Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

a ja przede wszystkim dziękuję za grilla ;)

 

czeka mnie wymiana płynu hamulcowego, kontrolka napierd....a non stop, że "bremsanlage" coś tam "nicht funkzioniert" properly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przede wszystkim dziękuję za grilla ;)

 

czeka mnie wymiana płynu hamulcowego, kontrolka napierd....a non stop, że "bremsanlage" coś tam "nicht funkzioniert" properly ;)

 

właśnie właśnie, zapomniałem podziękować Izotomowi, inaczej bym głodny chodził :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill był błogosławieństwem 8)

Dla mnie był to pierwszy wyjazd tego typu, żałuje jedynie, że za czasów posiadania GTka nie wybrałem się na żaden trening, tak czy inaczej emocje i atmosfera pierwsza klasa - oby więcej takich imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znałem izotoma ...ale jakbym znał to pewnie teraz nie srałbym żarem.... :idea::lol::lol:

 

Izotoma, Izotoma....On akurat upalał, jak my kiełbasy obracaliśmy i kto chętny szamał oraz zakąszał pieczywem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A jeden, to mi nawet ugryzioną kiełbasę z rusztu zawinął, jak ją podgrzewałem, bo prawie surowa była :twisted: .

No, ale skoro wolałeś się raczyć plastic foodem na tankstelle, to...następnym razem obsługujesz gryl anlage :mrgreen:

Do następnego razu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przede wszystkim dziękuję za grilla ;)

 

czeka mnie wymiana płynu hamulcowego, kontrolka napierd....a non stop, że "bremsanlage" coś tam "nicht funkzioniert" properly ;)

 

właśnie właśnie, zapomniałem podziękować Izotomowi, inaczej bym głodny chodził :D

 

Podziękowania za kiełbachę kierować do Wwolny - po mojej stronie był tylko żar.

Na przyszłość: gdzie IzoTom tam żar, gdzie Wwolny tam żar-cie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grysia napisał(a):

maniujr napisał(a):

a ja przede wszystkim dziękuję za grilla

 

czeka mnie wymiana płynu hamulcowego, kontrolka napierd....a non stop, że "bremsanlage" coś tam "nicht funkzioniert" properly

 

 

właśnie właśnie, zapomniałem podziękować Izotomowi, inaczej bym głodny chodził

 

 

Podziękowania za kiełbachę kierować do Wwolny - po mojej stronie był tylko żar.

Na przyszłość: gdzie IzoTom tam żar, gdzie Wwolny tam żar-cie

 

Następnym razem może jakiegoś kateringa zamówi się - chociaż grill ma swoje nieodgadnione uroki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grysia napisał(a):

maniujr napisał(a):

a ja przede wszystkim dziękuję za grilla

 

czeka mnie wymiana płynu hamulcowego, kontrolka napierd....a non stop, że "bremsanlage" coś tam "nicht funkzioniert" properly

 

 

właśnie właśnie, zapomniałem podziękować Izotomowi, inaczej bym głodny chodził

 

 

Podziękowania za kiełbachę kierować do Wwolny - po mojej stronie był tylko żar.

Na przyszłość: gdzie IzoTom tam żar, gdzie Wwolny tam żar-cie

 

Następnym razem może jakiegoś kateringa zamówi się - chociaż grill ma swoje nieodgadnione uroki :mrgreen:

 

 

Panie, katering to sobie każdy byle luj może zamówić, a Grill WRX STI Prodrive Edition Tuned by Cosworth&nie-ASO, driven by Izotom, to jest coś wyjątkowego, czego dostępują tylko wybrani.

Żaden szaszłyk, bigos, grochówka, czy Bóg wie co jeszcze, nie będzie Ci smakować tak, jak pęto zagrzane na tym żeliwnym (pewnie kucizna :mrgreen: ), ospojlerowanym, przelotowym, zmapowanym, odelżonym, sklatkowanym i UWAGA! : homologowanym przez FIA, jedynym w galaktyce Plejad, ruszcie 22B! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Dobra, trochę mnie poniosło. Ale tylko trochę :mrgreen:. Dziś kola nie zamarzała. Rok temu, w Bednarach, zamarzały nawet jajka. Kurze jajka. Kto był, ten wie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras_POZ, ile razy można Ci powtarzać... jak tankujesz to nie wąchaj benzyny :mrgreen:

 

Ja nie wącham, tylko próbuję. Muszę mieć pewność, że ma minimum 98 okanów.

