Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

12 godzin temu, JoteeN napisał:

Cześć. Czy ktoś z Was może polecić mi rzetelnego lakiernika z Poznania lub okolic ? Mam w Legacy IV straszny problem z polakierowaniem boku u siebie w Zachodniopomorskim bo nikt nie chce podjąć się zadania/wyzwania ....

Cześć,

 

Pierwszy kiedyś lakierował pół auta w kabinie i byłem zadowolony:

 

Screenshot_2019-03-25-07-34-27.thumb.png.5aff3130356d60bf8709d44aff7ec63c.png

 

Drugi jest na Kwaitowej 24 i wyszło dobrze ładnie wycieniował.

 

Screenshot_2019-03-25-07-45-10.thumb.png.a74ccca4806513ebcb16a0926a31dbc3.png

 

 

Ustal cenę żebyś nie zdziwił się i powiedz szefowi co ma mieć jaki kolor i co mają pościągać bo mi pod zderzakiem pomalowali czarną listwę na kolor nadwozia. 

 

 

Pozdrawiam

 

Kuba

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że się pojawię.

Co do lakiernika to odradzam: Norbert Bicki, Ul. Leśna 2A 62-030 Luboń k/Poznania. Robił mi prawy tylni błotnik w GT99.W trakcie wykonywania pracy przy moim aucie, pomiędzy poszczególnymi operacjami wypychał auto na zewnętrzny parking (w połowie stycznia). Po odbiorze auta po przejechaniu 30km pojawił się rudy nalot na całym rancie nadkola.  Poprawiał to raz, ale  niestety mam wrażenie że problem wróci.  Upierał się, że musi cieniować drzwi  obok mimo, że nie chciałem bo auto użytkowane torowo i nie było mi to potrzebne. Zrobił cieniowanie a przy odbiorze auta  pierwsze co się rzuciło to ta różnica w kolorach :O

Strasznie położone zabezpieczenie antykorozyjne na naprawianym elemencie. Na razie mu odpuściłem, ale jeśli do jesieni coś wyjdzie to jadę na  całkowitą poprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.03.2019 o 21:17, MariuS napisał:

Ja myślę, że się pojawię.

Co do lakiernika to odradzam: Norbert Bicki, Ul. Leśna 2A 62-030 Luboń k/Poznania. Robił mi prawy tylni błotnik w GT99.W trakcie wykonywania pracy przy moim aucie, pomiędzy poszczególnymi operacjami wypychał auto na zewnętrzny parking (w połowie stycznia). Po odbiorze auta po przejechaniu 30km pojawił się rudy nalot na całym rancie nadkola.  Poprawiał to raz, ale  niestety mam wrażenie że problem wróci.  Upierał się, że musi cieniować drzwi  obok mimo, że nie chciałem bo auto użytkowane torowo i nie było mi to potrzebne. Zrobił cieniowanie a przy odbiorze auta  pierwsze co się rzuciło to ta różnica w kolorach :O

Strasznie położone zabezpieczenie antykorozyjne na naprawianym elemencie. Na razie mu odpuściłem, ale jeśli do jesieni coś wyjdzie to jadę na  całkowitą poprawę.

To była osoba polecana w tym temacie? Bo kojarzę ze ktoś poza Szczepankowem podawał jeszcze Luboń. Tez mnie czeka temat blacharsko-lakierniczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Prudek napisał:

To była osoba polecana w tym temacie? Bo kojarzę ze ktoś poza Szczepankowem podawał jeszcze Luboń. Tez mnie czeka temat blacharsko-lakierniczy .

Lakiernik to u nas w POB, Tadziu Piaścik w Bąblinie :) Gorzej z blacharzem będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, filipk93 napisał:

Lakiernik to u nas w POB, Tadziu Piaścik w Bąblinie :) Gorzej z blacharzem będzie 

Malowałem już u niego i wyszło ok z małymi ale. Szukam kompleksowo bo nie chciałbym znowu w dwóch miejscach robić. 

23 godziny temu, Waldek Woźny napisał:

A zna ktoś jakieś tanie i sprawdzone miejsce gdzie zregenerują maglownice? Dzwoniłem do serwisu w przezmierowie ale za robote z demontażem uslyszalem 1200 netto emoji33.png

Spróbuj tutaj http://bazafirm.e-gratka.info/firma/1290 Bukowska. Ja robiłem krzyżaki mimo ze przyjechałem z nastawieniem ze pompa, także nie naciągają. Siora robiła magiel w Golfie i tez bez problemów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Prudek said:

Spróbuj tutaj http://bazafirm.e-gratka.info/firma/1290 Bukowska. Ja robiłem krzyżaki mimo ze przyjechałem z nastawieniem ze pompa, także nie naciągają. Siora robiła magiel w Golfie i tez bez problemów .

O! dziękuję, podjadę chyba do nich pogadać bo po ostatnim telefonie do innego serwisu mam wrażenie, że ceny napraw biorą sobie z palca zwarzywszy na to ile kosztują nowe zamienniki całych maglownic hydraulicznych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafaelo napisał:

Ktos się wybiera w sobotę na Morasko ??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

:D

Godzinę temu, Waldek Woźny napisał:

Zabierasz Age ? 

 

O której będziecie ? Znacie organizatora ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...