Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

mam do szanownych forumowiczów pytanie: czy jest w Poznaniu jakaś godna polecenia firma, która podjęła by się odświeżenia subaraka i zrobiła to na odpowiednio wysokim poziomie? 

 

Mojemu legasiowi leci szósty roczek no i niestety trochę to po nim widać, zwłaszcza że postanowiłem się nie przejmować detalami i zrobić je wszystkie hurtem po pięciu latach użytkowania. Trochę się tego nazbierało, najbardziej bolą mnie niedoskonałości lakieru, jakich się nabawiłem przez ten czas (ryski na zderzaku, lusterku, jeden odprysk, rysy na masce, które własnoręcznie wykonałem zbyt twardą szczotką etc). Boli mnie też rdza widoczna po bliższej inspekcji na ozdobnych, chromowanych elementach grilla, przez to są zdecydowanie mniej ozdobne ;) Wartoby jeszcze rzucić okiem na felgi, porządne posprzątać wnętrze etc. 

 

Czy macie jakieś pomysły / rekomendacje gdzie możnaby takie coś w Poznaniu zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Poruszasz delikatny temat i prosisz o zbbyt wiele ;):biglol:  Ja Tobie nie pomogę bo ten co mi obiecywał, że auto dożywotnio wytrzyma, po pół roku musi zorbić mi poprawki. I chyba większość z nas ma chyba ten sam problem. Ale jakby co, to mogę dać Tobie namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdr dla oświniaczonego białego nowego STi (sedan) na deskach PCH spotkanego dzisiaj ok 15.30 na Obornickiej.

Pozdrawiamy B)

 

w ostatniej chwili dojrzeliśmy świnię na cooperze :P

 

 

tak właśnie mi się wydawało, że to Ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy białego Legacy kombi/OBK widzianego dzisiaj około 8 przy Macu w Komornikach ( w ostatniej chwili zauważyłem :) ).

Pozdrawiam :) Jakiś czas temu też się spotkaliśmy w Komornikach, tylko po południu. Zjeżdżałeś z autostrady w stronę Komornik a ja cię wpuściłem przed siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I chyba większość z nas ma chyba ten sam problem.

 

Dwa lata i... :cry:

Oj, oj, to nie brzmi zbyt dobrze... Google takie coś podpowiada: http://www.fastserv.pl/ . Dobry pomysł? czy raczej skok w nieznane? :)

Spróbuj. Jak będzie ok to daj znać. Mówię serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj, oj, to nie brzmi zbyt dobrze... Google takie coś podpowiada: http://www.fastserv.pl/ . Dobry pomysł? czy raczej skok w nieznane? :)

Spróbuj. Jak będzie ok to daj znać. Mówię serio.

 

 

Coraz bardziej skłaniam się w tę stronę. Na wstępie dzisiaj wieczorem zatankuję i umyję auto żeby dało się obfocić i zrobić zapytanie zrobić o koszty całej imprezy. Do tego czeka mnie obligatoryjny joyride z okazji tygodnia stania pod blokiem. Może ktoś ma ochotę się przyłączyć albo chwillę pogadać? Start tak koło 22:00 na Winogradach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Koleżanka dała się namówić na Subaraka i teraz myśli co by tu kupić. Wpadł jej ten w oko:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/69720-subaru-forester-s-turbo-159000km-doinwestowany/

 

Czy byłby ktoś tak uprzejmy żeby je obejrzeć zanim ona się wybierze? W sensie żeby nie jechać na darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

Koleżanka dała się namówić na Subaraka i teraz myśli co by tu kupić. Wpadł jej ten w oko:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/69720-subaru-forester-s-turbo-159000km-doinwestowany/

 

Czy byłby ktoś tak uprzejmy żeby je obejrzeć zanim ona się wybierze? W sensie żeby nie jechać na darmo...

Znam samochód, widziałem wiele razy, jeździłem, polecam, zadbany egzemplarz.

Edytowane przez mc.li
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szanowni,

Koleżanka dała się namówić na Subaraka i teraz myśli co by tu kupić. Wpadł jej ten w oko:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/69720-subaru-forester-s-turbo-159000km-doinwestowany/

 

Czy byłby ktoś tak uprzejmy żeby je obejrzeć zanim ona się wybierze? W sensie żeby nie jechać na darmo...

Znam samochód, widziałem wiele razy, jeździłem, polecam, zadbany egzemplarz.

 

 

to on się jeszcze nie sprzedał... ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem nowym posiadaczem WRX'a, właściwie to od kilku godzin, moje pytanie, gdzie w Poznaniu można podjechać sensownie na przegląd auta? Kocar to wiem, jednak czy są alternatywy tańsze oraz również osób/warsztatów które mają o tym pojęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOja rada: zrób sobie tzw przegląd powitalny w Kocarze. Wtedy będziesz wiedział co trzeba zrobić. Nie jest to droga usługa, a daje oprzeć szansę oprzeć się na wiedzy ludzi, którzy mają pojęcie o typowych bolączkach tych aut. Niestety ja mam złe doświadczenia z innymi osobami/warsztatami więc odradzam i nie odważę się doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio, kto wie, ale zajrzeć trzeba by spokojnie móc się odpychać.

No to odradzam jazdę do Kocara bo znając ich drobiazgowosc to znajda w zawieszeniu pióro przejechanego wróbla. Wtedy nawet 3 miesięcy nie wytrzymasz ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z ty że dawno się nie spotykaliśmy proponuje trening
Miejsce bez zmian Lotnisko w pile
(wjazd od ulicy Kołobrzeskiej)

Ruszamy w niedziele 13 kwietnia o godzinie 11:00
Warto zabrać:
-kask dla kierowcy i pilota ( bez kasków nie będziemy wpuszczać na próbę)
-sprawne auto przegląd +OC+ NW!
-gaśnica
-opony dowolne
-brak limitu głośności
-kiełbaski i napoje we własnym zakresie :)
-wpisowe 30 zł dla gości i 20 zł dla osób z opłaconą składką członkowską za 2014 rok


UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!
NOWA ZASADA KORZYSTANIA Z LOTNISKA
Spotykamy się 11:00 przed brama ponieważ brama będzie zakluczona na czas treningu max 11:15
jeżeli ktoś przyjedzie wcześniej będzie stał do 11 pod brama ponieważ będzie w tym czasie ustawiana trasa, jeżeli się spóźni to tez będzie musiał troszkę poczekać aż otworze bramę wiec lepiej być punktualnie (myślę że zamykanie bramy spowoduje mniej nieproszonych gości w trakcie treningu) To nie jest nasz pomysł tylko władz lotniska :)

ZAKAZ WJAZDU NA GŁÓWNY PAS STARTOWY pod groźbą usunięcia z terenu lotniska. Na terenie lotniska po za próbą sportową proszę o nieprzekraczanie 50km/h

w razie jakichkolwiek pytań proszę tutaj w temacie albo PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...