Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

9 minut temu, Kubexx napisał:

Przyznać się, kto wczoraj silnik rozwalił na szarych szeregów ? :D

 

Jakie auto? To Podolany czyli rejony... nie, no nic nie dzwonił.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2019 o 11:12, llkuba napisał:

Nie polecam nie chcieli zrobić kolektora wylotowego tak żeby był bulgot. Mieli poprawić spawy i nie poprawili. 

Też nie tknąłbym starego, przegrzanego materiału. Potem reklamacja bo pęka ... A tak zrobił Kaziu za krzakiem i działa. Homemade :biglol:;)

 

W dniu 17.02.2019 o 09:39, Narrator napisał:

Czy ktoś może polecić miejsce w Poznaniu lub okolicach gdzie potrafią porządnie pospawać kilka rur i kolanek ze stali nierdzewnej?

Coś na wzór tego:

Cattless-J-pipe.thumb.jpg.61940ecff5790c538057839bbe3b1ff6.jpg

 

Pewnie jak dostarczyłbyś tak wygięte elementy, króćce pod czujniki i kołnierze  oraz wzór, to pewnie kilku fachowców dałoby się znaleźć w Poznaniu i okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Izotom napisał:

Też nie tknąłbym starego, przegrzanego materiału. Potem reklamacja bo pęka ... A tak zrobił Kaziu za krzakiem i działa. Homemade :biglol:;)

Piszę o nowym custom ich produkcji ale nie ogarniają sprawy :P a nie łataniu starego. 

 

Chciałem tylko od poczatku do końca wszystko z kwasówki z delikatnym bulgotem :P.

Edytowane przez llkuba
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 13:58, llkuba napisał:

Piszę o nowym custom ich produkcji ale nie ogarniają sprawy :P a nie łataniu starego. 

 

Chciałem tylko od poczatku do końca wszystko z kwasówki z delikatnym bulgotem :P.

W końcu jednak bulgot? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, chudy__ napisał:

W końcu jednak bulgot? :)

Nie bo ta firma nie potrafiła zbudować kolektora. Wtedy miałem budżety 5-6 tys zł na wydech. Ogólnie plany na RS-a były ogromne Turbo z USA itd. 

 

A plany zmieniły się ... remont rudery tzn. mieszkania pochłoną całe moje oszczędności. Nowa elektryka, sieć LAN, płytki , wyposażenie łazienki, gipsowanie,  podłogi, okna, całe AGD i meble na wymiar w tym kuchenne i mnóstwo pierdół i opłacenie majstrów zrujnowało moje marzenia o tjuningu RS-a ewentualnie kupnie STi <_<

 

A jak zaczniesz żyć z Kobietą to już palny zmieniają się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam serdecznie Panowie i Panewki, dnia 8 czerwca tj sobota za 3 tyg o 15.30, bierzemy ślub w Długiej Goślinie obok Murowanej Gośliny/Bolechowa. Stamtąd przejazd do Mściszewa niecałe 10km obwodnicą na sale. Jako, że jedziemy do ślubu naszym STI, bo czymże innym;) pomyślałem, że konwój Subaru mógłby całkiem fajnie wyglądać, zwłaszcza gdyby składał się kurników, lotek, świstu blow offów i bulgotu :) I tu moje pytanie: Czy byli by chętni nam pomóc  i towarzyszyć w tym jedynym w życiu dniu? :) Fajnie jak by zebrało się chociaż z 6-7 aut, żeby to miało ręce i nogi. Temat muszę jeszcze dokładnie przedyskutować  z moją lepszą połówka, ale najpierw chciałbym wiedzieć czy w ogóle mam o czym rozmawiać i czy są chętni do pomocy :) Płatność przezroczystym szkłem weselnym rzecz jasna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, FilipeK napisał:

Witam serdecznie Panowie i Panewki, dnia 8 czerwca tj sobota za 3 tyg o 15.30, bierzemy ślub w Długiej Goślinie obok Murowanej Gośliny/Bolechowa.

