Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by co to mam ten błotnik. Używany przez rok zamiennik. Nigdy nie lakierowany. Oklejony czarna folia. Tanio :)

 

Z deszczu pod rynne ? :)

 

Kupiłem już spray także będę kiedyś psikał ale będę miał w pamięci. Nikt nie wie co się wydarzy na kolejnym upalanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

 

Jak by co to mam ten błotnik. Używany przez rok zamiennik. Nigdy nie lakierowany. Oklejony czarna folia. Tanio :)

 

Z deszczu pod rynne ? :)

 

Kupiłem już spray także będę kiedyś psikał ale będę miał w pamięci. Nikt nie wie co się wydarzy na kolejnym upalanku.

 

 

Nie lakieruj błotnika! Teraz fura jest szybka, a tak będzie nierówny rozkład masy ;)

 

Na 5.10 lub 12.10 fura będzie gotowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Panie, Panowie,

Czy ktoś z Was byłby tak uprzejmy by spotkać się, wymienić kilka słów i przewieźć mnie na miejscu pasażera w imprezie GH? najlepiej N/A 2.0 lub 2.5.

Najlepiej w Poznaniu lub Koninie lub gdzieś pomiędzy na trasie. 

 

Być może jutro albo w poniedziałek?

Akurat będę przejazdem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś zna kierowniczke niebieskiej imprezy wagon blob eye wrx? :-P pomachalem jak wysiadalem od kumpla z auta ale nie wiem czy wiedziała o co chodzi :-P

Znając historie z tego Forum to uważałbym z tym machaniem do Pań w niebieskich Imprezach o ich poszukiwaniu nie wspominając. Kończyło się to: mordobiciem, rozwodem albo ślubem  :biglol:

 

  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś grill na miejscu czy coś :)

 

Ja jestem zapisany już. A grilla planujemy na Bednarach tydzien pozniej, więc zapisz się też na Bednary ;)

 

 

Ale od siebie mogę dodać, że widząc kobietę za kierownicą Imprezy(a były to wrx'y i sti'ki) można było się niebezpiecznie zagapić tak Panie przykuwały uwagę :D

 

Mam nadzieję, że nie moją Starą obczajałeś, bo cytując klasyka "W ryj dać mogę dać" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie, ktoś zna kierowniczke niebieskiej imprezy wagon blob eye wrx? :-P pomachalem jak wysiadalem od kumpla z auta ale nie wiem czy wiedziała o co chodzi :-P

Znając historie z tego Forum to uważałbym z tym machaniem do Pań w niebieskich Imprezach o ich poszukiwaniu nie wspominając. Kończyło się to: mordobiciem, rozwodem albo ślubem  :biglol:

 

  ;)

 

Haha życie z dawką Adrenaliny musi być

 

Mordobicai się nie boję, rozwód mi nie grozi, ślubu się boję :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo jak będę jechał do ABM to muszę do Ciebie w końcu wstąpić się przywitać ;-) masz tą integre może od Piotra z szczepankowa?

Nie. To Integra z Krakowa. Mam ją już ponad trzy miesiące. Aktualnie zrobiłem swap silnika. 264hp i 277nm.

 

5078ff94ababdea1941bf6930b1d75cc.jpg

 

de7dc0ff27836144b694bc229473a171.jpg

 

Nie wiem co miał kolega w STi ale na każdym biegu mu odjeżdżałem a jechałem we dwie osoby

Edytowane przez Szymon Sajmon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...