Widziałeś, co było wczoraj PKocial nie dopilnował jakiej gorzały nalali do Black Addera i pewnie poszła Starogardzka, zamiast Luksusowej. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz_mamba, za udostępnienie tego takiego najszybszego z najszybszych - uczy pokory :mrgreen:

 

Ale ile przyjemności :D chociaż rzeczywiście na lodzie opanowac ją trudno... :shock:

 

chojny, więcej z Tobą nie jadę - musiałem zamykać oczy :twisted:

 

Ja też na prawym przez cały przejazd trzymałam się za cykor-rączkę i zastanawiałam się "Uooo matko! wyhamuje na tym lodzie??? :shock:" :mrgreen:

 

-- Pn lut 20, 2012 12:19 pm --

 

Dziś kola nie zamarzała. Rok temu, w Bednarach, zamarzały nawet jajka. Kurze jajka. Kto był, ten wie :mrgreen:

 

Pamiętam, pamietam - potwierdzam - zamarzły :D Ale tylko dzięki temu przeżyły trening bez uszczerbku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać i polatać w większym gronie, warto podtrzymać ... może stworzyć cykl Subaru Cup zima i lato np po 4 ewenty w roku ogólnokrajowe ?

 

P.S zapomniałem że ręczny też warto jak w ogóle działa...

 

Jak najbardziej za, tylko najlepiej w pobliżu Poznania, w miarę możliwości oczywiście :mrgreen:

Jest Poznań, Piła, Bednary i pewnie dużo więcej takich miejsc co by pasowały :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kola nie zamarzała. Rok temu, w Bednarach, zamarzały nawet jajka. Kurze jajka. Kto był, ten wie

 

Aras, mowisz o tych Bednarach, gdzie wydzwonilem, czy pozniejszych ?

 

Późniejszych. Ja byłem na tych treningach, gdzie nie było dzwonione, tzn. ktoś tam dzwonił w drzewo centealnie, ale śladów nie ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznać i polatać w większym gronie, warto podtrzymać ... może stworzyć cykl Subaru Cup zima i lato np po 4 ewenty w roku ogólnokrajowe ?

 

P.S zapomniałem że ręczny też warto jak w ogóle działa...

 

Pomysł git. Piła mi leży: dziewiczy teren i bardzo dobre warunki. Trzeba to omówić z Gospodarzami. Nic to, trzeba wiaruchnę z Piły zaprosić do Poznania i pogadać.

 

Tzn. że teraz koszty mam przenieść z buga na grilla? Na wstępnie montaż turbo: żeby lepiej się rozpalało. Kucizny póki co robić nie będę, jakoś daje radę na serii :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na tych treningach, gdzie nie było dzwonione, tzn. ktoś tam dzwonił w drzewo centealnie, ale śladów nie ma :mrgreen:

 

Oj tam, oj tam, zaraz dzwonił... :shock:

 

Masz rację, Arek, drzewa nie ma, na aucie też śadów nie ma, nie licząc braku małej plastikowej zatyczki na hak :mrgreen: BTW: słuszne jest hasło: "Patrz, gdzie jedziesz, bo pojedziesz, gdzie patrzysz" :mrgreen: Mnie osobiście to drzewko lekko zahipnotyzowało :shock:

 

-- Pn lut 20, 2012 1:21 pm --

 

Tzn. że teraz koszty mam przenieść z buga na grilla? Na wstępnie montaż turbo: żeby lepiej się rozpalało. Kucizny póki co robić nie będę, jakoś daje radę na serii :lol:

 

Izotom, pięknie się uwijałeś przy lotniskowym ognisku :D A kiełbaski?.... Mmmm, palce lizać! Podobał mi się odmierzacz czasu pieczenia: usmażona kiełbaska = jedno okrążenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...