Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

3 minuty temu, Rafaelo napisał:

Waldek o Tobie wiedziałem ze jedziesz emoji12.png Ja na szczęście nie muszę do święconki iść tez mam młodych posłańców emoji41.png Kuba to w kontakcie będę koło 16. Do zobaczenia emoji3577.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

2 minuty temu, Waldek Woźny napisał:


Dokładnie! Nie ma co sztucznego tłumu robić w kościeleemoji23.png

Oki czyli wstępnie godzina 16:00 :dance:

 

Miałem olej wymienić w Imprezie a to oleje :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

lato się zbliża, będzie cieplej więc zaczynam poważnie rozmyślać na temat zabezpieczenia antykorozyjnego podwozia. Czy możecie polecić jakiś sensowne, rzetelne firmy w Poznaniu (niedalekich okolicach), które wykonują taką usługę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie warsztatów od 4x4 oni znają sie na rdzewiejących japońcach. Jest evolution 4x4 na podolanach ale tam z terminami raczej słabo i terminowość też tak sobie chociaż robota dobrze zrobiona. Jest jeszcze balans 4x4 gdzieś przy głównej chyba mają ok opinie ale sam nic tam nie robiłem. Z polecanych mi jeszcze kiedyś to zakład robiący daewoo w przezmierowie ale ceny mieli wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zakład balans 4x4 ma zachęcająco wyglądające fotki z realizacji - robią też auta osobowe. Chyba do nich zadzwonię w tygodniu i popytam co i jak. @samedi - dzięki za wskazówki, może coś się z tego urodzi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, kudlatypawelek napisał:

Ten zakład balans 4x4 ma zachęcająco wyglądające fotki z realizacji - robią też auta osobowe. Chyba do nich zadzwonię w tygodniu i popytam co i jak. @samedi - dzięki za wskazówki, może coś się z tego urodzi? :D

daj znać co ci powiedzą. Ja do ktoryś z nich kiedyś zadzwonilem i powiedziałem, że Impreza to odmówili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i balans 4x4 wysłał mnie na przysłowiowe "drzewo" niestety - nie robią osobówek i nie mogą nikogo polecić. Co teraz? Coś więcej o " zakład robiący daewoo w przezmierowie ". Trochę tych zakładów w Przeźmierowie jest, ale który to konkretnie @samedi ?

Edytowane przez kudlatypawelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od daewoo na pewno nie ma ;). To było na Rzemieślniczej kawałek za orlenem. Wchodziło sie w wąskie podwórze i na końcu był warsztat. Kolorystyka logo była chyba czerwona. Na pewno znajdziesz bo ten odcinek Rzemieślniczej długi nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...