Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Byłem... wytrzymałem 3,5 minuty. Straszny klimat....

 

Nie jestem zaskoczony. Raz latem pojechałem RS6 na coś podobnego pod McD przy piątkowska/serbska. Zlot fanów VAG (VW Audi Group)... takie zbieraniny nie mają nic wspólnego ze spotami Subaru czy np. poznańskie klasyki nocą. To samo np. z corocznym VAG Event w Żerkowie, a Plejadami. Nawet Chlejady (www.forum-subaru.pl) były żenująco słabe.

 

Nie polecam...

 

jedyne co dobre to zajefajne filmy Lońka z VAGów - chłopak został zauważony przez TopGear...

 

 

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla IzoTomka, Piotrka K, Piotrka K Juniora i innych kolegów spotkanych wczoraj na treningu w Gądkach.

Po zepsuciu rajdówki stwierdziłem, ze za stary jestem na te zabawy. I przesiadka na przednionapędówke po 8 latach w Subaru było koszmarne, chociaż pouczające. Tomek, wrzucić Ci foty gdzieś ?

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam prosbe. Pomoze mi ktos?

Wczoraj mialam mala kolizje nie z mojej winy. Przerazil mnie fakt ze sprawca ma ubezpieczenie w Link4. Jutro w sumie juz dzisiaj przyjezdza rzeczoznawca o 9rano.

Ogolnie sprawa jest taka. Boje sie ze kosztorys bedzie smieszny.. roznie to bywa. Czy pracuje ktos moze z was w ASO? Ile mniej wiecej kosztuje wycena szkod? Slyszalam 2 wersje od 300-1000zł nawet!

Do wymiany mam blotnik przedni lewy, drzwi kierwocy jak i tyl lewe, alus porysany, tarcz krzywa, cos z zawieszeniem lewe kolo przod(jeszcze nie orientowalam sie dokladnie co jest nie tak) no i blotnik i lusterko porysane.

Na pewno pojade na geometrie i poprosze o wydruk przed i po.

 

Chyba ze jest ktos w stanie mi to zalatwic..

z gory dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na kosztorys z ubezpieczalni, zobaczysz jak policzyli i spytaj jakie sa koszty maksymalne naprawy po stawkach ASO. Zawsze mozesz oddac do warsztatu samochod i wybrac metode bezgotowkowa. I wtedy warsztat zajatwia sprawe odszkodowania a Ty odbierasz naprawione auto :) i nie martwisz sie o koszty

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze jest ktos w stanie mi to zalatwic.

 

Wstawić do ASO i bezgotówkowo.

 

Naprawiałem z OC sprawcy 3 razy w serwisie, z którym współpracuje Poznańskie ASO Subaru i nigdy nie miałem problemów.

 

Przyjechałem, wstępne oględziny, pojechałem do domu, po tygodniu telefon ze mają części i proszą o podstawienie auta, na ten czas pojazd zastępczy i po tygodniu+ odbierałem samochód.

 

Nic nie dopłacałem, nic mi w portfelu nie zostawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam prosbe. Pomoze mi ktos?

Wczoraj mialam mala kolizje nie z mojej winy. Przerazil mnie fakt ze sprawca ma ubezpieczenie w Link4. Jutro w sumie juz dzisiaj przyjezdza rzeczoznawca o 9rano.

Ogolnie sprawa jest taka. Boje sie ze kosztorys bedzie smieszny.. roznie to bywa. Czy pracuje ktos moze z was w ASO? Ile mniej wiecej kosztuje wycena szkod? Slyszalam 2 wersje od 300-1000zł nawet!

Do wymiany mam blotnik przedni lewy, drzwi kierwocy jak i tyl lewe, alus porysany, tarcz krzywa, cos z zawieszeniem lewe kolo przod(jeszcze nie orientowalam sie dokladnie co jest nie tak) no i blotnik i lusterko porysane.

Na pewno pojade na geometrie i poprosze o wydruk przed i po.

 

Chyba ze jest ktos w stanie mi to zalatwic..

z gory dziekuje!

 

Za wycenę szkody płaci ubezpieczyciel. Jak będzie potrzebna jakaś pomoc w tych kwestiach wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a ja pozdrawiam oświniaczonego Forka spotkanego w sobotę na Plewiskach (Biedronka/os.Zielarskie)

 

:) jak srebrny to mogłem byc ja  ;)  ale nie widziałem nikogo  :( jedynie impreze na kminkowej ale nie oświniaczoną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wysokich temperaturach CO2 odgazowuje dość szybko więc zakładam, że cały zostanie wyparty przez zbiornik wyrównawczy do otoczenia. Zresztą podobnie dzieje się z powietrzem podczas odpowietrzania układu.

 

Nie ukrywam, że jestem bardzo ciekaw po co Tobie ten pomiar?

 

CO2 jest gazem obojętnym i nie ma własności korozyjnych - rzadko kiedy na tyle mocno się rozpuszcza aby utworzyć kwas węglowy H2CO3 - potrzeba na to sporo czasu, wysokiej temperatury i przemiany fazowe - ale wtedy można zmierzyć odczyn pH np. papierkiem lakmusowym. Jeśli chodzi o problemy z uszczelka pod głowicą itp. to można to łatwo sprawdzić czy płyn nie bąbluje w zbiorniczku wyrównawczym. Płyny chłodnicze mają dodatki antykorozyjne i przeciwutleniacze - nie pytaj jakiej bo to wie tylko producent i jedynie co można od niego uzyskać to deklarację zgodności i poświadczenie o możliwości stosowania do silnika. Oczywiście dodawana jest karta charakterystyki płynu, zgodnie z prawem.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a ja pozdrawiam oświniaczonego Forka spotkanego w sobotę na Plewiskach (Biedronka/os.Zielarskie)

 

:) jak srebrny to mogłem byc ja  ;)  ale nie widziałem nikogo  :( jedynie impreze na kminkowej ale nie oświniaczoną 

 

 

To zapewne byłeś Ty. Tamtą niebieską też widziałem. Na mnie nie zwróciłeś uwagi, bo latam grafitowym Cooperem S (ale świnia jest ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla białego Type-R/RA widzianego w Puszczykowie w lusterku po tym jak usłyszałem przeciągły bulgot na ktróy odpowiedziałem tym samym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy nom, wracalem z wymiany kol na letnie, w sensie sprawnie to znaczy spokojnie, bezpiecznie i zgodnie z obowiazujacymi przepisami ruchu drogowego oczywiscie ;)

 

 

A BOV to nie wiem... kupilem uzywke za pare plnow a Izotom mi go zrobil tak ze pasuje do GTka ;)

 

 

Odpozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...