Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie jestem za Czwartkiem poniewaz z Piatkami to jest roznie ci co maja wolna sobote zaczynaja juz imprezowac w Piatek ,albo maja wekkendowe wyjazdy itp . W czwartek gdyby tak umowic sie ok 20.00 to juz wiekszosc jest po pracy wiec jest wieksza szansa , ze bedzie wiecej osob mozemy posiedziec sobie do 22-23 i z powrotem do domu.

Zapraszam na spot klubu mercedesa. Ekipa spotyka się co piątek o 20.00 i kończą 3 - 4 w sobotę. No ale cóż. Może być czwartek. Najwyżej się spóźnię. Jak się nie pracuje w soboty :P to w tygodniu trzeba od rana do wieczora :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Chętnie wpadałbym na jakieś regularne spoty, gdyby była jakiś konkretny termin. Bo obecnie to nie mogę się odnaleźć kiedy coś się szykuje i wpadam na różne spoty moto w Poznaniu. Bywa tam czarny WRX Blob i to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaproponować spota w niedzielę o 19 np w pestce ale mi padło sprzęgło na lotnisku w Zegrzu Pomorskim... I jestem udupiony. Za daleko żeby holować do Poznania więc dziś zamówiłem lawetę i w Koszalinie będą mi robić. Ehh. chciałem wymienić sprzęgło po nowym roku na spokojnie w garażu a tu zonk :unsure:

 

Może komuś zalega nowe sprzęgło do GT i chce się pozbyć :P . Widzę, że nowe Exedy w internecie kosztuje 1050-1700zł za ten sam zestaw..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wiara,

ponawiam pytanie z przed roku ;)

 

Potrzebuje dobrego blacharza do regulacji drzwi kierowcy. Nie sądzę, że wymagane jest zdejmowanie poszycia, choć zawiasy jakby bez luzów. Potrzebuje człowieka solidnego, nie łomiarza, ale ze zdrowym podejściem do tematu. :mrgreen:

No i który ma też pojęcie o drzwiach bez ramek.... icon_cool.gif

Dla zaintersowanych dodam, że nie jest to kwestia regulacji zamka na słupku. Na prawie zamkniętych linia jest 1 mm niżej.Obawiam się, że są po prostu od używania wypaczone.

Zresztą przede wszystkim przy domykaniu opierają się już powiedzmy na listwie progowej (szorują i przyblokowują).....

No bo chyba nie na tym polega prawidłowe wyregulowanie, że w momencie zamykania zaczepka zamka na słupku podnosi je? No chyba, że jestem w błędzie.. icon_eek.gif

 

Z góry dzięki za pomoc i namiary :)

Edytowane przez Abbaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wiara,

ponawiam pytanie z przed roku ;)

 

Potrzebuje dobrego blacharza do regulacji drzwi kierowcy. Nie sądzę, że wymagane jest zdejmowanie poszycia, choć zawiasy jakby bez luzów. Potrzebuje człowieka solidnego, nie łomiarza, ale ze zdrowym podejściem do tematu. :mrgreen:

No i który ma też pojęcie o drzwiach bez ramek.... icon_cool.gif

Dla zaintersowanych dodam, że nie jest to kwestia regulacji zamka na słupku. Na prawie zamkniętych linia jest 1 mm niżej.Obawiam się, że są po prostu od używania wypaczone.

Zresztą przede wszystkim przy domykaniu opierają się już powiedzmy na listwie progowej (szorują i przyblokowują).....

No bo chyba nie na tym polega prawidłowe wyregulowanie, że w momencie zamykania zaczepka zamka na słupku podnosi je? No chyba, że jestem w błędzie.. icon_eek.gif

 

Z góry dzięki za pomoc i namiary :)

 

 

 

 

Prosze https://plus.google.com/103277742186228781395/about?gl=pl&hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaj się do tego. Większość użytkowników starych Subaraków ma taki problem. Lepiej kupić flaszkę i zapić zarazę ;)

No właśnie pije i pije a drzwi jak obcierały tak obcierają :biglol:

Niestety nie umiem z tym żyć, i tak wystarczy stresu, że mam 125 Kucy, choć nawet zdrowych. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...