 

 

W sumie by można zrobić jakiś hałas i mały objazd w koło komina przed Plejadami żeby zobaczyć czy wszystko gra  ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FilipeK napisał:

 

Witam serdecznie Panowie i Panewki, dnia 8 czerwca tj sobota za 3 tyg o 15.30, bierzemy ślub w Długiej Goślinie obok Murowanej Gośliny/Bolechowa. Stamtąd przejazd do Mściszewa niecałe 10km obwodnicą na sale. Jako, że jedziemy do ślubu naszym STI, bo czymże innym;) pomyślałem, że konwój Subaru mógłby całkiem fajnie wyglądać, zwłaszcza gdyby składał się kurników, lotek, świstu blow offów i bulgotu :) I tu moje pytanie: Czy byli by chętni nam pomóc  i towarzyszyć w tym jedynym w życiu dniu? :) Fajnie jak by zebrało się chociaż z 6-7 aut, żeby to miało ręce i nogi. Temat muszę jeszcze dokładnie przedyskutować  z moją lepszą połówka, ale najpierw chciałbym wiedzieć czy w ogóle mam o czym rozmawiać i czy są chętni do pomocy :) Płatność przezroczystym szkłem weselnym rzecz jasna :)

Skaczący młyn? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chudy__ napisał:

Skaczący młyn? :)

dokładnie, ale jako że droga od odwodnicy do knajpy jest dziurawa i tarkowata to myślałem, żeby sie rozdzielić na obwodnicy, żeby Was nie fatygować i nie nadużywać waszej dobroci :)

Godzinę temu, llkuba napisał:

 :scenic:

co nie znaczy, że inne Subaru nie są mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, FilipeK napisał:

co nie znaczy, że inne Subaru nie są mile widziane :)

 

Filip mam wyjątkowe 2.5 RS bo w Polsce jest tego mniej niż STi ^_^

 

Jakby co mogę dolewać oleju do filtra powietrza żeby dymił :biglol:

 

Nie mogę obiecać, że będę bo prawdopodobnie zostanę już Ojcem dziecka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, żebym nie został źle odebrany, wszystkie Subaru są mile widziane, ale wiadomo, że dla większości Kowalskich Subaru kojarzy się z imprezą, lotką i hałasem :) 

 

Godzinę temu, Nargond napisał:

Jeśli może też podjechać biały forek z kurnikiem (ale klekoczący jak stary czołg) to na 90% będę

Ty tym Forkiem czasem nie byłeś przed świętami na tym spocie na Morasku? :) 

Edytowane przez FilipeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i ja się zjawię w takim razie chociaż świstu, bulgotu ani innych klasycznych subarowych przymiotów u mnie nie usłyszycie

 

Jakby co mogę dolewać oleju do filtra powietrza żeby dymił :biglol:



Ooo to to mogę też zrobić :biglol:
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Waldek Woźny napisał:

Pewnie i ja się zjawię w takim razie chociaż świstu, bulgotu ani innych klasycznych subarowych przymiotów u mnie nie usłyszycieemoji8.png

Pojedziemy w środku żeby lipy nie było 

;). Wtedy nikt nie zauważy ^_^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, FilipeK napisał:
1 godzinę temu, Nargond napisał:

Jeśli może też podjechać biały forek z kurnikiem (ale klekoczący jak stary czołg) to na 90% będę

Ty tym Forkiem czasem nie byłeś przed świętami na tym spocie na Morasku? :) 

Planowałem ale nie udało mi się dojechać - 
Chociaż ciągle planuję w weekend podjechać pod czołg i zrobić ładną sesję i przygodę dla młodego :-) 

Nie zdziw się jak białas będzie pełen ludzi - pewnie z rodzinką po drodze pojadę do Skoków na obiad:-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

27 minut temu, llkuba napisał:

Zbyt dobrze nie znam tamtej okolicy.

Ja bardziej z wycieczek rowerowych... 
Ale też kawałek dalej jadąc w kierunku murowanej przez Biedruska - jest palacyk (za rondem po prawej stronie) przy którym stoi dwupłatowiec + haubica (jeśli dobrze pamiętam) bynajmniej fajne sprzęty...i piękne okolice warty do wydurniania się na rowerze ;-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nargond napisał:

 

Ja bardziej z wycieczek rowerowych... 
Ale też kawałek dalej jadąc w kierunku murowanej przez Biedruska - jest palacyk (za rondem po prawej stronie) przy którym stoi dwupłatowiec + haubica (jeśli dobrze pamiętam) bynajmniej fajne sprzęty...i piękne okolice warty do wydurniania się na rowerze ;-)

Na cytadeli jest muzeum ;) w środku są mundury, broń itd a na zewnątrz czołgi pojazdy i samoloty.

 

https://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g274847-d3176807-Reviews-Park_Cytadela-Poznan_Greater_Poland_Province_Central_Poland.html

 

Trzeba sprawdzić kiedy jest otwarte Polecam :).

 

 

 

W Umberto mają dobrą pizze jak ktoś ma psa to nie ma problemu może siedzieć przy stole. Dużo zieleni, na prawdę fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...