Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mr. Why - przy GT kilka osób w Poznaniu grzebało przy mojej instalacji LPG, ale nikt sobie nie poradził, więc przy zakładaniu gazu do WRXa nie wyważałem otwartych drzwi i pojechałem do Jako do Warszawy i nie mam żadnych problemów z instalacją.

Dzięki, Jako jest oczywistym autorytetem w tym temacie, natomiast miałem nadzieje, że coś się w ciągu kilku ostatnich lat urodziło w tej kwestii.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

lukaszk: na gieldzie samochodowej jest koles z Jarocina co obszywa kiere. Na allegro tez sie oglasza ale nie pamietam nicku.

Na gieldzie ma stoisko na przeciwko bramy, ktora jest na srodku ulicy ktora sie wjezdza na tor.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszywałem u nich kierownicę w Maździe, 3,5r jeździłem i nadal wyglądała świetnie. Za perforowaną skórę na połowie kierownicy + czerwona nić dałem 150zł chyba

 

 

to oni:

 

http://allegro.pl/profesjonalne-obszywanie-kierownic-skora-poznan-i3565953200.html

 

Okolice Dąbrowskiego (na wylocie już z miasta) byłem odbierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszywałem u nich kierownicę w Maździe, 3,5r jeździłem i nadal wyglądała świetnie. Za perforowaną skórę na połowie kierownicy + czerwona nić dałem 150zł chyba

 

 

to oni:

 

http://allegro.pl/pr...3565953200.html

 

Okolice Dąbrowskiego (na wylocie już z miasta) byłem odbierać

 

dzieki za info, wyglada niezle chociaz na niektorych szwy wygladaja troche nierowno-jakosciowo jak fabryka czy jest jakas roznica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszywałem u nich kierownicę w Maździe, 3,5r jeździłem i nadal wyglądała świetnie. Za perforowaną skórę na połowie kierownicy + czerwona nić dałem 150zł chyba

 

 

to oni:

 

http://allegro.pl/pr...3565953200.html

 

Okolice Dąbrowskiego (na wylocie już z miasta) byłem odbierać

 

dzieki za info, wyglada niezle chociaz na niektorych szwy wygladaja troche nierowno-jakosciowo jak fabryka czy jest jakas roznica?

 

 

jakościowo nie było się gdzie przyczepić do mojej. Szwy były równe, materiał dobrej jakości i taki pozostał przez kolejne 3 lata

Edytowane przez MariuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość dziwne pytanie, czy komuś nie zostały jakieś stare, nie potrzebne korbowody (2 sztuki)? Ja niestety zostawiłem sobie tylko tłoki po remoncie silnika. Chce na nich położyć półkę. Tylko nie pomyślałem jak je przymocuje do ściany. A korby idealnie by się nadawały na połączenie tłoka ze ścianą.

 

Przepraszam, że pytam w tym dziale a nie w kupię ale zależy mi na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :). W niedzielę zawitamy razem z kolegą hemi_112 w wasze skromne progi na drift open na tor i krótkie pytanie. Czy nie planujecie może zrobić spota na torze w Poznaniu przed wejściem na drift? :). Było by miło się chociaż na chwilę spotać i pogadać. A jeszcze milej było by taką ekipką na drifta skoczyć :). Co Wy na to?

 

Bolesławiec pozdrawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...