spadł sie stało... :neutral:

Czekam na części, wstyd tak jeździć :oops:

 

kitewinger miałeś dużo szczęścia, na tych parkingach to tak jest...

post-8468-0-34206100-1354883564_thumb.jpg

Edytowane przez grysia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

SubAdr - jeszcze raz dzięki za pomoc.

 

P.S - właśnie dostałem sms od tego chłopaka, że drzwi do forka są na allegro po 150 PLN :-P ale się uśmiałem.

Nie ma za co :) Mam nadzieję, że z kolanem będzie wszystko w porządku i z Forkiem oczywiście też :)

 

Ja byłem przed marketem ok 18 i wtedy jeszcze był jako taki porządek. Później było już gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tu na forum jest dział prezentacji swoich aut?? Bo właśnie zacząłem przeglądać i znaleźć nie mogę. Albo za dużo przyzwyczajeń z forum klubu Mazdy :mrgreen:

Tutaj masz temat => http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/2149-moje-subaru/

a zdjęcia możesz sobie powrzucać do galerii :)

 

Ja byłem przed marketem ok 18 i wtedy jeszcze był jako taki porządek. Później było już gorzej.

kiedyś niezapomniana zabawa była "z niebieskimi" w nocy, na parkingu pod stadionem Lecha ;)

Próbowali mnie w GT-ku dogonić - VW transporterem na letnich chyba oponach :D Zadowolili się chyba wtedy jakąś starą Hondą, która im nie uciekła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tu na forum jest dział prezentacji swoich aut?? Bo właśnie zacząłem przeglądać i znaleźć nie mogę. Albo za dużo przyzwyczajeń z forum klubu Mazdy :mrgreen:

Tutaj masz temat => http://www.forum.sub...49-moje-subaru/

a zdjęcia możesz sobie powrzucać do galerii :)

 

Ja byłem przed marketem ok 18 i wtedy jeszcze był jako taki porządek. Później było już gorzej.

kiedyś niezapomniana zabawa była "z niebieskimi" w nocy, na parkingu pod stadionem Lecha ;)

Próbowali mnie w GT-ku dogonić - VW transporterem na letnich chyba oponach :D Zadowolili się chyba wtedy jakąś starą Hondą, która im nie uciekła ;)

 

A mówią, że GTek drogi w utrzymaniu, a tu taniej niż Civic wyszedł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś dojście/znajomych z częściami do Imprezy gt?? Będę potrzebował pasa przedniego, maski, zderzaka, reflektorów. Z mechaniki to na razie nie wiem, bo muszę znaleźć czas i garaż w Poznaniu żeby przy niej podłubać. Przeglądam allegro itp ale może czasem ktoś coś ma ;) Zniszczenia i auto widać w dziale Moje Subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...